Beata Kozidrak jurorką w All Together Now
Facebook Beaty Kozidrak

W środę odbyła się konferencja prasowa drugiej edycji programu "All together now. Śpiewajmy razem" podczas której zaprezentowano nową przewodniczącą stuosobowego jury. A została nią Beata Kozidrak, która w tej roli zastąpiła Ewę Farną. Zmienił się również prowadzący - Igora Kwiatkowskiego, który postanowił wrócić do kabaretu, zastąpił Mariusz Kałamaga!

Nowe jury "All together now" w Polsacie

Kto jeszcze zasiądzie w jury obok wielkiej Beaty Kozidrak? Wśród nich znaleźli się m.in. Wanda Kwietniewska, Saszan, Jula, Tomasz Lubert, Filip Lato, Marek Kaliszuk czy Ola Gintrowska. Jak nowy jurorzy zaprezentowali się podczas konferencji? Zobaczcie zdjęcia!

Druga edycja programu wystartuje w środę 6 marca. Będziecie oglądać?

Zobacz: TYLKO U NAS! Jest już sztuka teatralna o Beacie Kozidrak, teraz czas na film! Kto zagra gwiazdę?

1/4
Gwiazdy programu All Together Now
ONS/EastNews

Największą gwiazdą show jest oczywiście Beata Kozidrak. Dlaczego z tej roli zrezygnowała Ewa Farna? Młoda wokalistka stwierdziła, że nie do końca pasowała jej formuła show.

Lubie byc jurorka, ciesza mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat sie nie odnalazla. Z tym ryzykiem wchodzilam w nowa formule programu i jest to zjawisko naturalne- tak bywa. Przynajmniej wczuje sie glebiej w muze, potrzebuje tego, dla roownowagi. - (pis. oryginalna) - napisała na swoim Instagramie. 

Ewa chyba nie mogła wymarzyć sobie lepszego zastępstwa. Tym bardziej, że Beata nie często decyduje się na udział w tego typu programach. Do tej pory mogliśmy ją oglądać tylko w "Bitwie na głosy". Na udziałem w show Polsatu zastanawiała się długo. Skusił ją ponoć skład jurorski! Zobaczcie, z kim będzie współpracować! 

2/4
Gwiazdy programu All Together Now
ONS/EastNews

W ponad stuosobowym jury zasiądą m.in. Saszan (wystąpiła również w pierwszej edycji) oraz słynna eurowizyjna syrena czyli Ola Gintrowska i dawno niewidziana Monika Jarosińska, która próbowała przykuć uwagę fotoreporterów na ściance nową fryzurą.

 

3/4
Gwiazdy programu All Together Now
ONS/EastNews

Nie zabraknie też znanych panów. Wśród nich założyciel zespołu Vrigin, Tomasz Lubert, Marek Kaliszuk oraz... Gabriel Fleszar, który po latach przerwy małymi kroczkami wraca do show-biznesu.

4/4
Gwiazdy programu All Together Now
ONS/EastNews

Wanda Kwietniewska, Filip Lato oraz Ramona Rey również będą oceniać uczestników. Czekacie na drugą edycję programu "All Together Now"?


Zobacz także: Rodowicz złożyła Kozidrak intrygującą propozycję! Jaką? Będziecie zaskoczeni!

Więcej na temat Beata Kozidrak