Jak Popek wyglądał kiedyś? Popek Raper Popek pozuje do zdjęć Popek Popek
Jak Popek wyglądał kiedyś?
1/5
Jak Popek wyglądał kiedyś?

 

Popek to najlepiej opłacana gwiazda najnowszej edycji programu "Taniec z Gwiazdami"? Już wkrótce rozpocznie się kolejna odsłona wielkiego hitu Polsatu. Tym razem o Kryształową Kulę będą walczyć m.in. Beata Tadla, Renata Kaczoruk, Wiktoria Gąsiewska, Jarosław Kret i właśnie Popek, którego udział w show wzbudza chyba największe emocje. Ostatnio raper podgrzał atmosferę wokół siebie publikując w sieci nagranie na którym pochwalił się, że został najlepiej zarabiającym tancerzem w kraju. 

Pani Nino kłaniam się nisko, dzięki pani zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju- mówi na filmiku opublikowanym na Instagramie. 

Teraz "Super Express" dotarł do informacji, ile dokładnie Popek będzie zarabiał za jeden odcinek "Tańca z Gwiazdami"! Ta kwota robi wrażenie! 

 

Zobacz takze: Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki!

2/5
Popek
Instagram

 

Udział Popka w programie "Taniec z Gwiazdami" od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Teraz okazuje się, że kontrowersyjny raper za jeden odcinek w tanecznym show zgarnie fortunę! Według informacji "Super Expressu" Popek za jeden odcinek w show dostanie... 15 tysięcy złotych! 

 

Zobacz także: Jak wyglądał kiedyś Popek przed skaryfikacją ciała i wytatuowaniem gałek ocznych? ZOBACZ!

3/5
Raper Popek pozuje do zdjęć
East News

 

Waszym zdaniem 15 tysięcy złotych za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami" to dużo czy mało? 

 

Zobacz także: Popek ostro skomentował sytuację swojej fanki: „To chore. Niech to będzie przestrogą dla polskich dzieciaków”

4/5
Popek
Instagram

 

Raper zatańczy w parze z Janją Lesar. Popek rozpoczął już intensywne treningi, ostatnio pokazał nawet jak radzi sobie na parkiecie. 

 

Zobacz: Popek wykonuje bardzo niebezpieczną figurę z Janją Lesar! To WIDEO mówi, czy naprawdę ma szansę wygrać

5/5
Popek
Instagram

Myślicie, że Popek wytańczy sobie Kryształową Kulę?

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Popek