Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news
TV-Show

MasterChef Junior: Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji wyrosła na piękną nastolatkę! W dodatku bardzo zeszczuplała

MasterChef Junior: Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji wyrosła na piękną nastolatkę! W dodatku bardzo zeszczuplała

Natalia Paździor to pierwsza zwyciężczyni MasterChefa Juniora. Kiedy sięgnęła po statuetkę najlepszego dziecięcego kucharza w Polsce miała zaledwie 12 lat. Aktualnie trwa już 6. edycja, w której najbardziej uzdolnione kulinarnie dzieci walczą o podobny sukces. Natalia Paździor w tym roku skończy już 16 lat i prawie w ogóle nie przypomina dziewczynki, która zachwyciła miliony widzów swoją pasją do gotowania! Jak więc wygląda dziś nastoletnia zwyciężczyni 1. edycji MasterChef Junior? Musicie zobaczyć te zdjęcia! 

Zobacz także: Wraca serial "Niania"! Jak dziś wyglądają Adaś i Zuzia Skalscy? Zobaczcie!

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

MasterChef Junior: Jak wygląda dziś Natalia Paździor? 

Natalia Paździor pomimo tego, że gdy występowała w MasterChefie Juniorze miała dopiero 12-lat wykazywała się dużą ambicją oraz mocnym charakterem. Talent kulinarny plus opanowanie w kuchni zaprowadziło ją aż do finału 1. edycji MasterChefa Juniora, którą ostatecznie wygrała. 

W tym roku mija już 4. lata odkąd po raz pierwszy pojawiła się w telewizji. Na przestrzeni tego czasu prowadziła warsztaty kulinarne dla dzieci, próbowała swoich sił na Youtube, a także miała swój własny program w telewizji WP. Była również gościem na planie kolejnych edycji MasterChefa Juniora. Jednak jak wygląda dzisiaj? Z pewnością mielibyście problem, aby ją rozpoznać!

Niedługo Natalia Paździor skończy już 16 lat i w niczym nie przypomina dziewczynki, którą znamy z telewizji. Zwyciężczyni 1. edycji MasterChef Junior wyrosła na piękną nastolatkę. Na pierwszy rzut oka widać, że bardzo zeszczuplała. Na Instagramie prowadzi popularny profil, który śledzi ponad 92 tysiące osób. Natalia Paździor chwali się swoimi stylizacjami oraz propozycjami codziennych makijaży. Poznalibyście ją dzisiaj? 

Zobacz także: Zadebiutowali na okładkach magazynów, teraz to już nastolatkowie! Zobacz, jak wyrosły dzieci gwiazd!

Natalia Paździor okazała się być bezkonkurencyjna w dziecięcych zmaganiach kulinarnych. Mimo, że miała dopiero 11 lat, jej dań nie powstydzono by się w najlepszych polskich restauracjach. 

Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news

Pogodna 12-latka została pierwszym w Polsce MasterChefem Juniorem. 

Jak dziś wygląda Natalia Paździor?
x-news

Dziś Natalia Paździor ma już 16 lat i nie przypomina dziewczynki, którą pokochały miliony widzów przed telewizorami! 

Natalia Paździor z MasterChefa Juniora wyrosła na piękną nastolatkę! 

Jak wygląda dziś Natalia Paździor z Masterchef Junior
Instagram

Zobacz także
O kim mowa - Viki czy Roxie?

QUIZ! O kim mowa - o Viki czy o Roxie? Czas na test o gwiazdach Eurowizji Junior 2020!

Nie żyje Ben Watkins z "Masterchefa"

Nie żyje gwiazda "Masterchef Junior". 14-latek niedawno stracił oboje rodziców

 

East News
TV-Show
Nie Gessler, nie Moran... Kto jest autorytetem zwyciężczyni "MasterChef Junior" Natalii Paździor?
Nie Gessler, nie Moran... Kto jest autorytetem zwyciężczyni "MasterChef Junior" Natalii Paździor?

Natalia Paździor jest pierwszym dzieckiem, które wygrało polską edycję programu MasterChef Junior. Na rynku ukazała się niedawno jej książka kucharska, którą 11. latka obecnie promuje. Gotowanie to jednak nie wszystko! Natalia Paździor jest wzorową uczennicą w szkole, a po lekcjach trenuje siatkówkę. W najnowszym numerze "Party" mała mistrzyni kuchni Natalia Paździor opowiada o tym, jak trafiła do programu. Będziecie zaskoczeni, gdy przeczytacie o tym, jak Natalia nauczyła się gotować. Dużo dał mi program MasterChef dla dorosłych. Oglądałam każdy odcinek z uwagą. Czasem po dwa razy. Wtedy pomyślałam: „Kurczę, ale mi się to podoba, ja też muszę spróbować”. (...)  Moim autorytetem jest Gordon Ramsey, oglądałam jego programy, a teraz gdy śledzę jego Instagrama, to szczęka mi opada na widok przyrządzonych przez niego dań - mówi w rozmowie z "Party" Natalia Paździor. Okazuje się, że zwyciężczyni MasterChef Junior nie wyniosła nauki gotowania z domu. Co więcej eksperymentowała w studiu telewizyjnym, bo tutaj po raz pierwszy przyrządziła wiele potraw, których w życiu nigdy wcześniej nie spróbowała. O swoim gotowaniu na wizji mówi, że była to totalna improwizacja. Po prostu sięgnęłam po produkty, ot tak. Smaki mi się w głowie same układały. Od czasu do czasu gotowałam w domu, ale nikt nie podejrzewał, że to aż taka pasja. Mama z babcią były zdziwione, kiedy zobaczyły w telewizji, co jestem w stanie ugotować.  - przyznaje 11-letnia Natalia Paździor. Natalia przyrządziła po raz pierwszy w programie małże św. Jakuba, które stały się jej daniem popisowym. Wcześniej ich w życiu nie jadła. W Zbludowicach, koło Buska-Zdroju, gdzie mieszka nie można nawet kupić świeżych owoców morza. Iwona Paździor, mama dziewczynki do dziś nie może uwierzyć w to, jaki talent ma jej córka. Teraz uczy się od... niej, jak coś nowego...

East News
Newsy
Afera w "MasterChef junior". Internauci oburzeni: "Żenada! Pokazujecie brak szacunku do jedzenia w obecnej sytuacji!"
Internauci są oburzeni, bo według nich program propaguje marnowanie jedzenia. W mediach społecznościowych "Masterchef junior" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy!

Program "MasterChef junior" spotkał się z ogromną krytyką internautów. Według widzów, w kulinarnym show, które jest dedykowane dla dzieci marnuje się zbyt dużo jedzenia! Zagorzała dyskusja wywołała się pod jednym z postów na oficjalnym profilu programu. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  Jak dziś wygląda Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChef Junior? Zobacz! W "MasterChef junior" marnowane jest jedzenie? Internauci nie kryją oburzenia "MasteChef junior" od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Stające do walki o tytuł najlepszego kucharza dzieci, nie raz udowodniły, że posiadają ogromny talent i pasję do gotowania. Co więcej, świetnie sobie radzą przed kamerami! Kulinarne show dla dzieci nieco różni się od tego, które dedykowane jest dla dorosłych - w programie jest czas na mnóstwo zabawy, w których głównie wykorzystuje się jedzenie.  Właśnie ten aspekt mocno rozzłościł widzów "MasterChef junior". Ostatnio w programie wytworzono "makaronową anakondę". Długie, makaronowe ciasto było przygotowane dla zabawy i nie zostało przeznaczone do spożycia.  Internauci byli oburzeni, że tyle jedzenia zostało zmarnowane i w komentarzach pod postem na oficjalnym profilu programu, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.  - W obecnej sytuacji jest mnóstwo zbiórek pieniędzy i jedzenia dla starszych ludzi, a Wy pokazujecie w telewizji brak szacunku do jedzenia i pokazujecie dzieciom jak je marnować. Żenada !!! - Bardzo lubię ten program, ale marnowanie jedzenia, raczej nie jest rozrywką. Zastanówcie się nad kolejnymi odcinkami. Wstyd! - Właśnie oglądam i powiem szczerze, że jestem zniesmaczona, zero szacunku do jedzenia,...

Mateusz Gessler, Magda Gessler
East News
TV-Show
Są wyniki oglądalności show z Magdą Gessler i Mateuszem Gesslerem. Kto wygrał to starcie? Będziecie zaskoczeni!
Są wyniki oglądalności show z Magdą Gessler i Mateuszem Gesslerem. Kto wygrał to starcie? Będziecie zaskoczeni!

Mateusz Gessler znowu pokonał Magdę Gessler. W jaki sposób? Oglądalność programu MasterChef Junior była większa niż MasterChef z Magdą Gessler!   Mateusz Gessler z Anną Starmach i Michelem Moranem przyciągnęli średnio ponad 3 miliony widzów w niedzielne wieczory, a TVN był liderem tego pasma. Pół roku temu MasterChef z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem gromadził średnio tylko trochę ponad 2 miliony osób. To nie pierwsze zwycięstwo Mateusza nad Magdą, "Kuchenne rewolucje" też zgromadziły mniej widzów niż program MasterChef Junior.   Mateusz Gessler konta Magda Gessler - kogo bardziej kochają Polacy? Debiut Mateusza Gesslera w telewizji trzeba uznać za bardzo udany! A ostatni z odcinków śledziło blisko 3,2 miliony widzów. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji została 11-letnia Natalia Paździor ze Zbludowic koło Buska-Zdroju.  Mateusz Gessler powtarza, że nie chce zdetronizować Magdy Gessler, ani jej zastąpić. Przypominamy, że w 2015 roku Magda Gessler trafiła na 1. miejsce rankingu najbardziej dochodowych gwiazd. Ale jak widać osobowość Mateusza bardzo spodobała się fanom programów kulinarnych. Czy w 2016 roku pokona ją i w tym rankingu?   Na razie Mateusz Gessler pokonał ją na pewno w naszym plebiscycie na najpopularniejszego szefa kuchni zdobywając 505 głosów! A Magda Gessler tyko 249! Daleko w tyle są tacy szefowie jak Wojciech Modest Amaro czy Karol Okrasa, którzy w telewizji są już od jakiegoś czasu. A Ty kogo wolisz, Magdę czy Mateusza? Zobacz także: Mateusz Gessler czy Magda Gessler? Kogo woli Michel Moran? Zdradził tylko nam! WIDEO   Mateusz Gessler podczas 1. finału MasterChef Junior ze zwyciężczynią Natalią Paździor.   Mateusz Gessler z ciotką Magdą Gessler na planie MasterChef Junior.   Magda Gessler z jurorami Masterchef.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner