Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych smutną wiadomością o śmierci uczestnika programu "Nasz nowy dom". Ekipa programu wyremontowała dom Pana Wojciecha w 2019 roku i dostosowała go tak, aby ułatwić mężczyźnie, który poruszał się na wózku inwalidzkim, wykonywanie codziennych czynności. Mężczyzna już od dawna chorował, a teraz Katarzyna Dowbor poinformowała o jego śmierci.

Reklama

Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci uczestnika programu "Nasz nowy dom"

Historię Pana Wojciecha widzowie "Nasz nowy dom" poznali w 138. odcinku programu. Mężczyzna miał amputowane obie nogi, cierpiał na miażdżycę i miał za sobą kilka zawałów. Pan Wojciech mieszkał razem z partnerką Renatą i córką Anią w dawnym domu jego rodziców, który zupełnie nie był przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wtedy Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, że ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontuje dom mężczyzny.

Teraz prowadząca poinformowała, że mężczyzna zmarł i osierocił córkę:

Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Fani programu składają wyrazy współczucia i już pojawiły się pierwsze oferty pomocy dla rodziny zmarłego pana Wojciecha.

Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc ?

Kondolencje dla rodziny. Śmierć bliskich to zawsze straszny cios

Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamietam jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, ze spotkało go i jego rodzine to szczęście, ze zrobiliście remont jego domu. Pani Renata iAnia na pewno będą tam bezpieczne, pomimo wszystko.

Pamiętam ten odcinek super człowiek taki dzielny ????Kondolencje dla żony, córki i rodziny

Składamy szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.

Zobacz także

Zobacz także: Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Samotnie wychowywała córeczkę. Co się z nią stanie?

Katarzyna Dowbor przejmuje się losem uczestników programu "Nasz nowy dom" i nawet po wyremontowaniu domu sprawdza, co dzieje się u bohaterów poszczególnych odcinków. Tak było w przypadku Pani Beaty, która w pożarze straciła dom.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama