Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska

Krupińska i Chodakowska pogodzą się w finale "Dance, dance, dance"?

Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska

Finał "Dance, dance, dance" zbliża się wielkimi krokami. W Niedzielę Wielkanocną Telewizyjna Dwójka wyemituje ostatni odcinek tanecznego show. Jak już wiemy, o zwycięstwo będą walczyć dwa duety - Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Kto wygra pierwszą edycję "Dance, dance, dance"? Tego dowiemy się już w niedzielę. Okazuje się jednak, że w ostatnim odcinku programu wielkie emocje dostarczą nam nie tylko występy finalistów... 

Co wydarzy się w finale "Dance, dance, dance"?

Program "Dance, dance, dance" bardzo szybko stał się hitem wiosennej ramówki Telewizyjnej Dwójki. Niestety, w trakcie emisji show doszło do poważnego konfliktu między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską. Przypominamy, że w jednym z odcinków jurorka zarzuciła Paulinie, że nie przykłada się do treningów, a przy okazji skomentowała jej urodę. Wypowiedź Ewy Chodakowskiej nie spodobała się Paulinie Krupińskiej.

Nic nie muszę robić... po prostu jestem. Jeszcze łatwo wg. Ewy przyszło mi urodzenie dzieci (to zostało wycięte) - napisała wówczas Paulina. 

Komentarz Pauliny oburzył Ewę Chodakowską, która zapewniała, że nie wypowiedziała takich słów w programie. Jurorka zapowiedziała, że sprawą zajmie się teraz jej prawnik. Później atmosferę podgrzała wypowiedź Pauliny Krupińskiej, która w trzecim odcinku razem z Klaudią Halejcio odpadła z "Dance, dance, dance". 

Dzisiaj pokazaliście, że to nie jest program o tańcu. Nie zgodziłabym się z punktacją, jeśli chodzi o solo Klaudii, bo po prostu była najlepsza - oceniła werdykt jury.

Teraz okazuje się, że być może Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska pogodzą się w finale "Dance, dance, dance"! Skąd takie podejrzenia? Ida Nowakowska w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, co wydarzy się w ostatnim odcinku programu!

Wydarzy się więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Zdradzę tylko, że wrócą ci, którzy już odpadli. Będzie możliwość rozwiązania pewnych konfliktów i docenienia tych, którzy czuli niesprawiedliwość. To ma być zabawa i będzie! - zdradziła Ida Nowakowska.

Będziecie oglądać wielki finał pierwszej edycji "Dance, dance, dance"? Przypominamy, że ostatni odcinek zostanie wyemitowany 21 kwietnia o godzinie 20:55 oczywiście na antenie TVP2. 

Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska pogodzą się w finale "Dance, dance, dance"?

Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska
EastNews

Ida Nowakowska zdradziła, co wydarzy się w finale show.

Ida Nowakowska na planie Dance, dance, dance
East News

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13