Magda z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

Magda z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się szczęśliwą wiadomością! Planuje ślub z Kubą i podjęła ważną decyzję

Magda z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

Magdalena Bator z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" ogłosiła szczęśliwą nowinę i wyznała, że zaręczyła się ze swoim partnerem Jakubem. Para mogłaby już planować ślub, ale uczestniczka programu była już mężatką, o czym sama informowała. Teraz rolniczka podjęła zaskakującą decyzję! 

Zobacz także: Magda z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Fani programu sugerują, że "dziecko w drodze"

Magda z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się szczęśliwą wiadomością o zaręczynach!

Magda w siódmej edycji "Rolnika" znalazła miłość. Co prawda nie nawiązała relacji z żadnym z trzech wybranych przez nią kandydatów, ale po ponownym przejrzeniu listów okazało się, że spotkała Kubę. Rolnik szybko przeszedł do konkretów i zaoferował Magdalenie przeprowadzkę do niego. W świątecznym odcinku para poinformowała, że najprawdopodobniej już na początku stycznia zamieszkają razem.

Teraz okazuje się, że Jakub poszedł o krok dalej i oświadczył się pięknej rolniczce! Jak informuje "Na Żywo" Magdalena ma zamiar starać się o unieważnienie pierwszego małżeństwa, aby znów stanąć przed ołtarzem: 

Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele - powiedziała Magdalena Bator w "Na Żywo". 

Okazuje się, że rolniczka po kolei spełnia swoje marzenia. W programie chciała poznać swoją drugą połówkę i to się udało. Co więcej w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska przypomniała rolniczce o jej planach na przyszłość. Wygląda na to, że Magdalena realizuje je krok po kroku i teraz powinniśmy spodziewać się ślubu i dziecka:

Szybko się to wszystko dzieje! Tak jak chciałaś, jak marzyłaś: jak będzie dobrze to na Boże Narodzenie pierścionek, a potem zaraz ślub i dziecko! Powiedziałam to, ale tak było!  - powiedziała Marta Manowska w specjalnym wydaniu "Rolnik szuka żony".

Gratulujemy z okazji zaręczyn!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ile waży Anna Bardowska? Rolniczka zdradziła, z jaką wagą czuje się najlepiej!

Magda i Kuba Rolnik szuka żony odcinek świąteczny
screen "Rolnik szuka żony"

Para w trakcie finałowego odcinka siódmej edycji już wspominała o pierścionku zaręczynowym!

 

Magda i Kuba już w programie "Rolnik szuka żony" podczas wspólnego wyjazdu wydawali się być bardzo zakochani. 

Rolnik suka żony 7, Magda i Kuba
Mat. promocyjne

 

 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22