Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki! Agnieszka Kaczorowska na Telekamerach 2018 Agnieszka Kaczorowska i Antek Smykiewicz Popek Popek
Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki!
Instagram
1/5
Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Jest komentarz tancerki!
Instagram

Agnieszka Kaczorowska nie chciała występować z Popkiem? Już wkrótce ruszy kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwsi informowaliśmy, że w najnowszej edycji show pojawi się kontrowersyjny raper, Popek. Plotkowano wówczas, że muzyk wystąpi w parze z jedną z najpopularniejszych tancerek "TzG", Agnieszką Kaczorowską. Portal Plejada.pl donosił później, że Agnieszka zrezygnowała ze wspólnych występów z Popkiem ze względu na wizerunek swojej szkoły tańca. Serwis informował, że jej miejsce zajęła kolejna tancerka, która... również zrezygnowała z partnerowania raperowi. Jak już wiemy, ostatecznie w show Popek zatańczy z Janją Lesar. 

Teraz Agnieszka Kaczorowska skomentowała plotki o rzekomej rezygnacji ze wspólnych występów z Popkiem. Tancerka potwierdziła, że nie chciała tańczyć z raperem? Jej wypowiedź jest jednoznaczna...

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA SCHUDŁA JUŻ 8 KILOGRAMÓW! JAK JEJ SIĘ TO UDAŁO?

2/5
Agnieszka Kaczorowska na Telekamerach 2018
ONS

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z portalem Plejada.pl skomentowała medialne doniesienia o rezygnacji ze wspólnych występów z Popkiem. 

Nie ma co komentować tego, czy chciałam, czy nie chciałam tańczyć z Popkiem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby osoba, z którą pracuję, była pracowita. Trenujemy u mnie w szkole, a to poniekąd ważne, kto się w tej szkole pojawia - przyznała Agnieszka. 

Co jeszcze powiedziała o Popku? Sprawdźcie na następnej stronie! 

3/5
Agnieszka Kaczorowska i Antek Smykiewicz
Instagram

Agnieszka ostatecznie zatańczy w parze z Antkiem Smykiewiczem. A jak ocenia udział Popka w "Tańcu z Gwiazdami"?

Jest to na pewno bardzo ciekawa postać. Byliśmy na tej samej sesji, więc nie mieliśmy okazji porozmawiać bo byliśmy w pracy, nie było na to czasu. Na pewno bardzo ciekawa postać, bardzo kontrowersyjna wiec gdzieś tam produkcja pewnie liczy na to,  że przyciągnie nam nowych widzów - przyznała w rozmowie z portalem plejada.pl.

4/5
Popek
Instagram

Żałujecie, że Agnieszka jednak nie wystąpi w parze z Popkiem? 

5/5
Popek
Instagram

Waszym zdaniem raper ma szansę wygrać "Taniec z Gwiazdami"?