Przed nami kolejny odcinek wyjątkowego show TVN „Święta z Gesslerami”, a w nim usłyszmy wzruszającą rozmowę Magdy Gessler z ojcem, Mirosławem Ikonowiczem. Tata restauratorki wspominał czasy, kiedy Magda była wziętą malarką, a jej obrazy cieszyły się wielką popularnością w Hiszpanii.

Reklama

Byłaś znakomicie zapowiadającą się malarką - mówił Ikonowicz.

Dlaczego więc Magda wybrała inną drogę?

Magda Gessler w rozmowie z ojcem w "Święta z Gesslerami"

W programie „Święta z Gesslerami” Magda Gessler odwiedziła kilka polskich rodzin, którym pomogła w przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. W show pojawili się również jej bliscy, m.in. córka Lara Gessler, syn Tadeusz Muller czy ojciec, Mirosław Ikonowicz. To właśnie ze swoim tatą Magda odbyła poruszającą rozmowę o swojej przeszłości, kiedy malowała obrazy. Tak wzruszonej restauratorki jeszcze nie widzieliście!

Z pierwszej twojej wystawy w Madrycie nie został ani jeden obraz, wszystkie zostały sprzedane, a było ich kilkadziesiąt - wspomina ojciec Magdy Gessler.

Dlaczego więc ta postawiła na kuchnię? Zobaczcie fragment programu. Emisja już dziś o 21:35 w TVN, kolejne odcinki 22.12 (21:35) oraz 24.12 (o godzinie 18:00).

Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS! Magda Gessler o pierwszym spotkaniu z wnukiem, Bernardem! Te słowa chwytają za serce

Zobacz także
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama