AKPA
1/6
AKPA

 

Fani programu "Rolnik szuka żony" odliczają dni do startu 5. edycji show TVP1, która zaplanowana została na 2 września! To właśnie wtedy jeszcze bliżej poznamy kandydatów, którzy marzą o wielkiej miłości. Producenci programu już teraz zdecydowali się ujawnić twarze wszystkich pięciu rolników. Jesienią zobaczymy Łukasza, Jana, Grzegorza, Marka oraz Krzysztofa, którzy wierzą, że udział w "Rolniku" odmieni ich życie. Co działo się za kulisami? Jak panowie prezentowali się podczas nagrań programu? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Mam bardzo dobre przeczucia". Manowska zdradza kulisy 5. edycji "Rolnika"! Będzie się działo!

2/6
AKPA

 

Choć Grzegorz mocno stąpa po ziemi, ma też duszę romantyka. W pilotażowym odcinku 31-latek zdradził, że... pisze wiersze! Czy jego twórczość pozwoli mu zdobyć serce jednej z kandydatek? Przekonamy się o tym już jesienią! 

3/6
AKPA

 

Łukasz to 36-letni rolnik, który wychowuje dwójkę dzieci. Mężczyzna ma za sobą nieudane małżeństwo, które trwało... 3 dni! Mimo iż Łukasz mocno się sparzył na poprzedniej partnerce, teraz jest znowu gotowy na to, aby komuś zaufać. 

 

- Mam 700 znajomych na Facebooku, a nie mam partnerki, postanowiłem coś z tym zrobić. Chciałbym dotrzeć do kobiety, która zobaczy moją wizytówkę i stwierdzi, że takiego faceta szukała. Cieszę się, że się dostałem, ale wiem, że może nie być łatwo - w końcu mam dwójkę dzieci, moje małżeństwo trwało 3 dni, może być już tylko lepiej - mówił nam jeszcze niedawno Łukasz. 

4/6
AKPA

 

Panowie podczas spotkań z kobietami, których listy przypadły im do gustu, zaprezentowali się w całkiem innej odsłonie niż podczas pilotażowego odcinka. Garnitury, białe koszule, eleganckie buty - panie z pewnością poczuły się mile zaskoczone. Wśród rolników, którzy znaleźli się w finałowej piątce, pojawił się między innymi Marek. 46-latek do tej pory nie znalazł swojej drugiej połówki. Czy program "Rolnik szuka żony" odmieni jego los?

5/6
AKPA

 

Jan to prawdziwy dżentelmen. 58-latek wie, jak rozpieszczać kobietę. Sympatyczny rolnik zapewniał nas jeszcze niedawno, że chciałby, aby jego wybranka była ozdobą domu i jego wizytówką, a nie niewolnicą. Patrząc na to, jak świetnie prezentuje się w garniturze mniemamy, że Jan musiał dostać naprawdę sporo listów! Czy 58-latek stanie się ulubieńcem widzów? Trzymamy za niego kciuki!

6/6
AKPA

 

Krzysztof to najmłodszy z uczestników 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". 26-latek uznał, że czas najwyższy, aby się ustatkować. 

 

- Po prostu chciałbym znaleźć dziewczynę, żonę. Brakuje mi mojej drugiej połowy – mam nadzieję, że program pomoże mi ją znaleźć. Oglądałem poprzednie edycje i widzę po innych uczestnikach, że szansa na to jest. Może mnie też się uda? - zastanawiał się Krzysztof podczas rozmowy z party.pl. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony