To pierwszy raz, gdy produkcja "Rolnik szuka żony" zdecydowała się ujawnić, jak potoczą się losy jednej z par przed finałem. Bogusia i Krzysztof zgodnie ze swoim postanowieniem z programu, pobrali się kilka miesięcy po zaręczynach. Oboje są pewni, że spotkała ich miłość na całe życie. Podczas pięknej uroczystości nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, która bardzo parze kibicowała. Prowadząca program pokazała nowe zdjęcie pary, a fani nie kryją wzruszenia!

Reklama

"Rolnik szuka żony 8" Marta Manowska pokazała zdjęcie z wesela "Jak mnie wzrusza ten obrazek"

Widzowie "Rolnik szuka żony 8" są zachwyceni informacją o ślubie Bogusi i Krzysztofa. Choć w sieci krążyły już informacje, że Krzysztof i Bogusia pobiorą się jeszcze w tym roku to i tak fani czują się absolutnie wzruszeni. Według zapowiedzi para miała pobrać się 27 listopada i tak też się stało! Piękne zdjęcie zakochanej pary w dniu ich ślubu, pojawiło się na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" i roztopiło serca widzów!

-Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii.
Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić ;) Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof-przyznała produkcja.

Bogusia i Krzysztof wyglądają na bardzo szczęśliwych! Nic więc dziwnego, że wszyscy czekają na więcej fotografii z tego dnia. Ciekawość fanów postanowiła zaspokoić Marta Manowska.

Facebook

Podczas uroczystości nie mogło przecież zabraknąć ważnej osoby dla zakochanych, którą jest prowadząca program, Marta Manowska. Szczęściem pary postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie. Wygląda na to, że jest to fotografia z wesela. Widzowie mogą spojrzeć na zakochanych, a także podziwiać piękną suknię ślubną Bogusi:

-Cudowni. Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować ???? - napisała na swoim Instagramie i pokazała zdjęcie całującej się młodej pary.

Instagram/@martamanowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Kamil oświadczy się Joannie? Zaskakujące doniesienia i... zdjęcie

Zobacz także

Fani nie kryją wzruszenia i zaskoczenia tą uroczą fotografią. Pod postem Marty Manowskiej pojawiło się mnóstwo gratulacji i pełnych emocji komentarzy:

-Ale cudowne wieści ???????????? Szczęścia na nowej drodze życia. Wspaniałości. Wspaniała Para ❤️

-Ojej, już się pobrali? Wszystkiego najlepszego, niech im się wiedzie ❤️????

-Cudowni ???? dużo szczęścia dla nich❤️

-Ale wiadomość, super strasznie im kibicowalam... pokazali, że miłość czeka na każdego, nawet po przejściach ❤️ Dużo radości dla Nich ????

-Oo akurat dziś oglądałam powtórkę jak mówił, że jeszcze w tym roku ślub ???? szczęścia❤️ - komentują fani.

My także dołączamy się do gratulacji! Według zapowiedzi więcej informacji na temat tej uroczystości poznamy podczas świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony". Też nie możecie się doczekać?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama