Małgorzata i Marek z "Sanatorium Miłości"
East News

Byli jedyną parą, która powstała już na samym początku programu "Sanatorium miłości". Marek wypatrzył Małgosię w pociągu jadącym do Ustronia. Nie wiedział jeszcze, że zmierzają w tym samym kierunku. Choć Małgosia podczas turnusu miała wielu adoratorów, jej serce ostatecznie skradł nieco głośny i rubaszny Marek. Po programie ich uczucie rozkwitło. Niestety, okazuje się, że ta bajka nie trwała zbyt długo. Marek i Małgosia nie są już bowiem razem! Co się stało? Dlaczego ich związek zakończył się klęską? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/4
Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgorzata i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem! Dlaczego?

Jak już wspomnieliśmy, Marek i Małgorzata poznali się już w pociągu jadącym do Ustronia. Oboje mieszkają bowiem pod Warszawą, dlatego produkcja show kupiła im bilety na ten sam termin. Marek zaczął adorować Małgosię już podczas podróży. Kobieta od razu wpadła mu w oko. Jeszcze wtedy nie wiedział, że będzie miał okazję poznać ją lepiej w programie, do którego się zgłosił. 

Zobacz także: TVP rusza z kolejnym nowym hitem! Czy przebije popularnością "Sanatorium Miłości"?

W "Sanatorium miłości" Małgosia była jedną z najbardziej adorowanych kobiet. O jej względy starał się nie tylko Marek, ale również Ryszard. Ostatecznie jednak tę walkę wygrał Marek. Po programie sielanka trwała między nimi w najlepsze. Widywali się w każdy weekend. Poznali nawet swoje rodziny! Co więcej, pojawiły się już pierwsze plany związane ze ślubem... 

2/4
Sanatorium miłości
Facebook

Podobno Małgosia i Marek planowali wziąć ślub już jesienią. Jedynym problemem było to, gdzie zamieszkają. Oboje byli bowiem bardzo przywiązani do swoich domów i nie chcieli z nich zrezygnować. Jednak wydaje się, że to nie to było główną przyczyną ich rozstania...

Zobacz także: Życie Małgosi i Marka po programie "Sanatorium miłości" to nie bajka... Nie wszystko idzie po ich myśli

Małgorzata w rozmowie z "Rewią" potwierdziła, że rozstała się z Markiem. Emerytka zdradziła kulisy tej historii. Okazuje się, że Małgosi w pewnym momencie zaczęły przeszkadzać pewne cechy jej partnera. 

Wtedy zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie - wyznaje Małgorzata w rozmowie z "Rewią". 

Choć dała ukochanemu szansę na zmianę, on jej nie wykorzystał. Marek miał pojawić się u niej w lany poniedziałek. Niestety, emeryt nie dał znaku życia. Małgorzata spędziła święta samotnie i uznała, że jej znajomość z Markiem to przeszłość. Dlaczego emeryt nie odezwał się do ukochanej?

3/4
Małgorzata z "Sanatorium miłości" rozstała się z Markiem

Małgorzacie jest bardzo przykro, że Marek - mimo iż zapewniał ją, że jest kobietą jego życia - przestał o nią walczyć. Emerytka uważa, że jej partner po prostu mógł poczuć się urażony. Co o tym wszystkim sądzi Marek?

To nie wasza sprawa. Proszę do mnie nie dzwonić - słyszą dziennikarze tygodnika.

4/4
Małgorzata i Marek Sanatorium miłości
facebook

Czy Marek i Małgosia powinni do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Sanatorium miłości