Rolnik szuka żony 3 psychotest
TV-Show

Marek brudasek, Szymon szuka parobka, Monika jest zimna! Hejt na rolników z "Rolnik szuka żony"!

Marek brudasek, Szymon szuka parobka, Monika jest zimna! Hejt na rolników z "Rolnik szuka żony"!
Rolnik szuka żony - odcinek 7.
Newsy
Rolnik szuka żony 3, odcinek 7: Łukasz pocałował Patrycję! Czy ktoś pożegnał się z show? RELACJA!
A Kasia krytykuje Marka za wygląd!

Siódmy odcinek "Rolnik szuka żony 3"   za nami!  Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki na życiowych partnerów . Pojawiają się pierwsze romantyczne momenty. Pary czekają wspólne podróże! Widać, że Marek najbardziej lubi Beatę. Szymon zabierze na łąkę Marysię. Zbigniew nie będzie się wstydził porozmawiać o pewnych sprawach z Bogusią, a Łukasz nadal nie jest zdecydowany, która dziewczyna podoba mu się najbardziej... Co się działo?   Więcej:  Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!   Rolnik szuka żony, relacja z 7. odcinka!   22:09: Dziś żaden z kandydatów nie odpadł z programu!   22:04: Łukasz chwali się swoimi podróżami po całym świecie! Agnieszka chciała pokazać Łukaszowi niebo przez teleskop, ale niestety, pogoda na to nie pozwoliła... Bardzo mnie zaskoczyła! Nie wiem, czy cokolwiek by to zmieniło, jakbyśmy zobaczyli te gwiazdy [...] Zobaczyłem, jak bardzo doskwiera jej samotność - mówi Łukasz.  22:02: Zbyszek wraz Bogusią i Irenką robią... kiełbasy!   Bogusia nie ma o tym pojęcia, a się wymądrza - mówi Zbyszek.   22:00: Kasia chyba nie chce zamieszkać na wsi:   Nie wyobrażam sobie, żeby tu przenieść tu walizki - mówi Katarzyna.  21:59: Marek zabiera swoje kandydatki do pracy na kombajnie!   Ja nie lubię przegrywać w ogóle, nie lubię i już - mówi Beata.   Zobacz:  Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!   21:56: Zbyszek zabiera Irenę i Bogusię do lasy na... wycinkę drzewa.  Bogusia bardziej energiczna, Irenka taka damusia - komentuje Zbyszek!   21:52: Monika zabiera chłopaków na......

Rolnik szuka żony 3 pocałunek między Łukaszem a Patrycją
TV-Show
Zobacz pierwszy pocałunek w Rolnik szuka żony 3! Łukasz i Patrycja nie tracą czasu... WIDEO
Zobacz pierwszy pocałunek w Rolnik szuka żony 3! Łukasz i Patrycja nie tracą czasu... WIDEO

W 7. odcinku Rolnik szuka żony 3 doszło do pierwszego... pocałunku! Rolnik Łukasz i Patrycja poszli na randkę. Najpierw pojeździli motorem, a potem pili drinki nad rzeką. Rozmawiali o posiadaniu dzieci, seksie i całowaniu...  Dziewczyna prowokowała i zachęcała rolnika do śmielszego zachowania, aż w końcu Łukasz pocałował Patrycję.   Pocałunek w Rolnik szuka żony 3   P { margin-bottom: 0.21cm; } Jak do tego doszło? Patrycja przypomniała, że Łukasz miał ją uczyć pływać. Może mnie nauczysz pływać poza gruntem, na jakieś lekcje bezpłatne pójdę. Bezpłatne? - zapytał rolnik Ja ci będę płacić inaczej, jeśli wiesz o czym mówię - powiedziała Patrycja. Łukasz na chwile zmienił temat. Ile chciałabyś mieć dzieci? To powiedzmy na 1... 2... 3... Dziewczyna przez cały czas nawiązywała w rozmowie dwuznacznie to tego, aby między nią a rolnikiem coś się na randce wydarzyło. Możemy spróbować, żebyś mnie pogryzł Jesteś pewna? Ale tak delikatnie. W tym momencie Łukasz pocałował Patrycję. I oboje powiedzieli w tym samym czasie, że trójkę dzieci.  Łukasz i Patrycja po spotkaniu byli sobą zachwyceni. Nadajemy na tych samych falach - powiedział rolnik. Oboje chcemy mieć troje dzieci, więc może to przeznaczenie - komentowała Patrycja. Zobaczcie sami jak to wyglądał pocałunek Łukasza i patrycji w Rolnik szuka żony 3 !   Zobacz także: Rolnik szuka żony 3, odcinek 7: Łukasz pocałował Patrycję! Czy ktoś pożegnał się z show? RELACJA!   Łukasz od samego początku najbardziej zainteresowany jest Patrycją. czy to dlatego, ze dziewczyna jest odważna?   Patrycja zachęca Łukasza i go podrywa. Na randkę założyła skórzane mini.

Beata z Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Podejrzewali, że jest "czarną wdową". Beata z "Rolnik szuka żony" jednym tekstem przestraszyła fanów!
Co powiedziała Beata?

Za nami siódmy odcinek "Rolnik szuka żony" . W odcinku widzieliśmy między innymi jak Marek zabrał swoje kandydatki na kombajn. Najbardziej wyróżniała się Beata. Powiedziała wprost, że nie lubi przegrywać - w żadnej kategorii życia! Ja nie lubię przegrywać w ogóle, nie lubię i już  - powiedziała dość mocno Beata, co mogliśmy usłyszeć w programie. Fani trochę zaniepokoili się jej postawą. Zaczęli od razu pisać, że jej słowa zabrzmiały dość dwuznacznie. Beata powiedziała, że nie lubi przegrywać w żadnej dziedzinie - to zabrzmiało groźnie;-)  Beata nie mogła znaleźć hamulca, prawie byłby nieszczęśliwy wypadek Strach się bać :P Aż ciary po plecach mi przelecialy jak to mówiła  - pisali fani programu "Rolnik szuka żony". Przypomnijmy, jeszcze przed emisją trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" istniało podejrzenie, że Beata z programu to "czarna wdowa", o której powstał jeden z odcinków "Superwizjera" w telewizji TVN z 2011 roku. Sprawa zaczęła budzić wiele emocji, dlatego program Rolnik szuka żony wydał oświadczenie w tej sprawie.   Więcej:  Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!   Beata nie lubi przegrywać. Myślicie, że Marek ją wybierze?   W odcinku Marek wziął dziewczyny na kombajn.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner