Party Stories
Dorota Wellman, Paulina Młynarska
Eastnews
TV-Show

Koniec programu "Miasto Kobiet"! Co dalej z Dorotą Wellman i Pauliną Młynarską?

Paulina Młynarska i Dorota Wellman już nie poprowadzą "Miasta Kobiet". Powód? Program po 11 latach znika z ramówki TVN Style. Czy Paulina Młynarska i Dorota Wellman, które prowadziły ten program, zostają w takim razie bez pracy?

Dorota Wellman ostro: "Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego"

Koniec "Miasta Kobiet". Co z Młynarską i Wellman?

"Dotychczasowa formuła tego talk-show zwyczajnie się już wyczerpała, a my chcemy iść z duchem czasu", mówi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, wicedyrektor programowa TVN. 

Młynarska i Wellman prowadziły program przez cztery lata, co zaowocowało ich wspólną książką oraz wielką przyjaźnią. Jak napisała Paulina Młynarska na Facebooku teraz każda z nich musi zająć się nową, zawodową przygodą. 

"Rozstajemy się z Miastem Kobiet, ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! ", napisała Paulina. 

Wicedyrektor programowa TVN zdradziła, że dziennikarki nie znikną z anteny, ale pojawią się wiosną w nowych rolach. Każda z nich będzie miała swój program. Jaki? Tego na razie TVN nie chce zdradzać. Cieszycie się, że Paulina i Dorota zostaną w TVN Style? 

Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współ...

Posted by Paulina Młynarska on 10 grudnia 2015

ZOBACZ: Paulina Młynarska ostro o Kubie Wojewódzkim: Z bezlitosnej „szydery” zrobiłeś swój szyld

 

Dorota Wellman wychodzi z Dzień dobry TVN

Dorota Wellman
ons.pl

Paulina Młynarska podczas finału Top Model 5

Paulina Młynarska w czarnym płaszczu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wellman i Paulina Młynarska rezygnują z Miasta kobiet
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Młynarska i Wellman rezygnują z prowadzenia "Miasta kobiet"!

Paulina Młynarska i Dorota Wellman rezygnują z "Miasta Kobiet"! Taka wiadomość pojawiła się na Facebooku Pauliny, która tłumaczy, że czas na nowe wyzwania. Kto je zastąpi! Walka o pracę może być zacięta! Paulina Młynarska i Dorota Wellman odchodzą z Miasta Kobiet Paulina na swoim Facebooku napisała, dlaczego wraz z Wellman rezygnują z "Miasta Kobie t". Podziękowała widzom za wspólnie spędzony czas i zaznaczyła jednak, że nie żegnają się z telewizją na zawsze: Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współpracy, która zaowocowała, setkami programów, wspólnie napisaną książką "Kalendarzyk niemałżeński" i naszą przyjaźnią, nadszedł czas, by każda z nas ruszyła ku nowym, zawodowym przygodom! Rozstajemy się z Miastem Kobiet, ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! Do zobaczenia!!!! Dorota Wellman i Paulina Młynarska "Miasto kobiet" to talk-show emitowany na antenie TVN Style od samego początku jej istnienia, czyli od 2004 roku. Co sezon formuła tego programu zmienia się. Dotychczasowymi prowadzącymi show były m.in. Beata Sadowska, Marzena Rogalska czy Jolanta Pieńkowska. Kto teraz pojawi się w tej roli? Może będzie to Agnieszka Szulim? A może Anna Kalczyńska? Przekonamy się już niebawem.   Żałujecie?   Zobacz także: Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat! Została wtedy mamą... Jak wyglądała?   Paulina Młynarska i Dorota Wellman odchodzą z Miasta kobiet (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";...

AKPA
Newsy
Młynarska jest pewna siebie!
„Nie boję się porównań do Magdy”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Paulina Młynarska kolejny już raz poprowadzi „Miasto Kobiet” w TVN Style i tym samym zastąpi Magdę Mołek , która ze względu na dziecko musiała zrezygnować z pracy. Media zastanawiają się jednak, czy Młynarska stworzy udany duet z Dorotą Wellman i czy będzie lepszą prowadzącą od Mołek. Dziennikarka przyznaje, że nie obawia się swojego powrotu do stacji i programu, który prowadziła przez wiele lat. - Nie czuję presji i nie boję się porównań do Magdy. Bardzo cieszę się, że wracam do „Miasta Kobiet”. Lubię ten program, fajnie się tam pracowało- zdradziła w rozmowie z „Faktem” Młynarska.   Wy również cieszycie się, że Młynarska wraca do „Miasta Kobiet”? Będzie lepszą prowadzącą niż Mołek?

Paulina Młynarska
ONS
Newsy
Paulina Młynarska: "Szykuję pozew przeciwko kanaliom". Co jeszcze wyznała dziennikarka?

Paulina Młynarska z siostrą Agatą Młynarską były oburzone informacją, że rzekomo chcą oddać swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki. Teraz Paulina szykuje pozew przeciwko tym wszystkim mediom, które takie informacje zamieściły. Paulina Młynarska pozywa za artykuł o ojcu Szykuję pozew przeciwko kanaliom , które tydzień temu oznajmiły na łamach Superaka, Pudla i innych brukowych łamów, że wraz z siostrą „oddajemy” naszego chorego ojca do domu starców. Szykuję go nie dla tego, że potępiam takie rozwiązania i ludzi którzy się na to decydują . Pozywam, ponieważ p o pierwsze, mój tata nie jest paczką, żeby go gdziekolwiek „ oddawać”. A po drugie, jestem zdania, że tylko reagując uczymy tego typu media, że nie są zupełnie bezkarne pisząc kłamstwa i napuszczając jednych ludzi na drugich - pisze na swoim Facebooku Paulina Młynarska. Młynarska zbierając materiał dla adwokata czyta też komentarze pod kłamliwymi artykułami i przyznaje, że kiedyś nie dała by rady tego czytać, nie byłaby tak odporna psychicznie. Ostatnio, czyli kilka lat temu, kiedy zajrzałam na fora (też przy okazji wygranego procesu sądowego o naruszenie dóbr osobistych przeciw brukowcom) długo nie mogłam sobie poradzić psychicznie. Nie jestem jedną z tych zawsze zadowolonych z siebie lasek, które na wszystko mają gotową odpowiedź, a brzmi ona: „ Jestem megaturbozajebista, a jeśli sądzisz inaczej to się wal!”.  Teraz nie ma problemu i jak twierdzi "spływa to po niej jak po kaczce", czym jest przerażona. Kiedy to zatraciłam swoją wrażliwość? I co poszło w cholerę razem z nią? (...) Na razie mam nadzieję, że po prostu, po latach medytacji i samotnych podróży w dalekie strony, nastąpił u mnie wielki wgląd w pojebaną naturę ludzkiego hejterstwa. Bardzo na to liczę.  I mam nadzieję, że to tylko poprawiła mi się samoocena, a...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner