Paulina Rolnik
mat. prasowe

Paulina z "Rolnika" pokazała nowe zdjęcia z chłopakiem. Kim jest ten przystojniak?

Paulina Rolnik
mat. prasowe

Paulina wzięła udział w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". W oko wpadł jej Łukasz Sędrowski, który - jak wydawało się na początku - również zapałał do niej uczuciem. Rolnik zaprosił Paulinę do swojego gospodarstwa. Jednak bardzo szybko okazało się, że jest zainteresowany Agatą, którą ostatecznie poprosił o rękę.

Paulina przeżyła tę sytuację. Po programie długo nie mogła znaleźć drugiej połówki. Jednak teraz los się do niej uśmiechnął i u jej boku pojawił się przystojny mężczyzna. Paulina pochwaliła się właśnie ich nowymi zdjęciami na Instagramie. Zobacz, jak oni się kochają!

Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z nowym chłopakiem

Paulina związała się z przystojnym mężczyzną o imieniu Paky. Chłopak pochodzi z Włoch. Patrząc na jego zdjęcia na Instagramie można wywnioskować, że tak jak Paulina jest miłośnikiem sportu. Paky może się pochwalić świetnie wyrzeźbioną sylwetką. Oprócz tego, nowy ukochany Pauliny jest także miłośnikiem muzyki. Na Instagramie dziewczyny można posłuchać, jak gra na gitarze. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🎸 @pakyp.parisi #gitara #music #love #happiness #oldschool

Post udostępniony przez Paulina (@gymfreak_gymlover_paula)

Niedawno Paulina chwaliła się ich wspólnymi zdjęciami z wakacji. Teraz para wróciła już do Amsterdamu, gdzie mieszkają na co dzień. Choć tęsknią za gorącą Grecją, gdzie wypoczywali, nadal świetnie czują się w swoim towarzystwie. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, które opublikowała Paulina. Widać, że jest bardzo szczęśliwa!

Trzymamy za nią kciuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknimy za latem i słońcem na plaży ❤️🙈😁 @pakyp.parisi #sunday #chill #beach #love #happiness

Post udostępniony przez Paulina (@gymfreak_gymlover_paula)

Myślicie, że Łukasz żałuje teraz, że odtrącił Paulinę? Rolnik obecnie jest singlem, o czym opowiedział niedawno w jednej ze śniadaniówek 

Łukasz Sędrowski w programie
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04