Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony z lamą w tle i traktorem
Instagram
TV-Show

Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!

Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!

Marta Manowska jest już na planie trzeciej serii "Rolnik szuka żony". Prowadząca zdradziła, że pierwszy odcinek zobaczymy już w święta wielkanocne! Czyli kiedy? 26 i 27 marca w TVP1.

 

Co będzie działo się w odcinku świątecznym Rolnik szuka żony? Marta Manowska, gospodyni programu, przedstawi ośmiu kandydatów - rolników i rolniczki - którzy zgłosili się do programu. Tych, którzy dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów na żony lub mężów, zobaczymy w trzecim sezonie programu, który będzie emitowany dopiero jesienią. Finalnie w programie zobaczymy losy tylko pięciu rolników i rolniczek.

Ostatnia edycja Rolnik szuka żony wzbudzała wiele emocji i aż 5 par po programie było razem. Do tego pierwsza para w historii programu bierze niedługo ślub. Agnieszka i Robert już w kwietniu staną na ślubnym kobiercu. Ania i Grzegorz są zaręczeni i planują ślub. Z tego, co wiadomo Rafał z Justyną nadal są razem, ale ta para nie wrzuca wspólnych zdjęć i raczej nie bywa w telewizji. Z kolei Łukasz związał się z Martą. Tylko Krystyna z Kubą się rozstali.

Jak będzie po trzeciej serii Rolnik szuka żony? Czy wszyscy rolnicy i rolniczki znajdą stałych partnerów? Na razie Marta Manowska wrzuciła dwa zdjęcia z nowej serii i zapowiada się ciekawie, bo jest w gospodarstwie, w którym są lamy :)

 

Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?

 

Marta Manowska na planie 3. edycji Rolnik szuka żony.

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 3 z lamą
Instagram

 

Marta Manowska na planie 3. edycji z Rolnik szuka żony. Dobry humor jej nie opuszcza.

Marta Manowska w czerownej blizce na planie rolnik szuka żony 3
Instagram

 

Polecamy także: Marta Manowska w pięknej sesji dla VIVY!

Facebook
TV-Show
Pierwszy odcinek Rolnik szuka żony w Wielkanoc, sprawdź kiedy i o której! Są zmiany!
Produkcja zaskoczyła fanów!

Kiedy i gdzie Rolnik szuka żony 3? Już 27 marca o 21.30 w Wielkanoc, TVP1 wyemituje pilotowy odcinek trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony". A co będzie się działo w pierwszym odcinku? Widzowie poznają w nim 10 bohaterów - ośmiu panów i dwie panie. To znowu rewolucja w programie, bo w poprzedniej edycji wprowadzono jedną rolniczkę do programu, teraz będą dwie. Tych, którzy po pierwszym odcinku dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów i kandydatek, zobaczymy w show, które będzie kręcić się przez lato, a premierowe odcinki zobaczymy we wrześniu. Gospodynią Rolnik szuka żony jest Marta Manowska . Czy nowi bohaterowie spodobają się widzom i program nadal będzie jednym z najlepiej oglądanych w polskiej telewizji? O tym przekonamy się za kilka miesięcy   Będziecie oglądać? My zapraszamy Was na relację na żywo już dzisiaj na Party.pl ! Zaczynamy równo o 21.30 :) Zobacz także:  Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony".   AKTUALIZACJA:   Zobaczcie wszystkich uczestników trzeciej edycji programu! Kim są? Czym się zajmują? Jak wyglądają? Jak do nich napisać?   Zobacz także:  Rolnik szuka żony 3: Przestawiamy 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydatów do programu! ZDJĘCIA!​   Ania i Grzegorz są parą  dzięki programowi Rolnik szuka żony 2. Agnieszka i Robert w kwietniu biorą ślub, a poznali się na planie programu Rolnik szuka żony 2. Parą też są Łukasz i Marta z Rolnik szuka żony.

Uczestnicy Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Zostało niewiele czasu, aby słać listy do rolników z 3. edycji "Rolnik szuka żony"! Kto dostanie najwiecej? Głosuj
Zostało niewiele czasu, aby słać listy do rolników z 3. edycji "Rolnik szuka żony"! Kto dostanie najwiecej? Głosuj

P { margin-bottom: 0.21cm; } Marta Manowska już niedługo rusza w Polskę z listami do kandydatów do programu "Rolnik szuka żony". Jak sama powiedziała, zostało już tylko kilka dni na wysłanie listów. Jeśli ktoś chce napisać do rolników i rolniczek to ma czas do tej soboty włącznie, czyli 2 maja! Tych rolników i rolniczki, którzy otrzymają najwięcej listów, zobaczymy w programie "Rolnik szuka żony" we wrześniu. Dlatego z dziesięciu kandydatów, których wizytówki obejrzeliśmy w telewizji, w programie zostanie tylko pięcioro. Zobacz kandydatów Rolnik szuka żony 3. Patrzę z wiarą w kolejną edycję programu. Wyemitowaliśmy pierwszy odcinek. Jak tylko zagram premierę i kilka spektakli, ruszam z listami. Został jeszcze tydzień na wysłanie listów, a my mamy w naturze, że zostawiamy wszystko na ostatnią chwilę i spodziewam się, że przyjdzie jeszcze jedna porządna partia listów. I dobrze. Ślub Agnieszki i Roberta pokazał, że nigdy w życiu realnym by się nie spotkali i my im w tym pomogliśmy - powiedziała kilka dni temu Marta Manowska , prowadząca Rolnik szuka żony w jednym z wywiadów. Waszym zdaniem, który rolnik czy rolniczka otrzyma najwięcej listów i znajdzie się w programie?   Zobacz także: Pojedynek na suknie ślubne: Agnieszka czy Ania z "Rolnik szuka żony". Która miała ładniejszą sukienkę ślubną? GŁOSUJCIE   W pierwszej edycji show żaden z rolników nie związał się na stałe z kandydatkami na żony. Ale po 1,5 roku trzech z pięciu rolników ma już partnerki życiowe.   Druga edycja show była bardziej szczęśliwa. Odbyły się dwa śluby par z programu Rolnik szuka żony. Wiele kandydatów i kandydatek do serc rolników znalazło swoje drugie połówki.   Ślub Ani i Grzegorza zobaczymy we wrześniu w telewizji.  

Do programu Rolnik szuka żony zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób
Facebook
TV-Show
Wiemy, ile osób wysłało listy do rolników w show "Rolnik szuka żony 3". To rekordowa liczba!
Wiemy, ile osób wysłało listy do rolników w show "Rolnik szuka żony 3". To rekordowa liczba!

Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób! Okazuje się, że po emisji pilotażowego odcinka trzeciej serii wielkiego hitu TVP , w którym dziecięciu rolników zachęcało widzów, którzy chcą zostać ich partnerami, do nadsyłania zgłoszeń- producenci otrzymali ogromne ilości listów. Ogółem zgłoszeń przyszło około 2,5 tysiąca (i wszystkie trafią do adresatów niezależnie od tego, czy zobaczymy ich w programie, czy nie). Po lekturze tych listów bohaterowie wybiorą maksymalnie 10 kandydatek (lub kandydatów), których zaproszą do udziału  - zdradza w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl rzecznik prasowa Telewizji Polskiej. W programie ostatecznie zobaczymy pięciu rolników, którzy otrzymali największą ilość listów od widzów. Telewizja Polska nie podaje jednak, kto trafi do show. Okazuje się również, że jesienią na antenie telewizyjnej Jedynki zostanie pokazanych 11 odcinków nagrywanych w domach uczestników. Po dwóch miesiącach zobaczymy wielki finał, w którym dowiemy się, czy rolnicy znaleźli swoje drugie połówki.   Będziecie oglądać trzeci sezon "Rolnik szuka żony" ? My z pewnością!   Zobacz także: Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony nagrali filmik! Jest NIESAMOWITY   Do programu zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób. Marta Manowska już rozwozi listy do uczestników programu.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner