Kinga Korta w ciąży pokazuje brzuszek Kinga Korta Kinga Korta Kinga Korta Kinga Korta
Kinga Korta w ciąży pokazuje brzuszek
Instagram
Gratulacje!
1/5
Kinga Korta w ciąży pokazuje brzuszek
Instagram

Kinga Korta, jedna z bohaterek popularnego programu TVN "Żony Hollywood", spodziewa się dziecka. Gorące emocje budzi fakt, że gwiazda programu telewizyjnego zdecydowała się na dziecko w dojrzałym wieku. Nie do końca wiadomo, ile dokładnie ma lat Kinga Korta. Jednak pewnym jest, że bohaterce "Żon Hollywood" bliżej do 50-tki niż 30-tki. Choć celebrytka ma się świetnie, rewelacyjnie wygląda, a ciąża wyraźnie jej służy, to nie we wszystkich wzbudza zachwyt. 

 

Zobacz też: Kamil Stoch i gwiazda programu "Żony Hollywood" są rodziną? Zobacz, jak pogratulowała skoczkowi!

 

Kinga Korta chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, pokazującymi jej ciążowy brzuszek. Pod niektórymi z postów pojawiły się krytyczne komentarze. Internauci zarzucają Korcie, że zdecydowała się na dziecko zbyt późno. Co piszą hejterzy?

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/5
Kinga Korta
Instagram/Kinga Korta

Kinga Korta prowadzi popularny profil na Instagramie, na którym zamieszcza mnóstwo zdjęć ze swojego życia prywatnego. Gwiazda programu "Żony Hollywood" obecnie spodziewa się na narodzin dziecka. Ciąża jest już zaawansowana, a brzuszek - wyraźnie zaokrąglony. I choć przyszła mama doskonale się czuje i świetnie wygląda, to wśród jej obserwatorów znalazły się osoby, które uważają, że macierzyństwo w dojrzałym wieku to nie najlepszy pomysł.

- Tak czy siak nie jest Pani pierwszej młodości..mimo że jest Pani zadbana, po zabiegach itd... 30 lat Pani nie ma, czasu się nie oszuka... Tak czy inaczej na dziecko nie jest już Pani "za młoda, ale nie mówię tego złośliwie, stwierdzam fakt. Pani życzę dystansu więcej do się siebie i zdrowej, pięknej dzidzi - czytamy w komentarzach.

Takich wpisów niestety jest więcej!

 

Hejt na ciężarną Kingę Kortę
Instagram/Kinga Korta

3/5
Kinga Korta
Instagram/Kinga Korta

- Z całego serca gratuluję! Ale czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy Pani dziecko będzie mieć 20 lat, Pani będzie mieć 70? Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem czy Pani zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie, będzie Pani najbardziej potrzebować? Z całego serca życzę Pani, żeby w wieku 70 lat mogła Pani być w tak dobrej kondycji, aby wspierać swoje dziecko w tych niełatwych momentach stawania pierwszych kroków samodzielnie w dorosłym życiu. I przede wszystkim życzę szczęśliwego rozwiązania - pisze inna hejterka.

Na szczęście takie wpisy stanowią jedynie ułamek komentarzy, pojawiających się na profilu Kingi Korty. Większość fanów komplementuje przyszłą mamę, a nawet... broni jej przed atakami krytyków!

Hejt na ciężarną Kingę Kortę
Instagram/Kinga Korta

4/5
Kinga Korta
Instagram/Kinga Korta

- Pokazała Pani swoje szczęście i od razu zleciały się zazdrosne hieny które chcą to zepsuć... Skąd ja to znam. Proszę się nie przejmować głupim gadaniem. Będzie Pani piękną mamą, a szczęście,aż bije od Pani.

- Oooowwwww... zawsze brzuszki mnie rozczulają... Bardzo ciepły widok.Pani Kingo, cieszę się razem z Państwem. Piękny czas...

- Pani Kingo wygląda Pani olśniewająco! Gratuluję ciąży. Muszę przyznać że oglądając Żony Hollywood, czekałam na tą cudowną wiadomość - czytamy na profilu Kingi Korty.

5/5
Kinga Korta
Instagram/Kinga Korta

My również przyłączamy się do gratulacji i czekamy na radosną nowinę!