Piosenka o Ani i Grzegorzu z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Powstała piosenka o Ani i Grzegorzu z "Rolnik szuka żony"! Jest wzruszająca. To będzie hit?

Piosenka o Ani i Grzegorzu z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Jest piosenka o Ani i Grzegorzu z "Rolnik szuka żony"! Rolnik pochwalił się utworem o sobie i swojej żonie na Facebooku. Piosenka została napisana przez jednego z fanów pary i zamieszczona na portalu YouTube. Jej autorem jest nieznany twórca Roman Perz. Słowa do utworu opowiadają historię miłości Ani i Grzegorza. Można się wzruszyć!

 

Zobacz też: Hejter grozi Ani i Grzegorzowi z Rolnik szuka żony "Zdechniecie pod kołami traktora"! Jak zareagował rolnik?

 

Piosenka o Annie i Grzegorzu z programu "Rolnik szuka żony"

 

Anna i Grzegorz poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Bardzo szybko się w sobie zakochali, a niedługo po zakończeniu programu, stanęli na ślubnym kobiercu. Niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn. Para zyskała sobie ogromną sympatię widzów, którzy nadal śledzą ich losy. Piosenka o ich miłości jest jednym z największych wyrazów życzliwości, który ich spotkał! Tym bardziej, że tekst naprawdę porusza serce. Utwór pojawił się w internecie w listopadzie 2015 roku. Niestety nie jest jeszcze skończony. Ale kto wie, może autor dopisze dalszą część historii. Poprosił go o to sam Grzegorz w swoim wpisie na Facebooku.

Są to 3 zwrotki i refren. Czwarta zwrotka zostanie napisana po ostatnim odcinku - Rolnika szuka żony. Wtedy też zrobię filmik do tej piosenki. Proszę o wyrozumiałość o jakość nagrania. Piosenka była
nagrywana domowymi, amatorskimi metodami. Słowa muzyka film całość mojego autorstwa -
napisał  o piosence autor Roman Perz.

Trzeba przyznać, że słowa piosenki doskonale wpasowują się w klimat show "Rolnik szuka żony"!

Więc Grzegorz kochają bardzo mocno ją, bo życie to wcale nie bajka. Już więcej może nie przydarzyć się taka piękna przedszkolanka - śpiewa autor w refrenie.

Posłuchajcie całości!

 

Polecamy: Jak stworzyć hit disco-polo? Poznaj sekret Zenka Martyniuka z zespołu Akcent!

 

Fan skomponował piosenką o Ani i Grzegorzu! To będzie przebój?

 

Grzegorz poprosił autora o dokończenie piosenki. Pan Roman spełni tę prośbę? 

Piosenka o Ani i Grzegorzu z "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" poznali się w drugiej edycji programu. Dziś są już po ślubie, a niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. To  syn!

Ania z Rolnik szuka żony uśmiech

To zdecydowanie najpopularniejsza para show! Zyskali wielu fanów, którzy wciąż interesują się ich dalszymi losami po programie.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51