Małgorzata i Marek z "Sanatorium Miłości"
East News
TV-Show

Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem

Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem

Byli jedyną parą, która powstała już na samym początku programu "Sanatorium miłości". Marek wypatrzył Małgosię w pociągu jadącym do Ustronia. Nie wiedział jeszcze, że zmierzają w tym samym kierunku. Choć Małgosia podczas turnusu miała wielu adoratorów, jej serce ostatecznie skradł nieco głośny i rubaszny Marek. Po programie ich uczucie rozkwitło. Niestety, okazuje się, że ta bajka nie trwała zbyt długo. Marek i Małgosia nie są już bowiem razem! Co się stało? Dlaczego ich związek zakończył się klęską? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

Marta Manowska
TV-Show
Marta Manowska dodała wzruszający wpis na temat "Sanatorium miłości"! "Gdy się żegnaliśmy poleciały łzy"
Marta Manowska dodała wzruszający wpis na temat "Sanatorium miłości"! "Gdy się żegnaliśmy poleciały łzy"

Koniec turnusu w " Sanatorium miłości "! Uczestnicy show TVP po 3 tygodniach wypełnionych zabiegami, wieczornymi potańcówkami i flirtami wyjechali z uzdrowiska. W ostatnim odcinku, który nagrywany był w Ustroniu, uczestnicy wybrali się z Martą Manowską na uroczystą kolację, podczas której każdy z nich mógł powiedzieć kilka słów na temat pobytu w sanatorium, a na koniec wieczoru prowadząca show zdradziła, kto został królem i królową turnusu! Przez cały pobyt w programie uczestnicy głosowali na kuracjusza dnia, ale tym razem ich głosy zostały zsumowane i wybrano dwójkę, która cieszyła się największą sympatią innych gości uzdrowiska. Królową została Walentyna, a królem Cezary . Produkcja przygotowała dla nich niezwykłą niespodziankę! Oboje mogli wybrać dla siebie towarzysza i towarzyszkę na specjalny wyjazd tylko te dwoje. Walentyna wybrała Lesława , z którym pojedzie do Trójmiasta, a Cezary wybrał Wiesławę , którą chciał zabrać do Wrocławia. Ostatni odcinek show, który realizowany był w Ustroniu, podsumowała Marta Manowska.  Marta Manowska o Sanatorium miłości  Prowadząca show nie potrafiła ukryć łez, gdy żegnała się z uczestnikami programu, którzy opuszczali Ustroń. W specjalnym wpisie na Facebooku podsumowała ostatni odcinek.  Nie chce się wierzyć, ale przyszedł czad pożegnań. To już 9 odcinek. Nie wiadomo kiedy to minęło. Podobnie jak niewiadomo kiedy minął czas, który spędziliśmy w Ustroniu. Wiem, ze był jednym. Najlepszych i ważniejszych w życiu. Dziękuje jeszcze raz każdej osobie, która tworzyła ten program. Od bohaterów po cała, wspaniała ekipę. Trudno uwierzyć, ale gdy się żegnaliśmy poleciały łzy. Wtedy chyba nie myślałam, albo myślałam, ze już się nie zobaczymy. Na szczęście tak się nie stało. Zresztą sami zobaczycie ❤️ #sanatoriummiłości Po opuszczeniu uzdrowiska w Ustroniu płakali prawie...

Wiesia z "Sanatorium miłośc"
Facebook
TV-Show
Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?
Wiesia z "Sanatorium miłości" otrzymuje propozycje matrymonialne z zagranicy! Czy znalazła już miłość?

Wiesia z "Sanatorium miłości" znajdzie wielką miłość za granicą? Już dziś zobaczymy ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. Wtedy być może dowiemy się, czy i ile par powstało w "Sanatorium miłości". Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że drugiej połówki nie znalazła m.in. Wiesia. Wydaje się jednak, że kobieta nie zamierza się tym przejmować! Wiesia w rozmowie z nami przyznała bowiem, że dostaje całkiem sporo wiadomości matrymonialnych.  Posłuchajcie, co o swojej popularności i poszukiwaniach wielkiej miłości powiedziała nam Wiesia z "Sanatorium miłości"! Zobacz także:  Marta Manowska nie potrafiła ukryć łez wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości"! Wiesia z "Sanatorium miłości" odnajdzie swoje szczęście?

Ryszard z "Sanatorium miłości"
Facebook
TV-Show
"Królem turnusu bezapelacyjnie jest Ryszard" Nowe memy z uczestnikiem "Sanatorium miłości"
"Królem turnusu bezapelacyjnie jest Ryszard" Nowe memy z uczestnikiem "Sanatorium miłości"

Kolejna odsłona programu "Sanatorium miłości" już za nami. W minioną niedzielę, widzowie mogli zobaczyć dziewiąty odcinek show, w którym nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń - po trzech tygodniach uczestnicy pożegnali się z "Sanatorium miłości" i wrócili do swoich domów. Bohaterowie pierwszej edycji programu nie ukrywali łez przy pożegnaniu, był jednak ktoś, kto szczerze przyznał, że chciałby jak najszybciej zapomnieć o swoim pobycie w uzdrowisku... To Ryszard! Mężczyzna od samego początku nie był zachwycony swoimi kolegami i koleżankami, których poznał w "Sanatorium miłości". Ryszard mocno krytykował ich zachowanie i niezbyt chętnie się z nimi integrował. Tak też było w ostatnim odcinku show!  Co mówił w dziewiątym odcinku "Sanatorium miłości" i jak na jego zachowanie zareagowali internauci? W sieci pojawiło się sporo nowych memów z Ryszardem w roli głównej! Zobacz także:  Wybierz najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"! Kto zasłużył na miano króla i królowej turnusu?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner