Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marcelina Zawadzka w Tańcu z gwiazdami 2014
ONS
TV-Show

Znamy nazwisko kolejnego uczestnika "Tańca z gwiazdami"! Tym razem to seksowna blondynka

Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Lista uczestników 2. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie powoli jest coraz bardziej znana. Na początku tygodnia informowaliśmy was o udziale Jaśka Meli (zobacz), wcześniej spekulowało się o propozycji dla Ewy Pacuły. Teraz znamy nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show. O Kryształową Kulę tej jesieni powalczy... Marcelina Zawadzka.

Z wstępnych informacji wynika, że ma jej towarzyszyć Sławomir Turski, z którym tańczyła Otylia Jędrzejczak. Na razie to tylko plany, więc nazwisko tancerza może ulec zmianie.

- Produkcja na początku bardzo sceptycznie podchodziła do udziału Marceliny w programie. Po dłuższym zastanowieniu dopiero zdecydowali się podpisać z nią kontrakt, w tym celu zaprosili ją bezpośrednio na rozmowy. Miss Polonia ma być odpowiedzią na udział Natalii Siwiec w poprzedniej edycji. Podobno towarzyszyć ma jej Sławomir Turski, ale nie jest to jeszcze przesądzone. Marcela jest wysoka i w szpilkach może mieć ok. 190 cm wzrostu, więc wybór tanecznych partnerów jest mały - mówi AfterParty.pl osoba pracująca przy show.


Udział Marceliny to dobry pomysł?

Zobacz: Polsat szuka już gwiazd do nowej edycji "TzG". Mają pierwszą kandydatkę

Marcelina Zawadzka w Tańcu z gwiazdami

Marcelina Zawadzka w Tańcu z gwiazdami

Szafa Marceliny Zawadzkiej:

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski w Tańcu z Gwiazdami
Newsy
Partner Otylii Jędrzejczak z "Tańca z Gwiazdami" w 2015 roku został sparaliżowany. Jak czuje się dziś Sławomir Turski?
"Jest znacznie lepiej niż na początku"

Sławomir Turski , tancerz którego mogliśmy podziwiać w programie "Taniec z Gwiazdami", opowiedział o swoim stanie zdrowia. To właśnie u boku Sławka, w 2009 roku, Otylia Jędrzejczak walczyła o Kryształową Kulę w tanecznym show. Niestety, w 2015 roku media obiegła smutna informacja o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło nad Zalewem Czorsztyńskim. Tancerz skoczył do wody uderzając głową w dno. Sławomir Turski trafił wówczas do szpitala z którego później został przetransportowany do Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Zaraz po wypadku przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na leczenie tancerza. W pomoc zaangażowała się również sama Otylia Jędrzejczak.    Sławomir Turski, tancerz TzG, powoli wraca do zdrowia Sławomir Turski wraca do zdrowia. Taneczny partner Otylii Jędrzejczak w rozmowie z portalem Plejada.pl zdradził, jak wygląda jego życie po wypadku.  Jest znacznie lepiej niż na początku, kiedy nie mogłem nawet obrócić się z boku na bok. Obecnie przerzucam się z jazdy na wózku na chodzenie z balkonikiem. Sam muszę wszystko wokół siebie zrobić. To dla mnie próba samodzielnego życia - przyznał w rozmowie z portalem tancerz.  My trzymamy mocno kciuki za  Sławomira Turskiego!    Zobacz także:  Zabieg chirurgiczny i rehabilitacja – konsekwencje zerwania więzadeł w kolanie   Sławomir Turski uległ wypadkowi w 2015 roku. Tancerz wciąż walczy ze skutkami wypadku.  

Otylia Jędrzejczak wspiera Sławomira Turskiego
ONS
Newsy
Otylia Jędrzejczak wspiera sparaliżowanego partnera z Tańca z Gwiazdami Sławomira Turskiego
Otylia Jędrzejczak wspiera sparaliżowanego partnera z Tańca z Gwiazdami Sławomira Turskiego

Otylia Jędrzejczak wspiera swojego partnera z programu "Taniec z Gwiazdami", który kilka tygodni temu został sparaliżowany po wypadku. 15 sierpnia nad Zalewem Czorsztyńskim tancerz, po niefortunnym skoku do wody, stracił czucie w rękach i nogach . Sławomir Turski trafił do szpitala z którego został niedawno przetransportowany do Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego  w Bydgoszczy. Tuż po wypadku tancerza, jego przyjaciele rozpoczęli zbiórkę pieniędzy potrzebnych na rehabilitację. Na początku września udało się nam ustalić, że zebrano blisko 20 tysięcy złotych . Sam tancerz kilka dni temu na Facebooku podziękował za wsparcie. - Nie odzywałem się długo, bo nie bardzo wiedziałem jak zareagować na całe to "zamieszanie" wokół mojej osoby. Jestem zaskoczony, zbudowany i wzruszony, że mój los nie jest obojętny tak wielu osobom. Co więcej tak wielu zależy na mnie. C hciałem bardzo serdecznie podziękować za każdą formę wsparcia. Daje mi to ogromną energię do walki o powrót do sprawności i sprawia, że na czarne myśli nie ma nawet czasu . Wszystkie podejmowane inicjatywy i ciepłe słowa płynące zewsząd, to najlepsze wsparcie z możliwych. Tym bardziej zobowiązuje mnie to do wzmożonego wysiłku i szybkiego powrotu do zdrowia. Lata spędzone na sali treningowej, nauczyły mnie ciężkiej pracy więc tak łatwo się nie poddam. Z Bożą pomocą, ze wsparciem duchowym i materialnym przychylnych mi ludzi, stanę na nogi. Dziękuję za pamięć i modlitwę! Sprawą swojego tanecznego partnera z tanecznego show poruszona jest Otylia Jędrzejczak, która w rozmowie z "Na Żywo" przyznaje, że wciąż mu pomaga. -  Cały czas mocno trzymam za niego kciuki. Pomagałam w znalezieniu lekarza w Bydgoszczy, gdzie właśnie zaczął rehabilitację . My również trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że rehabilitacja zakończy się pomyślnie!  ...

Sławek Tursk i Otylia Jędrzejczak w Tańcu z Gwiazdami 2009
East News
Newsy
Nowe fakty w sprawie sparaliżowanego gwiazdora "Tańca z gwiazdmi"!

Jak już pisaliśmy, Sławomir Turski znany z programu "Taniec z Gwiazdami", który był partnerem tanecznym Otylii Jędrzejczak , po skoku na główkę do wody jest sparaliżowany. Przypominamy, co się stało tego dnia kiedy Turski został sparaliżowany: Tancerz z "Tańca z Gwiazdami" jest sparaliżowany! Co się stało? Przyjaciele, znajomi z programu "Taniec z Gwiazdami", a także "Jaka to melodia", gdzie Sławek tańczy zrobili już aukcję i zbierają pieniądze na jego rehabilitacje. Jak udało się ustalić mają już blisko 20 tys. zł. A jaki jest stan jego zdrowia? Przyjaciele tancerza zdradzili, że są postępy! Sławek lekko porusza już rękoma od łokcia i delikatnie podnosi lewą nogę . Dzisiaj poruszył się również kciuk i palec wskazujący lewej ręki - można przeczytać na fanpejdżu Wspieramy Sławka. To bardzo dobre wiadomości! Sławomir ósmego września zostanie samolotem przetransportowany do Kliniki Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego  w Bydgoszczy i spędzi tam  2-3 miesiące. O wsparcie na leczenie Sławka nadal prosi między innymi Otylia Jędrzejczak, z którą Turski wystąpił w 2009 roku w programie "Taniec z Gwiazdami". Życzymy mu, żeby Sławomir Turski zaczął chodzić!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner