Adrianna z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wygląda zaproszenie na jej ślub z Michałem. Wszystko wskazuje na to, że zakochani rozpoczęli już intensywne przygotowania do uroczystości, która najwyraźniej zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Tylko spójrzcie, jak wygląda zaproszenie na ślub Adrianny i Michała. Pojawił się na nim wymowny napis!

Reklama

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu

Adrianna i Michał z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że są w sobie zakochani i chcą być razem już zawsze. Para zamieszkała ze sobą, a już wkrótce powie sobie "tak". O tym, że zakochani wezmą ślub jakiś czas temu zdradziła Marta Manowska, ale sami zainteresowani nie komentują doniesień na swój temat. Ostatnio jednak w sieci pojawiło się zdjęcie, które wskazywało na to, że ślub Adrianny i Michała z "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami.

Teraz Adrianna pokazała, jak wyglądają zaproszenia na jej ślub z Michałem!

Rolnik znalazł żonę- czytamy na zaproszeniu.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Klaudia pochwaliła się odmienionym salonem. Jak z katalogu!

Instagram @xxadrienne

Adrianna z "Rolnik szuka żony" do tej pory nie zdradziła, gdzie i kiedy odbędzie się jej ślub z Michałem. Była uczestniczka randkowego hitu Telewizyjnej Jedynki nie pokazuje również, jaką kreację szykuje na uroczystość. Czy w dniu ślubu pokaże swoje zdjęcie z mężem? Taką mamy nadzieję i już czekamy na relację z ceremonii.

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna pokazała nowe zdjęcia Tosi. Córka Kamila zachwyca promiennym uśmiechem!

AKPA / Niemiec

Przypominamy, że Adrianna i Michał nie są jedyną parą z "Rolnik szuka żony", która szykuje się do ślubu. Wkrótce "tak" powiedzą sobie m.in. Joanna i Kamil. Ostatnio narzeczona rolnika pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedziała o swojej sukni ślubnej.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna zrezygnowała z wymarzonej sukni ślubnej? "Nie będzie pasowała do stylu naszego wesela"

Instagram/xxadrienne
Reklama
Reklama
Reklama