Ania Bardowska podczas relacji na InstaStories pochwaliła się sypialnią w nowym domu. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała, jakie łóżko razem z mężem zamówili do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że lada chwila Ania i Grzesiek Bardowscy przeprowadzą się do wymarzonego domu, który jest już prawie gotowy do zamieszkania. Zobaczcie, jak wygląda ich sypialnia!

Reklama

Sypialnia w nowym domu Ani i Grześka Bardowskich

Ania i Grzesiek Bardowscy wzięli udział w drygiej edycji "Rolnik szuka żony" i należą do grona najpopularniejszych par, które poznały się w hicie Telewizyjnej Jedynki. Po programie zakochani wzięli ślub, a dziś są rodzicami dwójki dzieci- syna Jasia i córeczki Liwii. Para do tej pory mieszka w rodzinnym domu rolnika, ale dwa lata temu Ania i Grzesiek rozpoczęli budowę własnego domu. Ania Bardowska od samego początku pokazywała fanom kolejne etapu budowy, a teraz pokazuje, jak urządzają wymarzone gniazdko. Ostatnio Ania Bardowska opowiedziała o problemach na budowie, na szczęście teraz ma powody do radości- okazuje się bowiem, że właśnie dziś zostało zamontowane łóżko w nowej sypialni.

Ania Bardowska podczas krótkiej relacji w sieci pochwaliła się stylową sypialnią.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pokazała nowe zdjęcia kuchni, ale to kanapa zwraca uwagę!

Instagram @ania.bardowska

Ania i Grzesiek Bardowscy zdecydowali się na wielkie łóżko w beżowym kolorze z wysokim zagłówkiem w tym samym odcieniu. I chociaż brakuje jeszcze materaca i pościeli, to już widać, że będzie pięknie! Na nagraniu można również zauważyć, że sypialnia byłych uczestników "Rolnik szuka żony" jest naprawdę ogromna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się zdjęciem, a fanki są zachwycone nową fryzurą

Instagram @ania.bardowska

Podoba się Wam sypialnia w nowym domu Ani i Grześka z "Rolnik szuka żony"? Przypominamy, że ostatnio para pokazała swoją willę w "Pytaniu na śniadanie". Okazało się wówczas, że dom ma ma 260 metrów kwadratowych i jest już prawie gotowy do zamieszkania.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy odebrali dom. Pokazali wnętrza w telewizji [ZDJĘCIA]

Instagram @ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama