Natalia Paździor to pierwsza zwyciężczyni "MasterChefa Juniora". Kiedy sięgnęła po statuetkę najlepszego dziecięcego kucharza w Polsce miała zaledwie 12 lat. Dziś to już dorosła kobieta i prawie w ogóle nie przypomina dziewczynki, która zachwyciła miliony widzów swoją pasją do gotowania. Jak więc wygląda dziś nastoletnia zwyciężczyni 1. edycji "MasterChef Junior", z którą w 2016 roku przegrał Kuba Tomaszczyk, zwycięzca 11. edycji "Masterchefa"?

Reklama

"MasterChef Junior": Jak wygląda dziś Natalia Paździor?

Natalia Paździor pomimo tego, że gdy występowała w "MasterChefie Juniorze" miała dopiero 12-lat, wykazywała się dużą ambicją oraz mocnym charakterem. Talent kulinarny plus opanowanie w kuchni zaprowadziło ją aż do finału 1. edycji "MasterChefa Juniora", którą ostatecznie wygrała. W tym roku mija już 7 lat odkąd po raz pierwszy pojawiła się w telewizji. Na przestrzeni tego czasu prowadziła warsztaty kulinarne dla dzieci, próbowała swoich sił na Youtube, a także miała swój własny program w telewizji WP. Była również gościem na planie kolejnych edycji "MasterChefa Juniora". Jednak jak wygląda dzisiaj? Z pewnością mielibyście problem, aby ją rozpoznać!

Natalia Paździor w niczym nie przypomina dziewczynki, którą znamy z telewizji. Zwyciężczyni 1. edycji "MasterChef Junior" wyrosła na piękną nastolatkę. Tylko spójrzcie na jej najnowsze nagranie na TikToku! Poznalibyście ją?

Na pierwszy rzut oka widać, że bardzo zeszczuplała. Na Instagramie prowadzi popularny profil, który śledzi ponad 89 tysięcy osób. Natalia Paździor opublikowała tak m. in. zdjęcie ze swoim chłopakiem.

Instagram @nataliapazdzior

Zobacz także: "MasterChef Junior": Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję. Teraz jest prześliczną nastolatką!

Zobacz także

Natalia Paździor okazała się być bezkonkurencyjna w dziecięcych zmaganiach kulinarnych. Mimo, że miała dopiero 12 lat, jej dań nie powstydzono by się w najlepszych polskich restauracjach.

x-news

Zobacz także: "MasterChef Junior": Oto jak zmienili się zwycięzcy poprzednich edycji! Oto Natalia, Julka, Bartek, Paulina i Gaja

Reklama

Jak już wspomnieliśmy, zwyciężczyni "MasterChefa Juniora" aktywna jest również na TikToku. Niedawno filmik Natalii Paździor z "MasterChefa Juniora" był hitem sieci. Internauci zorientowali się, że to ona, dopiero, kiedy pokazała im stary programowy fartuch i wspominkowe zdjęcie. Sami przyznajcie, że bardzo się zmieniła. Wygląda jednak na to, że nie pasjonuje się już kulinarią tak mocno, jak w czasach, gdy brała udział w "MasterChefie Juniorze".

Instagram/Natalia Paździor
Instagram/Natalia Paździor
x-news
Reklama
Reklama
Reklama