Mateusz Gessler był jurorem w MasterChef Junior od pierwszej edycji programu. Jednak, jak ogłosił właśnie w mediach społecznościowych, jego przygoda z show dobiegła końca. Popularnego jurora pożegnały już inne gwiazdy show TVN. Jakie plany ma teraz znany restaurator? Część z nich ujawnił w długim wpisie na Instagramie.

Reklama

Tymczasem w "Dzień dobry TVN" ujawniono, kto zastąpi restauratora w programie. Wielbiciele gotowania znają go świetnie z programów kulinarnych.

Zobacz także: Mateusz Gessler pokazał zdjęcie syna! Jak wygląda 14-letni Franciszek?

Mateusz Gessler odchodzi z Masterchefa

Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler to trójka jurorów od samego początku kojarząca się z hitem TVN. W MasterChef Junior występowali razem od pierwszej do szóstej edycji show.

Mam taki luksus w życiu, że kocham wszystko, co robię. Jeśli nie chciałbym być w tym show, to bym zrezygnował. Kiedy mam więcej czasu, dostaję różne propozycje programów, ale je odrzucam, bo mnie nie kręcą - mówił w wywiadzie dla magazynu "Party".

I teraz właśnie przyszedł czas na zmiany. Popularny juror ogłosił na Instagramie, że jego kulinarna przygoda z MasterChef Junior dobiegła końca.

Zobacz także

Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania - napisał.

Jak pisze, był to intensywny czas, któremu oddał się bez reszty.

Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem.

Podziękował TVN-owi za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w "najlepszym programie kulinarnym dla dzieci". Dodał jednak, że przed nim nowe cele i wyzwania, na które długo czekał i którym chce się teraz poświęcić.

To zmiany, które muszę jeszcze utrzymać w tajemnicy, ale jedno już teraz mogę Wam zdradzić. Właśnie dziś otwieram nową wyjątkową restaurację w Elektrowni Powiśle Dock 19 w Warszawie. Miejsce, które łączy smaki nie tylko kulinarne, ale również muzyczne!

Jak dodał, trzyma kciuki za kolejny sezon.

Pod wpisem Gesslera żegnają go inne gwiazdy show.

Powodzenia mój przyjacielu w nowej restauracji - pisze Michel Moran.

Jagoda Łaganowska, zwyciężczyni ostatniej, 6. edycji MasterChef Junior pisze:

Był Pan świetnym jurorem, cieszę się, że mogłam Pana poznać???? Powodzenia!

Wtóruje jej Lena Świętońska, uczestniczka 6. edycji:

Dziękuje za wspaniałą przygodę z panem w ostatniej edycji masterchefa juniora. Trzymam kciuki i do zobaczenia na warszawskim szlaku kulinarnym????

A Wy żałujecie, że Mateusza Gesslera nie zobaczymy już w MasterChefie?

Mat. prasowe

Reklama

Tomasz Jakubiak zastąpi Mateusza Gesslera w MasterChef Junior

Tymczasem wiadomo już kto zastąpi Gesslera w programie. Jak ogłoszono w środowym "Dzień dobry TVN" jurorem zostanie Tomasz Jakubiak, popularny kucharz i prowadzący programy kulinarne. Dotąd był znany jako gospodarz takich programów jak "Jakubiak w sezonie", czy "Jakubiak lokalnie" w Kuchnia+. Od dawna angażuje się również w działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży, nie będzie więc miał problemu z odnalezieniem się wśród młodych kucharzy w show.

Reklama
Reklama
Reklama