Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska

Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?

Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska

Za nami finałowy odcinek programu "Hell's Kitchen". Kulinarne show Polsatu wygrał Wojciech Bartczak!

 

Co działo się w ostatniej odsłonie 5.edycji Piekielnej Kuchni? Szef kuchni Wojciech Modest Amaro w towarzystwie Jerzego Dudka wybierał finalistów programu.

 

Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas musieli przygotować paellę. Niestety, w pierwszej konkurencji nie poradził sobie Wojciech Klimas, który musiał pożegnać się z marzeniami o finale.

 

Kolejnym zadaniem było przygotowanie przekąski z wykorzystaniem szynki hiszpańskiej. Czyje danie zachwyciło? Wojciech Modest Amaro i Jerzy Dudek uznali, że do półfinału przechodzą Rafał Bukowski i Wojciech Bartczak. Niestety z show pożegnała się Maja Jońska.

 

Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje.

 

Finaliści w towarzystwie Jerzego Dudka wybrali się do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, gdzie spróbowali jego popisowych dań.

 

W ostatecznej konkurencji Rafałowi Bukowskiemu i Wojciechowi Bartczakowi pomagali wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Kucharze zostali podzieleni na dwie grupy: czerwoną pod kierownictwem Wojciech Bartczaka i grupą niebieską Rafała Bukowskiego.

Wśród gości, którzy pojawili się w restauracji Piekielnej Kuchni pojawiły się rodziny finalistów. Pomimo wielkich emocji i chwilowych problemów w kuchni Rafałowi i Wojciechowi udało się wydać wszystkie dania. Wojciech Modest Amaro był pod wielkim wrażeniem ich pracy. Gospodarz kulinarnego show przyznał, że według niego była to najlepsza z dotychczasowych edycji.

 

Finał piątej edycji "Hell's Kitchen" poprowadziła Paulina Sykut jednak to Wojciech Modest Amaro osobiście ogłosił, że zwycięzcą 5.edycji programu został Wojciech Bartczak.

 

Zobacz także: Edyta Górniak zdradziła, co ja łączy z Wojciechem Modestem Amaro! Domyślacie się?

 

Wojciech Bartczak wygrał 5.edycję Hell's Kitchen.

Za nami finał Hell's Kitchen.

Finaliści programu "Hell's Kitchen".

 

 

Więcej na temat Wojciech Modest Amaro
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30