Relacja Bogusi i Krzysztofa z 8. edycji "Rolnik szuka żony" rozwija się w błyskawicznym tempie! Dopiero co byliśmy świadkami ich zaręczyn, a w sieci już pojawiły się informacje o rzekomym ślubie pary. Zdaniem części fanów, Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie już sakramentalne "tak"! Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Reżyser programu o czułościach Bogusi i Krzysztofa! "Nic złego się nie wydarzyło"

"Rolnik szuka żony": Bogusia i Krzysztof wzięli ślub?

Niemalże od samego początku było widać, że to właśnie Bogusia skradła serce Krzysztofa z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że pozostałe kandydatki szybko odjechały z gospodarstwa rolnika. Bogusia zaimponowała uczestnikowi 8. edycji hitowego show TVP1 swoją zaradnością, pracowitością, uśmiechem i naturalnością.

Śledząc kolejne odcinki programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak szybko rozwija się ich związek - tempo tej relacji jest naprawdę błyskawiczne, bo w minionym odcinku randkowego show oglądaliśmy zaręczyny Bogusi i Krzysztofa! Rolnik wręczył pierścionek swojej wybrance i choć ona była lekko zaskoczona i zmieszana całą sytuacją, to pierścionek przyjęła!

Mat. prasowe/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Widzowie żartują z Bogusi i Krzysztofa: "Po czerwonej linii nie ma śladu"

Zobacz także

Bogusia i Krzysztof z 8. edycji "Rolnik szuka żony" to prawdziwi ulubieńcy widzów - ich związkowi kibicuje tysiące fanów. Niestety część z nich obawia się, że zaręczyny przed kamerami mogą nie przynieść nic dobrego, tak jak to było w przypadku Anny i Mariusza w 2. edycji programu. Jednak czy aby na pewno są powody do obaw? Biorąc pod uwagę komentarze, które niedawno pojawiły się na naszym facebookowym profilu pod jednym z postów na temat Bogusi i Krzysztofa, związek tej dwójki miał rzekomo zostać już nawet przypieczętowany ślubem!

- Dla waszej inf. Są po ślubie i jest dobrze

- napisała jedna z fanek.

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 9

Z kolei inni internauci sugerują, że para dopiero ma w planach ślub, który ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu!

- Z tego co mi wiadomo i co ludzie mówią to ślub dopiero będzie w tym miesiącu

- 27 listopada miał być - dodają internauci.

Reklama

Oczywiście są to tylko spekulacje fanów show i nie poznamy żadnych oficjalnych informacji na ten temat przed wielkim finałem 8. edycji "Rolnik szuka żony", który odbędzie się 19 grudnia. Mamy jednak nadzieję, że związek tej dwójki naprawdę przetrwał, a Krzysztof dzięki udziałowi w hitowym programie TVP1, odnalazł miłość swojego życia! A Wy, też trzymacie kciuki za tę parę?

Mat. prasowe/Facebook Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama