Ola Jordan Ola Jordan Ola Jordan Ola Jordan Ola Jordan
Ola Jordan
Instagram
1/9
Ola Jordan
Instagram

 

Oto nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami” i następczyni Beaty Tyszkiewicz - Ola Jordan! Nie da się ukryć, że po długich tygodniach oczekiwania na informację, kto zastąpi aktorkę, emocje sięgnęły właśnie zenitu, tym bardziej że nikt się nie spodziewał, że to właśnie Ola zasiądzie w jury. Kim jest nowa jurorka? Na kolejnych stronach galerii dowiecie się o niej wszystkiego! 

 

Zobacz: PILNE! Znamy nową jurorkę Tańca z Gwiazdami! To OGROMNE zaskoczenie!

 

Przeczytaj też: Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki!

2/9
Ola Jordan
Instagram

 

Ola Jordan jest znaną w Wielkiej Brytanii tancerką i jak się okazuje - to właściwa osoba na właściwym miejscu! Ola ma już na swoim koncie udział w brytyjskiej wersji „Tańca z Gwiazdami” - występowała w niej przez 10 lat! W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę.

 

Zobacz: "Zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem" chwali się Popek! A ile dostanie za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami"?

3/9
Ola Jordan
Instagram

 

Ola Jordan tańczy od ponad 26 lat! Jest specjalistką w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym tańcem jest rumba. Jej wieloletnią nauczycielką tańca była sama Iwona Pavlović! Ola jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 roku. Dwa lata temu napisała książkę o swoim życiu i tańcu - „Strictly Ola” („Po prostu Ola”).

 

Zobacz: Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na wielkiej domówce u Krzysztofa Gojdzia! Kto z kim się trzymał?

4/9
Ola Jordan
Instagram

 

Ola Jordan przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii za namową swojego męża Anglika - Jamesa Jordana, z którym jest w związku od 18 lat! Od kilku lat para prowadzi własną szkołę tańca. W 2010 roku byli razem jurorami programu „Dancing on Wheels”, w którym występują osoby na wózkach inwalidzkich. 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy, kto ma zostać NOWYM jurorem "Tańca z gwiazdami". To duże zaskoczenie!

5/9
Ola Jordan
Instagram

Ola Jordan nie ukrywa, że rola jurorki w polskiej edycji show to dla niej nowe wyzwanie zawodowe.

 

– To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie.

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! Zdradziła, z kim chciałaby zatańczyć 

6/9
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia

Myślicie, że Ola Jordan sprawdzi się w rolki jurorki? Zobaczcie więcej jej zdjęć na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Jak Popek tłumaczy "groźby" pod adresem tanecznej partnerki? Czy rzeczywiście nikt nie chciał z nim tańczyć w TzG?

7/9
Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka? Mąż, zdjęcia

Ola Jordan została nową jurorką "Tańca z Gwiazdami".

8/9
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami

W Wielkiej Brytanii Ola Jordan jest wielką gwiazdą!

9/9
Ola Jordan - nowa jurorka Tańca z Gwiazdami

Gdziekolwiek Ola się pojawia w Wielkiej Brytanii, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy ustawiają się do niej w kolejce po zdjęcia i autografy! 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Ola Jordan