Aleksandra, kandydatka Stanisława zyskała ogromną sympatię widzów "Rolnik szuka żony 8". Uczestniczka zdobyła ich serca swoją otwartością i poczuciem humoru. Między nią a Stanisławem jednak nie zaiskrzyło, a Aleksandra jako pierwsza domyśliła się, że rolnik nie wybierze żadnej z kandydatek. Ola opuściła program jako singielka, ale szybko okazało się, że tuż za rogiem czekała na nią prawdziwa miłość. Najnowsze zdjęcie pary, które miało być tylko romantycznym kadrem szybko zostało zweryfikowane przez fanów. Aleksandra i jej ukochany zostaną rodzicami?

Reklama

"Rolnik szuka żony 8" Aleksandra pochwaliła się zdjęciem z ukochanym: "Sesja ciążowa?"

Aleksandra z "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu zdradziła, że znalazła prawdziwą miłość. Swoim ukochanym Ola pochwaliła się tak naprawdę niedawno. Przy okazji sylwestrowej nocy, uczestniczka programu napisała:

- Dziękuje ze dane było mi Cię poznać ❤️ rok 2022 będzie jeszcze lepszy ????

Jak się okazuje, fani dopiero teraz zauważyli, że zachwyty zakochanych nad nadchodzącym rokiem, mogą mieć drugie dno. Ola i jej partner zdaniem internautów spodziewają się dziecka i w ową sylwestrową noc już to wiedzieli. Na zdjęciu, które Aleksandra opublikowała na Instagramie, zdaniem fanów widać całkiem już pokaźny ciążowy brzuszek. Zakochani stoją do siebie przytuleni i widać ich tylko od piersi w górę. Jednak internauci dostrzegli, że ręka partnera Oli opiera się jakby na ciążowym brzuszku! Biała bluzka uczestniczki "Rolnik szuka żony" delikatnie się uwypukla, jednak nie widać jednoznacznie, że jest to ciążowy brzuszek.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Drapieżna stylizacja Elżbiety! Co za figura

Mimo to pod postem pojawiło się mnóstwo przypuszczeń, a nawet już gratulacji!

Zobacz także

- Sesja ciążowa?

- Nie tylko wiosna rozkwita, widać, że miłość też, zapowiadają się wspólne spacery z nowym czterokołowcem ???? Życzę wspaniałej wiosny, lata, jesieni .... i całego życia!

- Widać brzusio???? Gratulacje!❤️????

-widać że rękę ma opartą na brzuszku ???? - komentują fani.

aleksandracio/Instagram

Aleksandra odpowiadała na niektóre komentarze fanów, dziękując za komplementy, czy rozpisując się o miłości. Na pytania o ciążę czy gratulacje Ola jednak nie reagowała. Niektórzy fani zaznaczają, że póki para nie ogłosi radosnej nowiny, nie wypada jeszcze gratulować. Inni sądzą, że ciąża na zdjęciu jest tak widoczna, że gratulacje są już jak najbardziej na miejscu.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Teresa szczerze o tym, co działo się u Stanisława. Chciała wyjechać wcześniej

aleksandracio/Instagram
Reklama

Przygotuj się na przyjście swojego maluszka jak najlepiej! Nasze kupony Allegro sprawią, że niemal całą wyprawkę kupisz taniej!

Reklama
Reklama
Reklama