Marta Wierzbicka w "Maglu towarzyskim" zdradziła, ile zarabia na publikowaniu postów sponsorowanych na Instagramie. Michał Piróg kilkadziesiąt tysięcy, Kuba Wojewódzki nawet 30 tysięcy złotych, a aktorka "Na wspólnej"?

Reklama

Marta Wierzbicka zarabia kilka tysięcy za post

Marta będzie gościem Karoliny Korwin Piotrowskiej w najbliższym sobotnim odcinku (14.11). Dziennikarka jest zachwycona aktorką, a więc rozmowa na pewno będzie ciekawa. Na Facebooku programu pojawił się krótki fragment wywiadu, który nie pojawi się w telewizji. Gwiazdy rozmawiały o zarobkach Marty na Instagramie. Wierzbicka przyznała, że jest to od 2 tys. do 5 tys. złotych za jeden post, czyli kilka minut pracy!

W zależności od firmy, różnie, 2 tys., 3 tys., do 5 tysięcy za post, Ale nie należę do osób, które nałogową muszą tam wrzucać posty i na tym zarabiać. Ja po prostu mam ten Instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię.... Ja w tym wszystkim jestem sobą i nie mam parcia, żeby zarabiać - mówi

To dużo czy mało? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Marta Wierzbicka o zarobkach na Instagramie

Uwaga! Tego nie będzie w tv!" Ja po prostu mam ten instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię....Ja w tym wszystkim jestem sobą,"
Posted by Magiel towarzyski on 14 listopada 2015

Marta Wierzbicka pojawi się w Maglu towarzyskim

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama