Katarzyna Dowbor o śmierci uczestnika Nasz Nowy Dom
East News
TV-Show

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci uczestnika programu. Pan Wojciech osierocił córkę

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci uczestnika programu. Pan Wojciech osierocił córkę

Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych smutną wiadomością o śmierci uczestnika programu "Nasz nowy dom". Ekipa programu wyremontowała dom Pana Wojciecha w 2019 roku i dostosowała go tak, aby ułatwić mężczyźnie, który poruszał się na wózku inwalidzkim, wykonywanie codziennych czynności. Mężczyzna już od dawna chorował, a teraz Katarzyna Dowbor poinformowała o jego śmierci. 

Rusza nowy sezon "Nasz nowy dom"! Komu Katarzyna Dowbor i jej ekipa znów odmienią życie?

Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci uczestnika programu "Nasz nowy dom"

Historię Pana Wojciecha widzowie "Nasz nowy dom" poznali w 138. odcinku programu. Mężczyzna miał amputowane obie nogi, cierpiał na miażdżycę i miał za sobą kilka zawałów. Pan Wojciech mieszkał razem z partnerką Renatą i córką Anią w dawnym domu jego rodziców, który zupełnie nie był przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wtedy Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, że ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontuje dom mężczyzny. 

Teraz prowadząca poinformowała, że mężczyzna zmarł i osierocił córkę:

Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... - napisała na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Fani programu składają wyrazy współczucia i już pojawiły się pierwsze oferty pomocy dla rodziny zmarłego pana Wojciecha.

Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc ?

Kondolencje dla rodziny. Śmierć bliskich to zawsze straszny cios

Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamietam jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, ze spotkało go i jego rodzine to szczęście, ze zrobiliście remont jego domu. Pani Renata iAnia na pewno będą tam bezpieczne, pomimo wszystko.

Pamiętam ten odcinek super człowiek taki dzielny 💔Kondolencje dla żony, córki i rodziny 

Składamy szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.

Zobacz także: Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Samotnie wychowywała córeczkę. Co się z nią stanie? 

Katarzyna Dowbor przejmuje się losem uczestników programu "Nasz nowy dom" i nawet po wyremontowaniu domu sprawdza, co dzieje się u bohaterów poszczególnych odcinków. Tak było w przypadku Pani Beaty, która w pożarze straciła dom. 

Katarzyna Dowbor o pożarze domu uczestniczki

 

Zobacz także
Koroniewska i Dowbor

Nasz nowy dom u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora! Katarzyna Dowbor musiała zainterweniować

Katarzyna Dowbor w programie Nasz nowy dom po raz drugi wyremontuje dom pani Beaty

"Nasz nowy dom": Pani Beata straciła w pożarze dom wyremontowany w programie, Katarzyna Dowbor i ekipa jeszcze raz pomogą kobiecie

 

Anna Warsewicz z "Nasz nowy dom" nie żyje
Instagram, Polsat "Nasz nowy dom"
TV-Show
Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Samotnie wychowywała córeczkę. Co się z nią stanie? 
Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Samotnie wychowywała córeczkę. Co się z nią stanie? 

Katarzyna Dowbor przekazała smutną informację na temat śmierci uczestniczki " Nasz nowy dom ". Pani Anna Warsewicz wraz z córką Sarą wzięły udział w programie w 2018 roku. Pani Anna zmarła z powodu ciężkiej choroby nowotworowej. Prowadząca programu nie kryje smutku:  Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. Pani Anna samotnie wychowywała córeczkę...  Zobacz także:  Uczestniczka "Nasz nowy dom" zmarła na nowotwór złośliwy. Co się stanie z jej córkami? Anna Warsewicz z "Nasz nowy dom" nie żyje Anna Warsewicz nie żyje. Bohaterka 171. odcinka "Nasz nowy dom" przegrała walkę z rakiem. Osierociła córeczkę Sarę. Historię Anny i Sary poznaliśmy w 2018 roku za sprawą programu, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor. To właśnie ona przekazała widzom programu tragiczne i smutne wieści:  Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością... Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu Nasz Nowy Dom, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie. - napisała na Instagramie  Anna i Sara Warsewicz pochodzą z Piotrkowa Trybunalskiego. Anna wychowywała córeczkę samotnie, jednocześnie heroicznie walcząc z okrutnym nowotworem. Tragiczna choroba zaatakowała kobietę już w 2016 roku. Z powodu coraz gorszego stanu zdrowia kobieta nie mogła pracować, w efekcie czego sytuacja jej i jej córki bardzo się pogorszyła. Nie ułatwiały również tego warunki domu odziedziczonego po babci pani Anny. Wówczas z pomocą ruszyła ekipa "Nasz nowy dom".  Do programu "Nasz nowy dom" zgłosił ją anonimowy pomagacz:  Ktoś zgłosił nas anonimowo, a realizatorzy zwrócili się...

Katarzyna Dowbor żegna przyjaciela z "Nasz nowy dom"
AKPA
TV-Show
"Nasz nowy dom": Zmarł jeden ze współpracowników Katarzyny Dowbor "Nie wierzymy"
"Byłeś z nami od samego początku - zawsze obecny, dyskretny i niezawodny" - tak o panu Leszku pisze Katarzyna Dowbor, gwiazda "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor poinformowała wczoraj o śmierci swojego przyjaciela i współtwórcy programu "Nasz nowy dom", pana Leszka. Mężczyzna z show Polsatu był związany od samego początku - dla całej ekipy jest to więc potworny cios. Zobaczcie wzruszające pożegnanie Katarzyny Dowbor. Zobacz także:  "Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor w żałobie. Pożegnała wieloletniego przyjaciela Katarzyna Dowbor żegna przyjaciela z "Nasz nowy dom" Program "Nasz nowy dom" od lat odmienia życie najbiedniejszych rodzin w Polsce. Kasia Dowbor wraz z ekipą budowlańców i projektantów jeździ po całej Polsce, by poprawiać warunki mieszkaniowe potrzebujących. Przy programie od początku pracował pan Leszek, którego pożegnała prowadząca show: Leszku, Przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu Nasz Nowy Dom. Byłeś z nami od samego początku zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie Ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju! - napisała na Instagramie Dowbor.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) Katarzyna Dowbor nie poinformowała, w jakiej roli spełniał się pan Leszek, ale fani gwiazdy i tak licznie składają kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie. Głos zabrała także Joanna Koroniewska: OGROMNA TRAGEDIA 😢😢 Wielki smutek 🖤🖤 Bliskim i rodzinie pana Leszka również składamy szczere kondolencje.  Zobacz także:   "Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor zobaczyła zrujnowany dom i odmówiła...

Katarzyna Dowbor o śmierci uczestnika Nasz Nowy Dom
East News
TV-Show
"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor zobaczyła zrujnowany dom i odmówiła remontu! Takiego finału nie spodziewał się chyba nikt!
Dom bohaterów programu był w tak fatalnym stanie, że ekipa nie mogła nic zrobić. Nie uwierzycie, jakie rozwiązanie znalazła Katarzyna Dowbor!

Takiego zwrotu akcji w programie "Nasz nowy dom" chyba jeszcze nie było! W jednym z ostatnich odcinków hitu Polsatu doszło do naprawdę zaskakującej sytuacji. Katarzyna Dowbor, która przyjechała zobaczyć zrujnowany dom bohaterów powiedziała, że jej ekipa nie jest w stanie go wyremontować! Prowadząca "Nasz nowy dom" nie pozostawila jednak nikogo bez pomocy i wpadła na zaskakujący pomysł. Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie i zobaczycie zdjęcia! Katarzyna Dowbor zaskoczyła w "Naszym nowym domu" Katarzyna Dowbor i jej ekipa już od kilku lat pomaga osobom potrzebującym i remontuje ich domy i mieszkania. Dzięki programowi "Nasz nowy dom" wiele rodzin mogło zapomnieć o problemach związanych  brakiem łazienki, wody czy ogrzewania. Ostatnio Katarzyna Dowbor odwiedziła pana Grzegorza, który po śmierci żony samotnie wychowuje syna Kubę.  Mama chłopca zmarła jakiś czas temu na raka płuc i od tego czasu pan Grzegorz jest jedynym opiekunem Kuby, a życie rodziny całkowicie się zmieniło. Pan Grzegorz stracił większość źródeł dochodu, a tymczasem stary drewniany dom, w którym mieszkali, z roku na rok wymagał coraz większych nakładów. Drobne naprawy, które pan Grzegorz był w stanie wykonać sam, już nie wystarczały. W końcu doszło do sytuacji, w której stan budynku zagrażał życiu domowników i cała rodzina musiała się wyprowadzić- czytamy na Facebooku. Niestety, szybko okazało się, że drewniany dom pana Grzegorza jest w okropnym stanie. Katarzyna Dowbor, która zazwyczaj przekazuje bohaterom radosne wiadomości, tym razem przyznała, że jej ekipa nie będzie w stanie wyremontować tak zrujnowanego domu... Prowadząca "Nasz nowy dom" nie pozostawiła jednak nikogo bez pomocy- szybko się okazało, że na podwórku stoi stara, murowana stodoła i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik