Paulina Krupińska
Instagram

Kolejny odcinek programu "Dance dance dance" dostarczył widzom mnóstwo emocji. Na koniec odcinka o pozostanie w programie rywalizowały dwa duety: Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Decydujące głos należał do Idy Nowakowskiej, która ostatecznie przyznała Halejcio 8,5 punktu, a tym samym sprawiła, że ta para opuściła program!

Ten werdykt Paulina Krupińska uznała za niesprawiedliwy  i ostro zareagowała:

Dzisiaj pokazaliście, że to nie jest program o tańcu. Nie zgodziłabym się z punktacją, jeśli chodzi o solo Klaudii, bo po prostu była najlepsza - powiedziała na koniec.

Reakcja jurorów na krytykę Krupińskiej!

Takiego obrotu spraw jurorzy chyba się nie spodziewali. I zareagowali na to, że ktoś z uczestników zarzuca im niesprawiedliwą ocenę:

Nieładne to było bardzo. To było słabe, to było najsłabsze - powiedział po wypowiedzi Pauliny, Robert Kupisz.

Bardzo nieładne - dodała Ewa Chodakowska. I zgodnie stwierdzili, że takie sytuacje mogą się niestety powtarzać!

Komentarze Internautów po wypowiedzi Krupińskiej

W sieci zawrzało, fani Halejcio i Krupińskiej opowiadają się po ich stronie, uważając, że obie dały świetny występ i nie powinny odpaść:

Było rewelacyjnie i zgadzam się w 100% z @pkrupinska 😘

Nie powinnaś odpaść 😔 byłaś fenomenalna!!!😍

Zatańczyła Pani wspaniale. Może i nie znam sie na tańcu,ale tak jak pani Paulina uważam, ze oceny jurorów były mocno niesprawiedliwe

Wypowiedź Pauliny Krupińskiej rozpęta kolejną wojnę w programie "Dance dance dance"?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dancedancedancetvp pierwszy taki program w Polsce ⚡️ Ponad 100 h treningow 6 tyg ciężkiej pracy 💪🏻 Hektolitry potu a nawet łez Zmaganie się z bólem i kontuzjami. My kobiety możemy wiele znieść, na nowo udowodniłam sobie, że nie ma takiej góry na którą nie da się wejść. Jestem dumna z Nas i dziękuję @klaudiahalejcio ,że dzięki Tobie mogłam wziąć udział w tym programie. Byłaś świetnym kompanem tego wyzwania i super inspiracją. Pracowita, ambitna i piekielnie zdolna ❤️👯‍♀️ uważam, że beze mnie byłabyś w finale 😂 Cieszę się, że w pełni wracam do moich małych szkrabów, męża i pracy. Jeszcze wiele nowych wyzwań przede mną 🙀 P.S. Dziękuję wszystkim Uczestnikom oraz całej ekipie, która pracuje przy tym programie a w szczególności naszym cudownym tancerzom @voltbyegurrola i choreografom @paula_kubicka @cukiandcream @art.golec @tomprzadkowsky to wielki zaszczyt się od Was uczyć 🙏🏼❤️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

 

Jurorzy byli zdziwieni wypowiedzią Pauliny Krupińskiej na koniec programu.

Dance dance dance
Instagram

Zobacz takżeZa nami trzeci odcinek "Dance dance dance"? Kto odpadł z programu, a kto okazał się najlepszy?