Łukasz z Hotelu Paradise - wzbudza skrajne emocje
Instagram

Ostra krytyka Łukasza po pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"! Czym podpadł widzom? 

Łukasz z Hotelu Paradise - wzbudza skrajne emocje
Instagram

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Hotelu Paradise". Poznaliśmy dziewięciu uczestników show, który powalczą albo o miłość, albo o duże pieniądze. W pierwszym odcinku gwiazdy show nieśmiało się poznawały, nawiązywały kontakty, ale nie zabrakło również pierwszych zbliżeń! Wśród najodważniejszych uczestników znalazł się 24-letni Łukasz, który bezpardonowo podrywał dziewczyny. Nie każda była zadowolona!

Łukasz z "Hotelu Paradise 2" wzbudził kontrowersje!

24-letni Łukasz Karpiński jest trenerem personalnym i dietetykiem. Jest bardzo pewny siebie, odważny oraz lubi... luksus i blichtr:

Żyje chwilą, nie myśli o stabilizacji. Dużo przeszedł w życiu, co nauczyło go walczyć o swoje. Lubi luksus i blichtr. Mimo młodego wieku żyje na wysokim poziomie. Do wszystkiego doszedł dzięki ciężkiej pracy. Ekstrawertyk lubiący dobre towarzystwo inteligentnych oraz ambitnych osób - informuje TVN 7 o nowym uczestniku "Hotelu Paradise". 

I rzeczywiście, Łukasz pokazał na co go stać już w pierwszym odcinku show! Karpiński podrywał dziewczyny dość nachalnie, dotykał je, co nie zawsze im się podobało. Jedna z nich, Madzia Jankowska, wyraźnie była zmieszana jego zachowaniem. Zauważyli to również fani show, którzy Łukasza zaczęli porównywać do Adama z pierwszej edycji programu. Widać, że Karpiński wzbudza skrajne emocje, niektórzy piszą wprost, że powinien szybko odpaść:

Nie no ten koleś niech już wyleci...

Ewidentnie nie potrafi trzymać rąk przy sobie. Bajerant uważający się za Alvaro. Zdecydowanie mi nie przypadł do gustu w tym pierwszym odc.

A wszyscy narzekali na Adama, a ten to dopiero geniusz jest, Adaś to przy nim anioł

Ostre komentarze o Łukaszu na profilu Hotelu Paradise na Instagramie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdzie tam błądzi spojrzenie Łukasza? 🤭😁 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #hotelparadise #player #bali #raj

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Za nami dopiero pierwszy odcinek "Hotelu Paradise", a więc być może Łukasz tylko gra. Na pewno będzie z nim ciekawie! Czy widzowie zmienią o nim zdanie? 

Łukasz z Hotelu Paradise - wzbudza skrajne emocje
Instagram

Jak myślicie, z którą z dziewczyn zwiąże się Łukasz?

Łukasz Karpiński - uczestnik drugiej edycji Hotelu Paradise
mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51