Natalia Paździor zwyciężyła pierwszą edycję "MasterChefa Juniora", a swoim kulinarnym talentem podbiła nie tylko serca jurorów ale również internautów, którzy pozostali z nią do dziś. Zwyciężczyni programu dla dzieci właśnie podzieliła się radosnymi wieściami związanymi z jej działalnością w sieci. W ogóle się tego nie spodziewała i nie ukrywa wzruszenia.

Reklama

Natalia Paździor z "MasterChefa Juniora" nie kryje wzruszenia

W historii polskiej edycji "MasterChefa Juniora" już ósemka dzieci sięgnęła po ten wyjątkowy tytuł. Niektórzy ze zwycięzców są już dorośli. Natalia Paździor jest pierwszą uczestniczką, która zasłużyła na ten tytuł, jednocześnie do dziś cieszy się największą popularnością w sieci. Chociaż 18-latka zaprzestała już działalności kulinarnej, przynajmniej tej prezentowanej w sieci, wciąż jest inspiracją dla nastolatków.

Kiedy po latach od zwycięstwa w "MasterChefie Juniorze" Natalia Paździor zaskoczyła nagraniem w programowym kitlu, fani nie mogli uwierzyć w to jak się zmieniła. Jej profile społecznościowe w sieci ponownie zaczęły przyciągać obserwujących, a teraz nastolatka podzieliła się zaskakującymi wieściami:

Dostałam weryfikację ????????❤️

Weryfikacja konta na Instagramie potwierdza jego autentyczność i ma na celu odróżnienie prawdziwych kont od fałszywych, z czym niejednokrotnie muszą mierzyć się osoby popularne.

Instagram @nataliapazdzior

Zobacz także: "MasterChef Junior": Kazik Józefowicz przeszedł metamorfozę. Zapomnijcie o długich włosach

Zobacz także

Natalię Paździor na Instagramie śledzi już ponad 100 tysięcy osób. Młoda influencerka dzieli się tam z widzami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Niedawno Natalia Paździor relacjonowała przygotowania do matury.

Instagram @nataliapazdzior

Zobacz także: "MasterChef Junior" Tomasz Jakubiak o swojej zdradzie: "Wstyd mi za to, ale koniec końców jest mega"

Reklama

W tym roku do egzaminu dojrzałości podchodził także jej kolega z programu. Kuba Tomaszczyk przegrał z Natalią Paździor w "MasterChefie Juniorze" by po latach spróbować swoich sił w dorosłej edycji i okazać się bezkonkurencyjnym w gotowaniu. Jesteście ciekawi talentów, które poznamy w kolejnych edycjach kulinarnego show dla dzieci?

Instagram @nataliapazdzior
Mat. prasowe x-news
x-news
Reklama
Reklama
Reklama