Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" nie przestają zaskakiwać! Co chwila dowiadujemy się o kolejnych nowościach w ich życiu, a tym razem okazało się, że para postanowiła zakupić nowy sprzęt. Choć początkowo Ania Bardowska nie była z tego pomysłu zadowolona, to jednak teraz jest przeszczęśliwa. Musicie zobaczyć, w co tym razem postanowiła zainwestować para, aby rozwijać swoją wspólną pasję!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" - Ania Bardowska przerwała dietę!? Co się stało?

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy mają nową pasję

Choć od ich występu w programie "Rolnik szuka żony" minęło już kilka lat, to jednak Ania i Grzegorz Bardowscy wciąż cieszą się ogromną popularnością. Fani programu chętnie śledzą losy tej pary oraz dwójki ich dzieci - Liwii i Jasia - za pośrednictwem Instagrama. Ania Bardowska regularnie pokazuje swoim obserwatorom, co u niej słychać. Wiele dowiadujemy się także z kanału Youtube pary, na którym na bieżąco możemy śledzić między innymi kolejne etapy budowy ich pięknego, nowego domu!

Instagram @ ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska poruszyła fanów: "Dziękuję za ten ważny post"

Ania Bardowska chętnie prezentuje również uroki życia na wsi, a także dzieli się z internautami swoimi pasjami. Często na jej instagramowym profilu pojawiają się na przykład ciekawe przepisy kulinarne. Jednak tym razem uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! Jak się okazało, razem z mężem zdecydowała się na zakup quada! Wygląda na to, że to nowa, wspólna pasja tej pary. Bardowscy zdecydowali się na naprawdę imponujący pojazd.

Zobacz także

- Nie powiem - na początku nie byłam zachwycona zakupem quada… ale coraz bardziej uważam, że to była dobra decyzja. Jeszcze nie mieliśmy okazji pojechać gdzieś dalej, ale pierwsze wspólne odcinki za nami ????.
Macie takie wspólne zajawki ze swoimi drugimi połówkami? ???? - napisała Anna Bardowska w nowym poście.

Sami spójrzcie w jakiego fantastycznego quada kupili Ania i Grzegorz!

Pod nowym postem Ani Bardowskiej pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów. Wygląda na to, że nowy pojazd pary z "Rolnik szuka żony" zrobił na internautach duże wrażenie!

- Teraz będzie walka - kto prowadzi? ????????

- Nie ma czego żałować ????jedno jest życie.... Trzeba korzystać ❤️❤️❤️Pozdrawiam i życzę bezpiecznych przejażdżek ????

- Fajna maszyna???????? - piszą fani.

Reklama

A Wam, jak się podoba? My oczywiście życzymy Ani i Grzegorzowi wielu fantastycznych i bezpiecznych podróży na nowym sprzęcie!

Instagram @ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama