Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na post na Instagramie

Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na Instagramie: Czasem dwa tysiące, czasem...

Marta Wierzbicka zdradziła, ile zarabia na post na Instagramie

Marta Wierzbicka w "Maglu towarzyskim" zdradziła, ile zarabia na publikowaniu postów sponsorowanych na Instagramie. Michał Piróg kilkadziesiąt tysięcy, Kuba Wojewódzki nawet 30 tysięcy złotych, a aktorka "Na wspólnej"?

Marta Wierzbicka zarabia kilka tysięcy za post

Marta będzie gościem Karoliny Korwin Piotrowskiej w najbliższym sobotnim odcinku (14.11). Dziennikarka jest zachwycona aktorką, a więc rozmowa na pewno będzie ciekawa. Na Facebooku programu pojawił się krótki fragment wywiadu, który nie pojawi się w telewizji. Gwiazdy rozmawiały o zarobkach Marty na Instagramie. Wierzbicka przyznała, że jest to od 2 tys. do 5 tys. złotych za jeden post, czyli kilka minut pracy!

W zależności od firmy, różnie, 2 tys., 3 tys., do 5 tysięcy za post, Ale nie należę do osób, które nałogową muszą tam wrzucać posty i na tym zarabiać. Ja po prostu mam ten Instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię.... Ja w tym wszystkim jestem sobą i nie mam parcia, żeby zarabiać - mówi

To dużo czy mało? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Marta Wierzbicka o zarobkach na Instagramie

 

 

Uwaga! Tego nie będzie w tv!" Ja po prostu mam ten instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię....Ja w tym wszystkim jestem sobą,"

Posted by Magiel towarzyski on 14 listopada 2015

Marta Wierzbicka pojawi się w Maglu towarzyskim

Marta Wierzbicka w błyszczącej sukience
ons.pl

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48