Martyna z Rolnik szuka żony 7
Instagram
TV-Show

Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!

Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!

Martyna z "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę od czasów obecności na gospodarstwie Dawida. Zdjęcia, które publikuje w sieci nie wszystkim fanom programu TVP przypadają do gustu. Jedna z internautek pod nowym zdjęciem uczestniczki zasugerowała, że jest prymitywne i napisała: 

Żona może kiedyś z Martyny będzie ale nie dla rolnika.

Te słowa oburzyły Martynę i postanowiła od razu skonfrontować się ze złośliwą internautką. Co napisała? Czy faktycznie jej zdjęcia są aż tak wulgarne? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dawid jednak olał Martynę?! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje odważne zdjęcia na Instagramie

Relacja Martyny i Dawida to zdecydowanie najbardziej emocjonująca relacja 7. edycji "Rolnik szuka żony". Dawid bardzo przeżył decyzję Martyny o opuszczeniu jego gospodarstwa. Jeden nieprzemyślany żart przekreślił przyszłość ewentualnej szansy na budowanie związku. Decyzji uczestniczki nie mogli zrozumieć również rodzice rolnika, jednak Martyna podkreślała, że nie mogła postąpić inaczej. Rolnik nie potrafił ukryć rozpaczy, która była efektem zawodu miłosnego. W finałowym odcinku okazało się jednak, że Martyna i Dawid wciąż utrzymują kontakt, a kobieta nawet zaprosiła go na kawę! Ostatecznie rolnik nie zdecydował się skorzystać z zaproszenia. 

Popularność Martyny dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" zdecydowanie wzrosła, a sama uczestniczka stała się bardzo aktywna na Instagramie. Uwadze fanów nie umknęła przede wszystkim jej metamorfoza. Martyna zdecydowała się na powiększenie ust, przedłużyła włosy a także zmieniła ich kolor. Zmianie uległ również jej styl ubierania. Teraz jest zdecydowanie bardziej drapieżnie. Martyna publikuje coraz odważniejsze zdjecia, co nie wszystkim się podoba: 

- Dla mnie Twoje zdjęcia które dodajesz są prymitywne, co nie oznacza ze nie jesteś piękna kobieta, tylko sposób, palec w buzi, poza , takie uwłaczające. 
- Nie wyobrażam sobie Martyny karmiącej kury, pracującej na gospodarstwie u Dawida, jaki był cel żeby zgłosić się do takiego programu jak ,,Rolnik szuka żony",. Żona może kiedyś z Martyny będzie ale nie dla rolnika. Bez urazy Martyna 🤭🙂

Uczestniczka postanowiła skonfrontować się z tym komentarzem: 

Nie trzeba sobie tego wyobrażać ponieważ można to zobaczyć chyba dokładnie w 3. odcinku (prace na gospodarstwie). Myślę, że w dzisiejszych czasach nie klasyfikujemy, kto do kogo pasuje pod względem wykonywanego zawodu🤷🏼‍♀️ Nie kocha się zawodem a sercem, bez urazy ale włączmy szersze myślenie a szufladkujmy siebie wzajemnie ☺️ Wszystkiego dobrego 👋

Krytyczne opinie na temat Martyny oburzyły także innych fanów, którzy stanęli w jej obronie. Nie zabrakło również miłych opinii:  

- Kwintesencja kobiecości 🔥🔥😊😍
- Pięknie wyglądasz 😍😍😍 
- Omg niezły prezent na święta 😍
- Tajemnicza i zmysłowa. 🔥🔥

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Martyny, które wywołało taką dyskusję! 

Zobacz także: Martyna z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak dba o siebie. Wiemy, jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki!

Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjęcia w sieci. Internauci są zachwyceni, chociaż nie wszystkim to pasuje. 

Martyna przeszła ogromną metamorfozę od czasów występu w "Rolnik szuka żony" do wizerunku, który teraz publikuje w sieci. 

Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także
Czy Martyna ma kontakt z Dawidem w Rolnik szuka żony 7?

Martyna z "Rolnik szuka żony" pokazała swoje dawne zdjęcia. Jak kiedyś wyglądała? 

Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony

Martyna z "Rolnik szuka żony" przyznała, że ma powiększone usta. "Nic w tym złego nie widzę"

 

Dawid z "Rolnik szuka żony" już nie walczy o Martynę?!
Instagram / screen "Rolnik szuka żony"
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Dawid jednak olał Martynę?! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał 
"Rolnik szuka żony": Dawid jednak olał Martynę?! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał 

Relacja Dawida i Martyny z 7. edycji " Rolnik szuka żony " dostarczyła nie tylko im ale również widzom wiele emocji. Początkowo wszystko wskazywało na to, że tych dwoje ma szansę na stworzenie związku, jednak nieprzemyślane zachowanie Dawida sprawiło, że Martyna postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w projekcie. Dawid przypłacił tę sytuację łzami i załamaniem. Smutek rolnika udzielił się także zmartwionym rodzicom:  Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim - mówił jego ojciec Podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" okazało się jednak, że nie wszystko stracone! Martyna nawet na wizji zaprosiła uczestnika do siebie! Czy Dawid skorzystał z zaproszenia? Nowy wpis dziewczyny daje wiele do myślenia. Czy Dawid jednak zmienił co do niej zdanie?  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Zwrot akcji u Dawida! Wróci do Martyny?! Nie skreśla go również Agnieszka! "Rolnik szuka żony": Dawid jednak nie chce już walczyć o Martynę?!  Dawid nie ukrywał, że odkąd zobaczył Martynę w "Rolnik szuka żony", wiedział, że to kobieta, z którą chciałby stworzyć coś więcej. Mimo jego zapewnień uczestniczka postanowiła jednak zrezygnować z programu. Dawid bardzo to przeżył, jednak w finałowym odcinku okazało się, że tych dwoje nie urwało wcale kontaktu po wyjeździe dziewczyny z jego gospodarstwa. Martyna wprost wyznała:  Ja Ci nie raz pisałam, że jak byłeś w pobliżu, to wpadnij na kawę, a Ty, że co ja Ci będę głowę zawracać? Zachowanie Dawida zszokowało wówczas Martę Manowską, która była świadkiem jego smutku, po tym, jak okazało się, że relacji z Martyną nie da się uratować. Przyznał wówczas, że teraz zrobi wszystko, aby to zmienić:  - Chcę o...

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne
Newsy
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" eksponuje zgrabną sylwetkę na Instagramie. Teraz jest dużo odważniejsza niż w programie! Czy Dawid oglądając jej nowe zdjecia pożałuje, że nie dał jej szansy? Uczestniczka do zdjecia dodała także tajemniczy wpis, czy to mała sugestia, że jest zakochana? Zobaczcie jak wygląda i co napisała!  Zobacz także:  Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"! Magda z "Rolnik szuka żony" zachwyca na Instagramie. Dawid będzie żałował?  Ostatni odcinek " Rolnik szuka żony " był bardzo trudny i emocjonalny dla Magdy. Na gospodarstwie Dawida czuła się bardzo dobrze, zaczęła się również doskonale dogadywać z jego mamą. Fakt, że właśnie miała odbyć się randka rolnika z Martyną nie napawała ją optymizmem. Ich spotkanie okazało się jednak dalekie od romantyzmu. Po ciężkiej i smutnej konfrontacji dziewczyna poinformowała go, że rezygnuje z udziału w programie. Ostatecznie Dawid postanowił odesłać do domu także czekającą na nich Magdę.  Decyzja rolnika nie była dużym zaskoczeniem dla uczestniczki jednak do końca miała nadzieję, że jej losy w programie potoczą się inaczej. Emocje były ogromne i nie dało się uniknąć łez:  - Wiesz, co Magda chodź, porozmawiamy jeszcze.  - Dawaj szybko będzie mniej bolało. (...) - Zniszczyło mnie to wszystko, przerosło mnie, przepraszam. (...) Nie mogłem już tego udźwignąć. Źle się czuje.  - Pamiętaj też, że nie chce kontaktu teraz po tym wszystkim.  Magda doskonale pamiętała wcześniejsze słowa Dawida, kiedy powiedział, że "jeżeli dwie odejdą to on tej trzeciej też nie będzie trzymał". Jako pierwsza odeszła Agnieszka, potem Martyna... Magda poprosiła Dawida, żeby nie kontaktował się z nią...

"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna nie dała szansy Dawidowi?
mat. prasowe "Rolnik szuka żony" / Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów

Dawidowi nie poszczęściło się w "Rolnik szuka żony". Z żadną z kandydatek nie stworzył dłużej relacji, a dziewczyny zrezygnowały z show jeszcze przed rewizytami. Rolnik najbardziej nie może pogodzić się z odejściem Martyny.  Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę - mówił. Z kolei Magdzie, której sam podziękował za udział obrywa się od internautów. Pojawiły się głosy, że to właśnie ona jest winna temu, że Martyna nie dała szansy Dawidowi, co doprowadziło go do rozpaczy! Jak na taki zarzut zareagowała Magda? Zobacz także:  Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"! "Rolnik szuka żony": Magda zniszczyła relację Dawida i Martyny?  Dawidowi wciąż trudno pogodzić się z sytuacją, która spotkała go w programie " Rolnik szuka żony ". Zgłaszając się do programu, wiązał duże nadzieje z tym, że odnajdzie swoją miłość. Teraz bardzo trudno jest mu znieść porażkę.  Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim - mówił jego ojciec w ostatnim odcinku Dawid obwinia się za niepowodzenie w kontaktach z Agnieszką, Magdą i Martyną. Najbardziej nie może przeboleć jednak straty tej ostatniej. Decyzja Martyny o odejściu z programu zdziwiła nawet rodziców rolnika, ponieważ po rozmowie z nią byli pewni, że będzie z ich synem szczęśliwa. Podczas odwiedzin Marty Manowskiej, Dawid nie potrafił powstrzymać łez:  To nie tak miało wyglądać - mówił. Wiadomo jednak, że Martyna i Dawid utrzymują kontakty. Widzowie zastanawiają się, czy może jednak coś ich łączyć. " Martyna Cię wystawiła, ale zdjęcie lajkuje" - zastanawiała się jedna z fanek programu. Inna z kolei...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner