O takiej sesji zdjęciowej marzy chyba każda kobieta! Monika Żochowska z "The Real Housewives. Żony Warszawy" pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej w błogosławionym stanie. Przyszła mama wygląda zjawiskowo i dopiero przed porodem pochwaliła się swoim brzuszkiem ciążowym. Ten czas tak szybko minął!

Reklama

Monika Żochowska z "The Real Housewives" pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową

Monika Żochowska zdobyła popularność w programie "The Real Housewives. Żony Warszawy", w którym pokazała, jak wygląda jej luksusowe życie przed kamerami. Poza uczestniczką w show poznaliśmy jeszcze siedem innych kobiet sukcesu, które opowiedziały, jak wspinały się po szczeblach kariery. Program wzbudził wiele emocji wśród widzów szczególnie konflikty, które miały w nim miejsce. Jednak sezony zakończył się radosną nowiną, którą ogłosiła jedna z uczestniczek. Monika Żochowska poinformowała, że jest w ciąży podczas podsumowującego odcinka z Krzysztofem Ibiszem. Nikt się tego nie spodziewał!

Monika Żochowska
Instagram @monazoca

Od tego czasu Monika Żochowska nie pokazywała swojego ciążowego brzuszka na Instagramie i nie zdradzała, jak przebiega jej ciąża. Teraz postanowiła to zmienić i udostępniła na swoim profilu zdjęcie z sesji zdjęciowej, którą wykonał Kamil Banaszek. Brzuszek celebrytki jest już całkiem spory i wygląda na to, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Musimy przyznać, że przyszła mama wygląda kwitnąco!

Tego samego zdania są również internauci, którzy nie szczędzą Monice komplementów i wciąż jej gratulują.

Zobacz także
Wow mamacita, piękna
Ohh gratulacje
Oj stan błogosławiony Ci bardzo służy
— piszą internauci.
Reklama

Zobacz także: Cameron Diaz znów została mamą. 51-letni aktorka przekazała ważną wiadomość

Monika Żochowska
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama