Anna z Rolnik szuka żony ile waży
Instagram / ania.bardowska

"Rolnik szuka żony": Ile waży Anna Bardowska? Rolniczka zdradziła, z jaką wagą czuje się najlepiej!

Anna z Rolnik szuka żony ile waży
Instagram / ania.bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" niedawno podjęli decyzję o przejściu na dietę. Pierwsze efekty są już widoczne i jak się okazuje para nawet w Tłusty Czwartek postanowiła sztywno trzymać się diety, co zaskoczyło obserwatorów pary.

Chcemy schudnąć, chcemy się lepiej czuć w swoim ciele. Dieta opiera się na tłuszczach. Je się jak najwięcej tłuszczy, a jak najmniej cukrów - powiedział Grzegorz Bardowski. Ja pilnuje tego co jemy - dodała Anna w rozmowie z Party.pl.

W komentarzach pod nowym zdjęciem Anna Bardowska szczerze odpowiedziała, jaka waga jest jej celem!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Bardowscy znaleźli dietę idealną. Chudną a nie odmawiają sobie majonezu!

Ile waży Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"?

Anna Bardowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem w rewelacyjnej wiosennej stylizacji i zdradziła, że mimo Tłustego Czwartku nie zjadła żadnego pączka ani faworka, chociaż pokusa była wielka:

Ojjjj jaki ciężki ten dzień 😉😉😅. Zero pączków, zero faworków, a tak kusi i pachnie z każdej strony - napisała Anna Bardowska.

Rolniczka zdradziła też odpowiadając na pytania swoich obserwatorów, że obecnie waży więcej niż 50 kilogramów i nie jest to jej wymarzona waga, co wywołało niemałe zaskoczenie:

Pani Aniu, a ile ma Pani wzrostu ? Bo skoro celem jest waga poniżej 50, to waga jak dla Calineczki;)

Anna Bardowska odpowiedziała na ten komentarz i zdradziła, że faktycznie może po sobie powiedzieć "Calineczka", bo nie należy do wysokich osób:  "bo i wzrost taki 157😉". Fanki rolniczki podkreśliły, że uczestniczka "Rolnika" wygląda doskonale i wcale nie musi się odchudzać, bo jej figura prezentuje się świetnie:

Pani Aniu, ja nie wiem z czego Pani chce się odchudzać. Figura marzenie 😍 - pisze wprost jedna z Internautek.

Na odpowiedź Anny Bardowskiej nie trzeba było długo czekać. Żona Grzegorza podziękowała za komplement i zdradziła, że nie planuje drastycznie się odchudzać, ale dąży do wagi, w której czuje się najlepiej. 

Dziękuję❤️ Odrobina się przyda, idealnie czuję się kiedy moja waga jest poniżej 50 😉

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Anny Bardowskiej. Rolniczka wygląda doskonale w różowej marynarce z Reserved!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta pokazała nagranie z treningu do "Dance Dance Dance". "Tragedia, jadę do domu". Co się stało?

Anna z Rolnik szuka żony ile waży piksele
Instagram / ania.bardowska

Anna Bardowska zachwyca swoją nową stylizacją. W różowej marynarce prezentuje się świetnie. Trzeba przyznać, że ten kolor to idealny wybór na nadchodzącą wiosnę. Różowa marynarka Anny Bardowskiej to marka Reserved i jest dostępna w sklepie internetowym za 159 zł.

Ten model marynarki wybrała dla siebie Anna Bardowska. 

Różowa marynarka Reserved 159 zł
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48