Za nami pierwszy odcinek 15. edycji "Mam Talent". Poziom uczestników, występujących w programie był naprawdę bardzo wysoki, a internauci są pod wrażeniem tego, co zobaczyli na scenie, inne zdanie mieli jednak na temat prowadzących i jury. Najwięcej emocji wzbudziła nowa prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak i Julia Wieniawa, która zasiada w fotelu jurorki. Komentarze na ich temat są dosyć skrajne!

Reklama

Widzowie "Mam Talent" ostro oceniają Agnieszkę Woźniak-Starak i Julię Wieniawę

W pierwszym odcinku "Mam Talent" widzowie mieli okazję obejrzeć kilka wyjątkowych występów m.in. Teo, który zahipnotyzował jury swoim głosem czy Oliwii, która zdobyła złoty przycisk i już trafiła do półfinału. Z kolei za kulisami program komentowali nowi prowadzący Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak. Niestety debiut dziennikarki tym razem nie został zbyt dobrze odebrany. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" niewiele komentowała i była bardzo zachowawcza. Prowadzący nie rozmawiali też z bliskimi uczestników, którzy wspierali ich za kulisami razem z prowadzącymi. Internauci piszą wprost, że było "drętwo".

Za kulisami drętwo mega Pani Starak w ogóle się nie udziela bardzoooo słabo chyba jest tam niepotrzebna
Brak klimatu dawnego Mam Talent. Prowadzących w sumie nie ma. Dużo sztuczności i co trochę nowa fryzura Juli Wieniawy. Ale i tak obejrzę następne odcinki.
Krytyka Wieniawy i Woźniak Starak po Mam talent
Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn / x-news

Krytyka spadła też na Julię Wieniawę, która mocno przeżywała każdy występ i ekscytowała się tym, co widzi na scenie. Oberwało się nawet Marcinowi Prokopowi:

Dołączyła młodsza wersja płaczliwej Małgosi F. i naczelny filozof RP z porównaniami słynnymi i dowcipnymi jak kawały Strasburgera w podobnym programie.
Mam Talent, Marcin Prokop, Julia Wieniawa, Agnieszka Chylińska,
Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn / x-news

To oczywiście niejedyne komentarze! Oprócz kilku słów krytyki widzowie są pod wrażeniem nowej edycji "Mam Talent" i piszą wprost, że widać dobre relacje między jurorami, a Julia Wieniawa mimo wszystko świetnie sobie poradziła, a jej opinie były bardzo budujące dla uczestników.

Jurorzy widać dobrze się ze sobą czyją i to odzwierciedlenie dobrego odbioru, ale jak ktoś chce to i tak się przyczepi
Bardzo mi się podobało. Jury mega.Gratuluję
Bardzo pozytywnie. Chętnie obejrzalam, super Julia. Brawo Marcin. Aga oczywiście bomba!
Ten program potrzebował takiej osoby, jak Julka! Zmiany na plus!
Reklama

Zobacz także: Był na castingu w "Mam Talent". Teraz opowiada o traumie: "Bardzo chciałem w to wierzyć"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama