Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Zaskakujące doniesienia tygodnika! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wrócą do siebie?

Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Rozstali się kilka miesięcy temu, ale wciąż nie mogą o sobie zapomnieć. Mieli rozejść się w wielkiej kłótni, a jednak między Małgosią i Markiem z "Sanatorium miłości" nadal iskrzy. Emeryci wciąż wpadają na siebie i podobno ta miłość nie jest jeszcze skończona. Według doniesień "Na żywo" Marek jest gotów zrobić wszystko, aby odzyskać ukochaną! Ale czy mu się uda?

Małgosia z "Sanatorium miłości" wróci do Marka? 

Małgosia i Marek poznali się jeszcze przed programem, a mianowicie w pociągu jadącym do Ustronia. Oboje mieszkają pod Warszawą, więc producenci kupili im bilety na ten sam pociąg i usadzili niedaleko siebie. Marek od razu zadurzył się w byłej stewardessie. Jednak o jej względy w programie musiał walczyć z innymi uczestnikami.

Ostatecznie Małgorzata wybrała Marka i po zakończeniu show próbowała ułożyć sobie życie u jego boku. Niestety, kilka tygodni po emisji ostatniego odcinka para rozstała się! Na jaw zaczęły wychodzić pewne cechy kuracjusza, które nie spodobały się emerytce. Marek zawiódł też Małgosię nie przyjeżdżając do niej na Wielkanoc.

Wtedy zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie - wyznała Małgorzata w rozmowie z "Rewią". 

Zobacz także: Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem

Uczestnicy zerwali ze sobą. Marek nie chciał komentować rozstania. Kilka miesięcy później los znów ich ze sobą połączył. W lipcu w Ustroniu odbyła się uroczysta parada, na którą zostali zaproszeni wszyscy kuracjusze. Zarówno Marek, jak i Gosia przyjęli zaproszenia. Para nie unikała się. Kuracjuszka pozwoliła nawet siebie adorować! 

Nie odrywał od niej wzroku, był na każde zawołanie i nieustannie ją adorował, a ona nie protestowała. Znów wyglądali jak zakochani - mówi "Na Żywo" wspólny znajomy kuracjuszy. I od razu dodaje: "On nadal ją kocha! Wciąż ma nadzieję, że jeszcze będą razem". 

Marek widząc, że nie wszystko jest jeszcze stracone, niespełna miesiąc później urządził w swoim domu w Józefowie spotkanie dla uczestników. Gosia przyjęła zaproszenie! 

Co więcej, bawiła się doskonale. Kto wie, czy oni się wkrótce nie zejdą. Marek wciąż jest gotów zrobić dla niej wszystko - dodaje informator "Na żywo". 

Czy Małgosia i Marek powinni do siebie wrócić? Zobaczymy, co dalej się wydarzy! 

Czy Marek odzyska Małgosię?

Sanatorium miłości
Facebook

Kuracjusz wciąż kocha Gosię 

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09