Sara z Rolnik szuka żony 4 Sara z "Rolnik szuka żony 4" Justyna, Sara i Ania z "Rolnik szuka żony" Justyna, Sara i Ania z "Rolnik szuka żony" Ania, Justyna i Sara z "Rolnik szuka żony"
Sara z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4
To nie Karol!
1/5
Sara z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

Sara z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" wyrasta na nową gwiazdę internetu! Po zakończeniu udziału w programie, na oficjalnym profilu byłej kandydatki Karola regularnie pojawiają się nowe wpisy i zdjęcia. Sara właśnie opublikowała w sieci filmik, który powstał za kulisami nagrania finałowego odcinka popularnego show Telewizji Polskiej. Widać na nim Sarę, Justynę i Anię w czasie podróży na nagrania. Jest z nimi ktoś jeszcze! To inny uczestnik programu "Rolnik szuka żony"?

 

Zobacz też: Zaskakujące wyznanie Sary po finale "Rolnik szuka żony"! Żałuje udziału w programie?!

 

Który? Zobaczcie wideo na następnej stronie.

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5
Sara z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

Filmik Sary rozpoczyna się jej podziękowaniami dla widzów, którzy mocno wspierali i nadal wspierają Sarę ciepłymi komentarzami na Facebooku. 

- Jutro nagrywamy finał "Rolnika". Jadę. Dziękuję, że byliście ze mną przez te tygodnie. Jesteście naprawdę cudowni. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Pozdrawiam - mówi Sara.

Dalsza część nagrania to kolaż zdjęć, które powstały w czasie podróży na nagrania finału. Widać na nich, że Sara jechała na zdjęcia w towarzystwie dwóch pozostałych kandydatek Karola, czyli Justyny i Ani. Ale jest z nimi ktoś jeszcze! To Dawid, były kandydat Małgorzaty.  Zobaczcie filmik!

- Oo, a co tam robi Dawid? -pytają fani.

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się doniesienia, że Sara i Dawid są razem po programie. Sara wydała wówczas specjalne oświadczenie w tej sprawie. Co w nim napisała? Przypominamy na następnej stronie.

3/5
Justyna, Sara i Ania z "Rolnik szuka żony"
Facebook/Justyna z Rolnik szuka żony 4

Jakiś czas temu do sieci trafiło wspólne selfie Sary i Dawida, które wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów programu. Niektórzy wielbiciele show podejrzewali parę o romans. Jednak Sara stanowczo zaprzeczyła tym spekulacjom.

- Drogi Pomponiku, Pudelku, i wszyscy inni plotkarze - nie byłam, nie jestem i nie będę nigdy z Dawidem z RSZŻ. Więc nie robić mi tutaj mody na sukces. Ją macie aktualnie w niedzielę na wiadomym kanale o wiadomej godzinie:) Aktualnie jestem we Włoszech, tutaj ludzie mają swoje życie i jest ono cudowne. Polecam i bez odbioru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - pisała wówczas była kandydatka.

4/5
Justyna, Sara i Ania z "Rolnik szuka żony"
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

Choć Sarze nie udało się znaleźć miłości w programie, to zyskała coś równie cennego - przyjaźń z pozostałymi kandydatkami Karola. Dziewczyny otwarcie mówią o tym, że udało im się stworzyć wartościową relację i chętnie spotykają się również prywatnie.

5/5
Ania, Justyna i Sara z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe

Myślicie, że Sara będzie chciała kontynuować karierę w show-biznesie?

Więcej na temat Rolnik szuka żony