Sonia w Hotel Paradise 2Sonia w Hotel Paradise 2

Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Sonia już zdążyła pogrążyć Łukasza! 

Sonia w Hotel Paradise 2Sonia w Hotel Paradise 2

W "Hotelu Paradise" zaczyna się dziać! Wczoraj do programu oficjalnie dołączył Artur, który na początku wcielił się w rolę barmana i podsłuchiwał wszystkich. Podczas nauki surfingu Kamila i Łukasza do show dołączyła również piękna Sonia! Kim jest ta uczestniczka? Poznajcie ją bliżej!

Sonia w "Hotelu Paradise 2"! Co o niej wiemy?

Pojawienie się Artura w programie namieszało wśród par. Chłopak rozbił związek Dominiki i Kamila, przez co Kamil został drugim singlem i zamieszkał w "singlówce" z Łukaszem. A skoro jest dwóch singli, to musiała pojawić się kolejna dziewczyna. A jest to 20-letnia Sonia Szklankowska z Bydgoszczy:

Wrażliwa, pozytywnie zakręcona, dobra dusza o niewinnym, dziewczęcym uśmiechu. Posiada własny salon kosmetyczny. Fanka windsurfingu i czekolady. Szeroki, szczery uśmiech to jej znak rozpoznawczy. Sonia jest ciekawa świata, wrażliwa na krzywdę innych. Zawsze pomoże, wysłucha i otrze łzę. Rozweseli każdego, nawet jeżeli sama ma zły dzień. W ekstremalnych sytuacjach bywa nieco wybuchowa. Potrafi wytrwale walczyć o swoje, jednocześnie jest bardzo wrażliwa i łatwo ją zranić i to właśnie uważa za swoją największą wadę. Bardzo dojrzała jak na swój wiek, życiowo zaradna i w pełni gotowa na poważną relację oraz budowanie rodziny. Bezustannie i z ogromną nadzieją, szuka wielkiej miłości. Niedawno rozstała się z narzeczonym, z którym już planowali ślub. W mężczyźnie szuka delikatności, oparcia i poczucia bezpieczeństwa. Nie lubi facetów, którzy kokietują wszystkie kobiety dookoła, są nachalni i się popisują. Jak magnes przyciąga łamaczy serc. - czytamy o Sonii w informacji prasowej.

A skoro nie lubi facetów, którzy są nachalni, to na pewno nie dogada się z... Łukaszem! Oczywiście chłopak wpadł w jej oko, ale "czar prysł, kiedy się odezwał". Sonia tym tekstem rozweseliła widzów show, którzy od razu ją polubili i docenili za wygląd:

Najładniejsza uczestniczka i wydaje się, że ma trochę oleju w głowie. Na pewno na plus

Już Ją lubię,bo Ona też Łukasza nie lubi 

No takie dziewczyny to mogą być - zachwycają się fani "Hotelu Paradise".

W dzisiejszym odcinku Sonia wbije kilka szpil Łukaszowi podczas tzw. "Puszki Pandory". Oj, będzie się działo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sonia! 🔥 Więcej w #instastory 👈 #hotelparadise #tvn7 #siodemka #raj #bali #player #hotelparadisetvn7

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Sonia ma dopiero 20 lat, ale spore doświadczenie życiowe!

Sonia w Hotel Paradise 2

Fani są nią zachwyceni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejna niespodzianka! 🔥 #hotelparadise #tvn7 #siodemka #raj #bali #player #milosc #love #hotelparadisetvn7

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51