Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska

Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?

Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska

Za nami finałowy odcinek programu "Hell's Kitchen". Kulinarne show Polsatu wygrał Wojciech Bartczak!

 

Co działo się w ostatniej odsłonie 5.edycji Piekielnej Kuchni? Szef kuchni Wojciech Modest Amaro w towarzystwie Jerzego Dudka wybierał finalistów programu.

 

Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas musieli przygotować paellę. Niestety, w pierwszej konkurencji nie poradził sobie Wojciech Klimas, który musiał pożegnać się z marzeniami o finale.

 

Kolejnym zadaniem było przygotowanie przekąski z wykorzystaniem szynki hiszpańskiej. Czyje danie zachwyciło? Wojciech Modest Amaro i Jerzy Dudek uznali, że do półfinału przechodzą Rafał Bukowski i Wojciech Bartczak. Niestety z show pożegnała się Maja Jońska.

 

Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje.

 

Finaliści w towarzystwie Jerzego Dudka wybrali się do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, gdzie spróbowali jego popisowych dań.

 

W ostatecznej konkurencji Rafałowi Bukowskiemu i Wojciechowi Bartczakowi pomagali wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Kucharze zostali podzieleni na dwie grupy: czerwoną pod kierownictwem Wojciech Bartczaka i grupą niebieską Rafała Bukowskiego.

Wśród gości, którzy pojawili się w restauracji Piekielnej Kuchni pojawiły się rodziny finalistów. Pomimo wielkich emocji i chwilowych problemów w kuchni Rafałowi i Wojciechowi udało się wydać wszystkie dania. Wojciech Modest Amaro był pod wielkim wrażeniem ich pracy. Gospodarz kulinarnego show przyznał, że według niego była to najlepsza z dotychczasowych edycji.

 

Finał piątej edycji "Hell's Kitchen" poprowadziła Paulina Sykut jednak to Wojciech Modest Amaro osobiście ogłosił, że zwycięzcą 5.edycji programu został Wojciech Bartczak.

 

Zobacz także: Edyta Górniak zdradziła, co ja łączy z Wojciechem Modestem Amaro! Domyślacie się?

 

Wojciech Bartczak wygrał 5.edycję Hell's Kitchen.

Za nami finał Hell's Kitchen.

Finaliści programu "Hell's Kitchen".

 

 

Więcej na temat Wojciech Modest Amaro
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40