Stefano Terrazzino żegna się z Tańcem z Gwiazdami Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia
Stefano Terrazzino żegna się z Tańcem z Gwiazdami
Kim jest?
1/8
Stefano Terrazzino żegna się z Tańcem z Gwiazdami

 

Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"! Kim jest?

 

Znamy nową jurorkę programu "Taniec z Gwiazdami"! Przed chwilą stacja ogłosiła, że zostanie nią... Ola Jordan! To ogromne zaskoczenie. Wcześniej spekulowano, że może to być Joanna Krupa albo Grażyna Szapołowska. Nina Terentiew zaznaczyła jednak, że musi to być ktoś związany z tańcem. A Aleksandra Jordan jest znana z brytyjskiej wersji programu! W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę w siódmej edycji. Zaskoczeni?! 

 

Zobacz także:  Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na wielkiej domówce u Krzysztofa Gojdzia! Kto z kim się trzymał? Mamy ZDJĘCIA

 

Kim jest Ola Jordan - nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"?

 

Ola Jordan to 36-letnia profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia (urodziła się w Legionowie), znana z brytyjskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami”, w której występowała przez 10 lat! W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę w siódmej edycji. Od 2 marca to właśnie ona będzie nową jurorką w 8.edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jak zareagowała na to, że zastąpi Beatę Tyszkiewicz: 

 

To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie.

 

Więcej o Oli - kim jest, kim jest i jak wygląda jej mąż, jakie ma sukcesy na koncie - na kolejnych slajdach. Zaskoczeni?

 

Zobacz także: Oto Ola Jordan - nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"! Zobaczcie jej urocze zdjęcia z mężem!

 

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" już od 2 marca w Polsacie. Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki!

 

2/8
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami

 

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika – Jamesa Jordana, który również jest tancerzem. Od 18 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Występowali razem w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 roku byli jurorami programu „Dancing on Wheels”, w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim.

W Wielkiej Brytanii Ola jest wielką gwiazdą! 

 

A od kiedy zaczęła się jej kariera taneczna? Sprawdźcie!

 

Zobacz: "Zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem" chwali się Popek! A ile dostanie za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

3/8
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami

 

Ola Jordan tańczy od 10 roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, rumba jest jej ulubionym tańcem. Kiedy mieszkała w Polsce jej wieloletnią nauczycielką tańca była… sama Iwona Pavlović. Ola jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 roku. Dwa lata temu wydała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem „Strictly Ola” („Po prostu Ola”). 

 

Zobacz: Iwona Pavlović już tak nie wygląda! Tuż przed rozpoczęciem "Tańca z Gwiazdami" zmieniła kolor włosów! ZDJĘCIA

 

4/8
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia

 

Oto mąż Oli Jordan - James Jordan. Poznali się 18 lat temu. Nadal ze sobą współpracują, prowadząc szkołę tańca. 

5/8
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia
6/8
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami
7/8
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia
8/8
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami