Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony z lamą w tle i traktorem
Instagram

Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony z lamą w tle i traktorem
Instagram

Marta Manowska jest już na planie trzeciej serii "Rolnik szuka żony". Prowadząca zdradziła, że pierwszy odcinek zobaczymy już w święta wielkanocne! Czyli kiedy? 26 i 27 marca w TVP1.

 

Co będzie działo się w odcinku świątecznym Rolnik szuka żony? Marta Manowska, gospodyni programu, przedstawi ośmiu kandydatów - rolników i rolniczki - którzy zgłosili się do programu. Tych, którzy dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów na żony lub mężów, zobaczymy w trzecim sezonie programu, który będzie emitowany dopiero jesienią. Finalnie w programie zobaczymy losy tylko pięciu rolników i rolniczek.

Ostatnia edycja Rolnik szuka żony wzbudzała wiele emocji i aż 5 par po programie było razem. Do tego pierwsza para w historii programu bierze niedługo ślub. Agnieszka i Robert już w kwietniu staną na ślubnym kobiercu. Ania i Grzegorz są zaręczeni i planują ślub. Z tego, co wiadomo Rafał z Justyną nadal są razem, ale ta para nie wrzuca wspólnych zdjęć i raczej nie bywa w telewizji. Z kolei Łukasz związał się z Martą. Tylko Krystyna z Kubą się rozstali.

Jak będzie po trzeciej serii Rolnik szuka żony? Czy wszyscy rolnicy i rolniczki znajdą stałych partnerów? Na razie Marta Manowska wrzuciła dwa zdjęcia z nowej serii i zapowiada się ciekawie, bo jest w gospodarstwie, w którym są lamy :)

 

Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?

 

Marta Manowska na planie 3. edycji Rolnik szuka żony.

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 3 z lamą
Instagram

 

Marta Manowska na planie 3. edycji z Rolnik szuka żony. Dobry humor jej nie opuszcza.

Marta Manowska w czerownej blizce na planie rolnik szuka żony 3
Instagram

 

Polecamy także: Marta Manowska w pięknej sesji dla VIVY!

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12