Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS
1/5
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS

 

Iwona Pavlović już nie jest blondynką! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" przez wiele lat nosiła czarne włosy i była nazywana "czarną mambą". Jakiś czas temu zdecydowała się jednak na radykalną zmianę i z ciemnego koloru przefarbowała się na ogronisty rudy. Później przyszła pora na kolejną matamorfozę i Iwona Pavlović zaprezentowała się w bardzo jasnym blondzie. Teraz okazuje się, że jurorka tanecznego show Polsatu postanowiła po raz kolejny zaszaleć u fryzjera! 

Jaki kolor wybrała tym razem i dlaczego znowu zdecydowała się na zmianę swojego wyglądu? Zobaczcie sami! komentarz Iwony Pavlović na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Samodzielne farbowanie włosów – instrukcja

2/5
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS

 

"Czarna mamba" powraca! Okazuje się bowiem, że Iwona Pavlović znów ma czarny kolor włosów! Jurorka "Tańca z Gwiazdami" zdecydowała się na zmiany tuż przed rozpoczęciem ósmej edycji show Polsatu. W rozmowie z Faktem zdradziła, dlatego zrezygnowała z blondu.

Jestem znowu czarna. Bardzo się cieszę i nie żałuję tych wszystkich szaleństw z kolorem. Był rudy potem różne odcienie blondów. Jestem kobietą i nam takie zmiany są potrzebne- przyznała Iwona Pavlović. Moje ja ze środka wołało, wróć kobieto, wróć. Choć mój mąż akceptował mnie w każdym kolorze bardzo się ucieszył z mojej metamorfozy, a ja dzięki tej zmianie wróciłam z nową siłą i energią.

Waszym zdaniem to dobra decyzja? W czerni wygląda najlepiej? Zobaczcie, jak Iwona Pavlović zmieniała się w ostatnich latach. 

3/5
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS

Kilka lat temu Iwona Pavlović postanowiła zerwać z wizerunkiem "czarnej mamby" i przefarbowała swoje włosy na ognisty rudy kolor. 

4/5
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS

Później przyszedł czas na eksperymenty z  blondem. 

5/5
Iwona Pavlović zmieniła kolor włosów
ONS

Kilka miesięcy temu pokazała się w nieco ciemniejszym blondzie, a teraz znów wróciła do czerni. 

W którym kolorze wyglądała najlepiej? Zagłosuj w naszej sondzie!