Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3
TV-Show

Monika i Tomek po programie "Rolnik szuka żony 3" już nie są razem? Internauci są o tym przekonani!

Ich miłość nie przetrwała? Dlaczego?

W "Rolnik szuka żony 3" rolnicy i rolniczka Monika wybrali już po jednej osobie, która stara się o ich uczucie. Monika zdecydowała się, tak jak wszyscy podejrzewali, na Tomka. Ale jak ktoś napisał na Facebooku programu Rolnik szuka żony, chodzą słuchy, ze para po programie jednak się rozstała.

 

Zobacz: Monika z "Rolnik szuka żony 3" chciała odstraszyć swoich kandydatów na męża w show! Dlaczego?

Słyszałem od znajomych że Tomek już nie jest z Moniką. Wygadali się - napisał internauta na Facebooku Rolnik szuka żony.

 

Jaka była odpowiedź produkcji? Bardzo tajemnicza :)

Najgorsze jest to, że wybierali kilka miesięcy temu, albo nadal są razem i próbują albo wiele się zmieniło :) W każdym razie dla każdego dużo szczęścia w miłości!

I Wy jak sądzicie? Monka i Tomek dali sobie szansę? Czy jednak nie było im po drodze?

 

Zobacz także: Monika z Rolnik szuka żony w ogniu krytyki! "Księżniczka", "Królowa śniegu", piszą fani show. Poszło o randkę z Tomkiem!

 

Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3 od początku programu mieli się ku sobie.

Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3

 

Monika z Rolnik szuka żony 3 jest bardzo wymagająca i w oczach Internatów kandydaci się jej przestraszyli. Dlatego też i Tomek, który na początku był bardzo zaangażowany i on sobie odpuścił.

Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3

 

Myślicie, że Monika i Tomek do siebie pasują?

Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3

Łukasz z 2. edycji "Rolnik szuka żony" zdradził, które pary już się rozstały?
Facebook
Newsy
Uczestnik zdradził kulisy "Rolnik szuka żony 3"! Które pary nie są już razem?! Wpis mówi wszystko
Uczestnik zdradził kulisy "Rolnik szuka żony 3"! Które pary nie są już razem?! Wpis mówi wszystko

Tylko dwa związki przetrwały. Które?

Tomek i Monika na randce w polu
Facebook Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Monika z Rolnik szuka żony w ogniu krytyki! "Księżniczka", "Królowa śniegu", piszą fani show. Poszło o randkę z Tomkiem!
Monika z Rolnik szuka żony w ogniu krytyki! "Księżniczka", "Królowa śniegu", piszą fani show. Poszło o randkę z Tomkiem!

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony 3" nie doszło jeszcze do ostatecznych wyborów kandydatek na żony i kandydatów na mężów, ale i tak sporo się działo! Uczestnicy urządzili imprezy, gdzie poznali swoich gości ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a niektórzy też wybrali się na randki. Jedyna rolniczka w tej edycji show TVP, Monika zabrała na obiad Tomka. Para spędziła popołudnie na polu, gdzie Monika zorganizowała stolik i posiłek na randkę z Tomkiem. W trakcie randki chciała wyciągnąć od niego, czy coś do niej czuje.    Monika z Rolnik szuka żony 3 w ogniu krytyki!  Widziałbyś mnie koło siebie?, spytała Monika, ale nie usłyszała odpowiedzi.   To milczenie długie jest odpowiedzią, stwierdziła Monika.   Mówię co myślę, nie wiem czy Tomka przytkało, może jest mniej zainteresowany moją osobą, powiedziała Monika przed kamerami. Tomek zarzucił Monice, że nie mieli czasu na poznanie się. Tego kontaktu poza pracą było mało, stwierdził Tomek.   Bardzo Cię lubię, w wielu kwestiach mi się podobasz, jestem dość silną osobowością, wiec szukam, żeby ktoś mnie pokonał, powiedziała Monika.   Uwierz mi, że jestem w stanie, to dla mnie nie jest problem. Chciałbym widzieć, że tobie też zależy, dodał Tomek. Fani programu uważają, że Monice nie zależy na Tomku, a jednocześnie chce, żeby on określił się jasno, czy coś do niej czuje. Co napisali pod filmikiem z randki, który pojawił się na profilu programu na Facebooku po niedzielnym odcinku Rolnik szuka żony? Dobrze chłopak mówi nie widać zaangażowania z jej strony   Monika, byłaś szczera i wyłożyłaś karty na stół, ok, ale tym samym nie dałaś Tomkowi się poczuć facetem. On chciał Tobie składać propozycje, niepotrzebnie go w tym uprzedzałaś. Nie miej mu tego za złe, bo wyszło że on jest...

Monika z Rolnik szuka żony i jej chłopak Filip
Newsy
"Rozczarował mnie" - Monika z "Rolnik szuka żony 3" opowiedziała, jak poznała się ze swoim chłopakiem, Filipem!
Pasują do siebie?

Monika z Rolnik szuka żony 3 w świątecznym odcinku show w końcu przyznała, jak to się stało, że jest z Filipem. Mężczyzną, który napisał do niej list do programu, a jednak nie spotkali się na planie show.  Okazuje się, że rolniczka wybrała Filipa do programu, a on... nie przyjechał na nagrania!   Monika z Rolnik szuka żony Filip jak się poznali? Po liście zaprosiłam go do programu, ale byłam zła na niego, że nie przyjechał. Czekałam na niego i byłam rozczarowana że go nie zobaczyłam na balkonie. Po programie odezwał się, tylko że ja już nie chciałam z nim rozmawiać, bo byłam zła na niego. Ale koleżanka mnie namówiła – A co ci zależy. Spróbuj - powiedziała. I tak zaczęliśmy rozmawiać. Potem rozmawialiśmy codziennie i poszło - zdradziła Monika z Rolnik szuka żony 3 w świątecznym odcinku show. Zobacz:  Agnieszka i Szymon z "Rolnik szuka żony" są parą. Jak się poznali? "Na początku tak mnie wkurzyła!" A potem?   Monika w programie ostatecznie odrzuciła Tomka, który był najbliżej rolniczki. Nowy chłopak Moniki ma na imię Filip i zawodowo zajmuje się jeździectwem, czyli ma taką samą pasję jak Monika. Filip prowadził też stajnie, ale na nich nie zarabiał. Jego miłość do koni od razu spodobała się Monice oraz to, co napisał do niej w liście. Całkiem przypadkiem obejrzałem twój film wizytówkę i przyznam, że oczarowałaś mnie. Jesteś piękną i mądra z wielką pasją i ambicjami. Zgłaszam się do programu, aby móc cię poznać - zaczynał się list Filipa. Monia i Filip są przykładem na to, że przeznaczenia nie oszukasz :). Zobacz także:  Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"? Agnieszka i Robert będą mieli dziecko? Fani są pewni! ZDJĘCIA   Monika z Rolnik szuka żony ma 33 lata i chciałaby już założyć rodzinę.   Monika z Rolnik szuka żony po...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner