"Mask Singer" jest najbardziej strzeżonym projektem we wiosennej ramówce TVN. Trudno wskazać podobny program, w którym aż tak pilnowano tożsamości biorących udział w show uczestników. W końcu na tym polega zabawa! Jurorzy oraz widzowie muszą wytężyć słuch i być czujni na podpowiedzi, które pojawiają się w prezentowanych materiałach by poprawnie wytypować, kto ukrywa się pod maską. W ostatnim odcinku produkcja jednak zaliczyła małą wpadkę, przez którą widzowie są już pewni, kto kryje się pod maską Słońca. Co konkretnie zdradziło tajemnicę?

Reklama

"Mask Singer": Wpadka produkcji, zdradziła tożsamość Słońca!

"Mask Singer" to format, którego w Polsce jeszcze nie było. Zaproszeni uczestnicy mają absolutny zakaz ujawniania, że biorą udział w projekcie. Wykonują piosenki swoim naturalnym głosem jednak podczas interakcji z jurorami ich głos jest zniekształcany, aby utrudnić identyfikację. Niestety podczas ostatniego występu Słońca doszło do wpadki, której produkcja nie wyłapała. Gwiazda ukrywająca się pod maską Słońca, wykonując swój numer, zdecydowała się na interakcję z publicznością w trakcie śpiewania:

Dalej! Razem! - tych słów nie zmodyfikował żaden syntezator, a widzowie od razu rozpoznali, do kogo może należeć ten głos!

Czujni widzowie doskonale wiedzą, kto w takich sposób zabawia publiczność!

Zobacz także: "Mask Singer": Kuba Wojewódzki pokazał jury nowego show. Jedna twarz jest dużym zaskoczeniem

Kim jest Słońce z "Mask Singer"?

Ta na pozór niewinna wpadka produkcji w "Mask Singer" przekonała widzów, że pod maską Słońca ukrywa się Beata Kozidrak!

- Jest tylko jedna artystka, która tak się potrafi bawić na scenie - Beti Kozidrak ????????
- Wiadomo, że Beata rozjaśni i rozniesie każdą scenę
-Beata Kozidrak na milion%
- Kozidrak ;) w któryms odcinku wspominała o szermierce, a Beata trenowała ją zanim zaczęla śpiewać :)

O tym, że pod maską Słońca kryje się Beata Kozidrak przekonuje fanów nie tylko fakt o szermierce, ale również o trenowaniu baletu, posiadaniu piegów oraz wygranej nagrodzie w Lathi. W dodatku w programie pojawiła się duża podpowiedź:

Nigdy nie zagrzałam miejsca na kanapie u pana Kuby - mówiło Słońce

Nie wszyscy jednak skłaniają się ku tej teorii. W sieci pojawia się również sporo głosów na to, że pod maską Słońca kryje się Majka Jeżowska. Kogo faktycznie tam zobaczymy? Już nie możemy się doczekać, jak wszyscy pozostali w grze uczestnicy, ściągną swoje maski!

Zobacz także
x-news

Zobacz także: Kuba Wojewódzki bronił Basi Kurdej-Szatan w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim. Co na to aktorka?

Reklama

W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się kto krył się pod maską Kota w "Mask Singer" - był to Marcin Miller. Tego mało kto się spodziewał. Widzowie byli oburzeni zachowaniem jury, kiedy Kot zdjął maskę w "Mask Singer". Ponadto wiadomo już, że pod maską Tortu krył się Mateusz Banasiuk, Ośmiornicą był Stefano Terrazino, Potworem Grzegorz Skawiński, Wiedźmą Daria Ładocha, Różą Dorota Gardias, Ważką Barbara Kurdej-Szatan a Prysznicem Qczaj. W grze nadal niezdemaskowaniu pozostali: Deszcz, Słońce, Kogut i Bocian!

x-news
Reklama
Reklama
Reklama