Michał Bryś zamiast Wojciecha Modesta Amaro w "Piekielnej Kuchni"! Co czeka nas w programie? Kim jest Michał Bryś? Okazuje się, że Michała Brysia zna sama Katarzyna Nosowska. Nosowska i Bryś poznali się kilkanaście lat temu podczas pracy na planie m.in. klipów „Cztery pory” zespołu Hey i „Zoli” Kasi Nosowskiej. Do dziś wokalistka i nowy szef „Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia” mają ze sobą świetny kontakt, a artystka nie szczędzi mu komplementów.

 

Więcej: Kim jest Michał Bryś? Co o nim mówi Wojciech Modest Amaro?

Michał jest jedną z tych osób, których poznanie będę rozpamiętywać z zachwytem, kiedy strudzona potężnie życiem zasiądę w bujanym fotelu otoczona wiankiem wnucząt. Zawdzięczamy mu jako artyści dopełnienie naszych piosenek absolutnie wspaniałymi klipami i tę działalność rozpoznawaliśmy długo jako wiodącą. Z resztą do dziś trudno nam powtórzyć ten rodzaj satysfakcji. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po raz pierwszy ugościł nas w swojej autorskiej restauracji. Niezapomniany wieczór i Michał tak bardzo w swoim żywiole, pełen pasji, całkowicie jej dedykowany. Poza tym wielkie poczucie humoru - cecha której wyglądam u znajomych w pierwszej kolejności - wspomina Katarzyna Nosowska.

Przypomnijmy, że Michał Bryś jest szefem kuchni w „L'enfant Terrible”, jednej z najbardziej cenionych obecnie restauracji w Warszawie. Jak Bryś poradzi sobie w roli piekielnego szefa? Będziemy się mogli przekonać już we wrześniu. 

 

Zobacz: Kto wygrał ostatni sezon Hell's Kitchen?

 

Michał Bryś w Piekielnej Kuchni!

Michał Bryś w Hell's Kitchen - kim jest?

 

Katarzyna Nosowska zna go od kilkunastu lat!

Katarzyna Nosowska w kolorowym płaszczu

Więcej na temat Michał Bryś