Paulina Krupińska
Instagram

Mocne słowa na zakończenie "Dance dance dance"! "To było słabe, to było najsłabsze"

Paulina Krupińska
Instagram

Kolejny odcinek programu "Dance dance dance" dostarczył widzom mnóstwo emocji. Na koniec odcinka o pozostanie w programie rywalizowały dwa duety: Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Decydujące głos należał do Idy Nowakowskiej, która ostatecznie przyznała Halejcio 8,5 punktu, a tym samym sprawiła, że ta para opuściła program!

Ten werdykt Paulina Krupińska uznała za niesprawiedliwy  i ostro zareagowała:

Dzisiaj pokazaliście, że to nie jest program o tańcu. Nie zgodziłabym się z punktacją, jeśli chodzi o solo Klaudii, bo po prostu była najlepsza - powiedziała na koniec.

Reakcja jurorów na krytykę Krupińskiej!

Takiego obrotu spraw jurorzy chyba się nie spodziewali. I zareagowali na to, że ktoś z uczestników zarzuca im niesprawiedliwą ocenę:

Nieładne to było bardzo. To było słabe, to było najsłabsze - powiedział po wypowiedzi Pauliny, Robert Kupisz.

Bardzo nieładne - dodała Ewa Chodakowska. I zgodnie stwierdzili, że takie sytuacje mogą się niestety powtarzać!

Komentarze Internautów po wypowiedzi Krupińskiej

W sieci zawrzało, fani Halejcio i Krupińskiej opowiadają się po ich stronie, uważając, że obie dały świetny występ i nie powinny odpaść:

Było rewelacyjnie i zgadzam się w 100% z @pkrupinska 😘

Nie powinnaś odpaść 😔 byłaś fenomenalna!!!😍

Zatańczyła Pani wspaniale. Może i nie znam sie na tańcu,ale tak jak pani Paulina uważam, ze oceny jurorów były mocno niesprawiedliwe

Wypowiedź Pauliny Krupińskiej rozpęta kolejną wojnę w programie "Dance dance dance"?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dancedancedancetvp pierwszy taki program w Polsce ⚡️ Ponad 100 h treningow 6 tyg ciężkiej pracy 💪🏻 Hektolitry potu a nawet łez Zmaganie się z bólem i kontuzjami. My kobiety możemy wiele znieść, na nowo udowodniłam sobie, że nie ma takiej góry na którą nie da się wejść. Jestem dumna z Nas i dziękuję @klaudiahalejcio ,że dzięki Tobie mogłam wziąć udział w tym programie. Byłaś świetnym kompanem tego wyzwania i super inspiracją. Pracowita, ambitna i piekielnie zdolna ❤️👯‍♀️ uważam, że beze mnie byłabyś w finale 😂 Cieszę się, że w pełni wracam do moich małych szkrabów, męża i pracy. Jeszcze wiele nowych wyzwań przede mną 🙀 P.S. Dziękuję wszystkim Uczestnikom oraz całej ekipie, która pracuje przy tym programie a w szczególności naszym cudownym tancerzom @voltbyegurrola i choreografom @paula_kubicka @cukiandcream @art.golec @tomprzadkowsky to wielki zaszczyt się od Was uczyć 🙏🏼❤️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

 

 

Jurorzy byli zdziwieni wypowiedzią Pauliny Krupińskiej na koniec programu.

Dance dance dance
Instagram

Zobacz takżeZa nami trzeci odcinek "Dance dance dance"? Kto odpadł z programu, a kto okazał się najlepszy?

Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36