Widzowie poznali ją przy okazji pierwszej edycji „Hotelu Paradise”. Marietta to gwiazda cieszącego się dużą oglądalnością show TVN wciąż ma sporo fanów, którzy uważnie śledzą jej media społecznościowe. Ostatnio w życiu zwyciężczyni randkowego programu dochodzi do wielkich zmian. W ubiegłym roku dziewczyna świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Teraz celebrytka i jej ukochany Patryk Świdowski ujawnili, że zostaną rodzicami!

Reklama

Marietta z „Hotelu Paradise” spodziewa się dziecka

W ubiegłym roku Marietta z „Hotelu Paradise” i jej ukochany podzielili się radosną nowiną. Teraz para ma jeszcze większy powód do szczęścia. Celebrytka i Patryk Świdowski spodziewają się dziecka. O ciąży dowiedzieli się już kilka miesięcy temu, ale postanowili poczekać z przekazywaniem tych wieści. Gwiazda pierwszej edycji randkowego show jest pewna, że ten rok będzie szczególny.

Zobacz także: Jakub pokazał zdjęcie z ciężarną Anią z "Rolnika". Widać już brzuszek?

Marietta z partnerem
Marietta z partnerem instagram.com/marietta_witkowska

Na Instagramie pojawiła się romantyczna sesja ciążowa Marietty z „Hotelu Paradise”. Przyszła mama i jej mąż zapozowali w eleganckich stylizacjach.

30 października 2023 zrobiłam test i nasze życie zmieniło się o 180 stopni, a to dopiero początek. Ten rok będzie inny niż wszystkie, nie mogę się doczekać
– napisała Marietta.
Zobacz także

Influencerka przez ponad dwa miesiące ukrywała ciążę. Prawdopodobnie teraz fani z wypiekami na twarzy będą czekali na kolejne relacje spodziewającej się dziecka gwiazdy „Hotelu Paradise”. Przypominamy, że Marietta i Patryk Świdowski pobrali się w maju 2022 roku.

Marietta z partnerem
Marietta z partnerem instagram.com/marietta_witkowska

Zobacz także: Kori z "Hotelu Paradise" zapomniała już o Jacku i jest w nowym związku? To zdjęcie wiele mówi

Reklama

Internauci wręcz kochają dostawać takie wiadomości od uczestników ulubionych show. Pod koniec grudnia ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Ania z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży.

Marietta
Marietta instagram.com/marietta_witkowska
Marietta z partnerem
Marietta z partnerem TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama