Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 7: Brat Pawła zdradził, jak układa mu się z Natalią! Jeden z fanów pyta czy się jej boi. Co odpowiedział?

"Rolnik szuka żony" 7: Brat Pawła zdradził, jak układa mu się z Natalią! Jeden z fanów pyta czy się jej boi. Co odpowiedział?

Robert Bodzianny nieoczekiwanie został jedną z gwiazd siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Co prawda to nie on, ale jego brat Paweł szukał w programie żony i jak się okazało w finałowym odcinku znalazł miłość i nadal spotyka się z Martą, ale po zakończeniu emisji hitu TVP zrobiło się głośno również o Robercie. Jeszcze w trakcie emisji okazało się, że mężczyzna doskonale dogaduje się z Natalią, kandydatką Pawła. Co więcej sam Paweł na pytanie Marty Manowskiej powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby ta dwójka się spotykała. A jak jest naprawdę? Do tej pory to Natalia odnosiła się do relacji z Robertem na swoim Instagramie, a teraz to rolnik zdecydował się skomentować tę znajomość! Są razem?

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

Brat Pawła zdradził, jak naprawdę wygląda jego relacja z Natalią

Brat Pawła, Robert zdecydował się odpowiedzieć na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Oprócz pytań o podróże, marzenia pojawiły się również komentarze dotyczące programu "Rolnik szuka żony" oraz pytania o jego relację z Natalią. Jeden z Internautów zapytał wprost:

Czy faktycznie randkowałeś z Natalią?

Robert wyznał, że atmosfera podczas nagrań była świetna i dodał, że faktycznie razem z Natalią polubili się i wspólnie żartowali. Brat Pawła przyznał też, że po nagraniach nie spotkali się jeszcze:

Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert.

Pojawiło się jeszcze jedno, dość zaskakujące, pytanie dotyczące Natalii. Jeden z Internautów zapytał wprost: "Boisz się Natalii?". Robert odpowiedział na to w żartobliwy sposób i opublikował na granie na którym słychać:

No tak średnio bym powiedział, tak średnio.

A skąd takie pytanie? Trzeba przyznać, że Natalia dość często mówi o Robercie w trakcie swoich relacji na Instastories i bardzo często oznacza brata Pawła, którego zdrobniale nazywa "Delicjuszem" lub "ciachem siódmej edycji". Czekamy na rozwój wydarzeń! Być może Natalia i Robert też znajdą miłość dzięki programowi, podobnie jak Marta i Paweł.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Zbyt krótka sukienka Marty wywołała burzę. Jej siostra: "Polacy nie mają pojęcia o modzie!"

Robert Bodzianny, brat Pawła o relacji z Natalią Rolnik szuka żony
Instagram

Do tej pory to Natalia w swoich relacjach na Instagramie często odnosiła do brata Pawła. 

Natalia z Rolnik szuka żony o relacji z bratem Pawła
Instagram

 

Zobacz także
Rolnik szuka żony: Marta i Paweł

"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta tworzą dziś szczęśliwy związek. Rolnik wspomina moment zgłoszenia. Nie uwierzycie, kto go przekonał! 

Paweł z 7. edycji Rolnik szuka żony

Paweł z "Rolnik szuka żony" opublikował zdjęcie z dzieciństwa. Internauci są pod wrażeniem relacji w jego rodzinie!

 

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!

Po raz pierwszy w historii wszystkich edycji " Rolnik szuka żony " wydarzyła się sytuacja, kiedy kandydatka jednego z rolników zaprzyjaźniła się z jego bratem. Jeszcze podczas emisji programu Marta i Paweł żartowali, że być może będzie ślub, ale nie mówią o swoim, ale o Natalii i Robercie. Niedawno Natalia, która często mówi w swoich relacjach na Instagramie o bracie Pawła, rozwiała wątpliwości i przyznała, że obecnie nie są parą, ale mają ze sobą kontakt. Wtedy też okazało się, że Robert miał odwiedzić Natalię w Warszawie. W końcu doszło do ich spotkania! Czyżby ich relacja nabierała rozpędu? Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z bratem Pawła Paweł jeszcze w programie powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby Natalia spotykała się z jego bratem. On znalazł uczucie i jest szczęśliwy z Martą, a Natalii nigdy nie traktował jako faworytki. Potem Robert Bodzianny, odpowiadając na pytania swoich obserwatorów zdradził, że faktycznie świetnie się bawił podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony" z kandydatkami Pawła i ma kontakt z Natalią . Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert. Teraz uczestniczka opublikowała na Instastories wspólne zdjęcia ze spotkania z Robertem. Wygląda na to, że ich znajomość robi się coraz poważniejsza!  Tylko spójrzcie na wspólne zdjęcie Natalii i Pawła. Ich uśmiechy nie pozostawiają wątpliwości, że doskonale czują się w swoim towarzystwie! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł mieszkają już razem! Uczestniczka zdradziła, jak odnajduje...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" pochwalił się przepiękną dziewczyną! To ona zajęła miejsce Natalii 
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" pochwalił się przepiękną dziewczyną! To ona zajęła miejsce Natalii 

O tym, że Natalia i Robert brat Pawła z " Rolnik szuka żony " maja się ku sobie powiedzieli sami Paweł I Marta w jednym z odcinków 7. edycji show. To była pierwsza taka sytuacja w historii programu, kiedy była ogromna szansa na to, że w jednym gospodarstwie powstanie więcej niż jeden związek. Zarówno Natalia, jak i Robert zostali wręcz zasypani pytaniami o to, czy jest pomiędzy nimi jakieś uczucie. Natalia zdementowała te plotki, ale fakt, że brat rolnika odwiedził ją w jej mieście tylko podsycał domysły. Okazuje się jednak, że serce Roberta jest już zajęte, a wybranką jego serca niestety nie jest Natalia. Zdjęciem swojej pięknej wybranki pochwalił się w sieci. Zobaczcie, jak wygląda!  Zobacz także:  Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Czy to zdjęcie przekreśla nadzieje na związek z Natalią? Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" jest zakochany  Fani programu "Rolnik szuka żony" z nadzieją czekali na moment, w którym Natalia i Robert, brat Pawła, potwierdzą swój związek. Po wyznaniu Pawła i Marty w programie, że tych dwoje ma się ku sobie, emocje podsycała dodatkowo wymiana zdań, którą można było śledzić w sieci. Natalia nazywała Roberta pieszczotliwie "Delicjuszem" i początkowo nie odpowiadała na pytania o to, czy coś do niego czuje. Po zakończeniu ostatniego sezonu "Rolnik szuka żony", podczas transmisji na żywo zdradziła, że nie łączy ją nic z bratem rolnika, ale chciałaby go poznać. On również odpowiadał na pytania na jej temat. Kiedy odwiedził Natalię w jej mieście, nadzieje fanów znowu się nasiliły. Serce Roberta, brata Pawła, faktycznie jest zajęte, jednak jego wybranką nie jest Natalia. Zdjęcia z nową dziewczyną opublikował w sieci:  Nowy Rok , nowe horyzonty...  #2 021 Pod postem ze...

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Czy to zdjęcie przekreśla nadzieje na związek z Natalią?
Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Czy to zdjęcie przekreśla nadzieje na związek z Natalią?

To pierwsza taka sytuacja w programie " Rolnik szuka żony ", kiedy na jednym gospodarstwie była tak ogromna szansa na to, że powstanie nie jeden, a aż dwa związki! O tym, że Natalia i Robert mają się ku sobie wygadali się... Marta i Paweł! Od tamtej pory fani programu żyją ogromną nadzieją na to, że niedługo ich ulubieńcy potwierdzą swój związek! Dodatkowo atmosferę podgrzał fakt, że Robert... odwiedził niedawno uczestniczkę w jej mieście! Jednak na jednym z ostatnich story brata Pawła pojawiła się tajemnicza blondynka. Czy to jego dziewczyna? Szanse na relację z Natalią właśnie zostały przekreślone? Zobaczcie!  Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?! Brat Pawła z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę? Nie będzie z Natalią?  Odkąd Paweł i Marta powiedzieli przed kamerami programu "Rolnik szuka żony", że Robert i Natalia mieli się ku sobie, widzowie zasypują uczestniczkę pytaniami o brata rolnika. Natalia pieszczotliwie nazywała go "Delicjuszem", a ich wzajemna wymiana zdań za pośrednictwem Instagrama tylko podsycała plotki na temat tego, że może łączyć ich coś więcej. Natalia na jednym z live'ów powiedziała wprost, że nic nie łączy ją z Robertem ale nie ma nic przeciwko temu, by go poznać.  Nie jesteśmy razem. Robert powiedział, że przyjedzie do mnie to pewnie wstawimy jakąś sweet focię. Chciałabym go poznać, ale wiecie tak po prostu wcześniej nie było takiej okazji za bardzo  I tak też się stało! Jednak czy wspólne zdjęcie było potwierdzeniem tego, że ta dwójka chce dać sobie szansę? Fani programu trzymają za to kciuki, jednak na Instastory Roberta pojawiło się właśnie zdjęcie tajemniczej blondynki. Odwiedziła go w gospodarstwie, a brat...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak