Magda Gessler poznała już wnuczka
Instagram @lara_gessler
Newsy

TYLKO U NAS! Magda Gessler o pierwszym spotkaniu z wnukiem, Bernardem! Te słowa chwytają za serce

Magda Gessler po raz drugi została babcią! Jak wyglądały jej pierwsze odwiedziny u wnuka? Restauratorka nie potrafiła ukryć łez!

Od ponad trzech dekad Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Kiedy otwierała swoją pierwszą restaurację, miała misję: chciała nauczyć Polaków dobrze jeść i pokazać im nowe smaki. Jej nazwisko szybko stało się rozpoznawalne w branży gastronomicznej, a dzięki "Kuchennym rewolucjom", które prowadzi w TVN od 25 sezonów, Magda Gessler okazała się prawdziwym fenomenem. I takim właśnie tytułem – Fenomenu 15-lecia "Party" – została uhonorowana przez magazyn "Party". Z tej okazji restauratorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak wyglądała jej droga do sukcesu. Opowiedziała też o byciu babcią i wzruszającym pierwszym spotkaniu z wnuczkiem Bernardem! Jak ono wyglądało?

Najdroższe pączki w Polsce? Kuba Wojewódzki przebił nawet Magdę Gessler. Cena zwala z nóg

Magda Gessler o wnuczku: "To była miłość od pierwszego wejrzenia"!

Drugą tak zabieganą kobietę w polskim show-biznesie trudno znaleźć. Choć Magda Gessler mogłaby już spokojnie przejść na emeryturę i odcinać kupony od popularności, nawet o tym nie myśli. Przeciwnie! Ponad połowę roku spędza podróżując po całej Polsce i kręcąc kolejne sezony "Kuchennych rewolucji", których jest gospodynią. Jak sama przyznaje, to bardzo ciężka praca, bo na planie Magda Gessler jest robotnicą, nie gwiazdą!

Kiedy wraca do Warszawy, najchętniej odpoczywa spędzając czas z bliskimi, a powrotu z ostatniej realizacji nie mogła się wprost doczekać! Powód? W połowie września jej córka Lara Gessler urodziła drugie dziecko, a chłopiec otrzymał niespotykane imię - Bernard. Szczęśliwa babcia miała okazję zobaczyć wnuka zaledwie kilka dni po narodzinach. I, jak sama przyznaje, było to jedno z najbardziej wzruszających przeżyć! Zobaczcie! 

- To była miłość od pierwszego wejrzenia. W przeddzień wizyty nie mogłam przez całą noc spać z emocji. Przytulenie go, wpatrywanie się, jak śpi, było jednym z najbardziej wzruszających momentów. Bernard jest bardzo spokojny, zapatrzony w nas, a my w niego – wyznała w rozmowie z "Party" Magda Gessler.

Gessler zdradziła też, jak na braciszka zareagowała starsza siostra, Nena, która dotychczas była jedyną wnuczką Magdy. Okazuje się, że dziewczynka ani przez moment nie była zazdrosna o Bernarda i z wielką radością razem z mamą i tatą powitała w domu nowego członka rodziny.

- Nena też jest zakochana w bracie i natychmiast zbudowała z nim piękną więź. To duża zasługa Lary i Piotra, ich miłości i tego, jakie emocje towarzyszą im na co dzień. W ich domu panują spokój, harmonia, zrozumienie i dużo bliskości. To sprawia, że Nena i Bernard mają warunki, by wzrastać na mądrych, ułożonych i kochających świat ludzi - cieszy się Magda Gessler. 

Zobacz także: Nie żyje uczestnik "Kuchennych rewolucji" Sądził się z Magdą Gessler.

Co jeszcze o swojej rodzinie mówi restauratorka i o czym marzy? Cały wywiad z Magdą Gessler przeczytasz w nowym "Party".

Joanna Krupa

Magda Gessler otrzymała tytuł Fenomenu 15-lecia Party". Podczas wyjątkowej sesji redaktor naczelna magazynu, Aneta Wikariak, wręczyła jej pamiątkową statuetkę. Na czym polega fenomen restauratorki? – Na świadomości, czego pragnie się w życiu.

- Ja wiem, co kocham, jakie chcę mieć relacje z bliskimi mi ludźmi, z otaczającym światem. To zawsze było dla mnie najważniejsze i o to chciałam walczyć – mówi Magda Gessler.

Magda Gessler fenomenem 15-lecia
Karolina Jóźwiak

Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy
Magda Gessler wzięła ślub? Obrączka od Tiffany'ego na jej serdecznym palcu to nie przypadek!
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli w Hiszpanii tajny ślub?

W styczniu Magda Gessler wróciła z dłuższego wypoczynku w Hiszpanii. Na Fuerteventurze spędzała czas z rodziną: córką Larą i jej mężem Piotrem Szelągiem oraz wnuczką Neną, synem Tadeuszem i swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim . W rozmowie z "Party" restauratorka zdradziła, dlaczego zdecydowali się wyjechać z Polski i dlaczego po powrocie na jej serdecznym palcu pojawiła się obrączka od Tiffany'ego. Czyżby Magda, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej jej córka Lara, wzięła ślub w tajemnicy przed mediami? Magda Gesssler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub? Magda Gessler tłumaczy, że wyjechała do Hiszpanii, ponieważ było to jedyne rozwiązanie, które pozwalało spotkać się całej jej rodzinie w jednym miejscu. Ze swoim partnerem Waldkiem nie widziała się od kwietnia i dopiero na Fuerteventurze para mogła  spędzić ze sobą czas. Mimo ogromnej tęsknoty ich związek przetrwał i tę próbe czasu. Jak sobie radzili podczas rozłąki? Nam szczęśliwie się to udało, bo od lat jesteśmy zakochani. Miłość to coś niezwykłego. Pozwala zapomnieć o smutku, problemach i rozłące, która trwała miesiącami. Wystarczyła nam sekunda, abyśmy znowu poczuli się jak 18-latki (śmiech) – powiedziała w wywiadzie z "Party". Po powrocie do Polski Magda Gessler znów rzuciła się w wir pracy, m.in. na planie "Kuchennych rewolucji". Nie ukrywa jednak, że z utęsknieniem czeka na kolejny urlop i spotkanie ze swoim Waldkiem. Restauratorka przyznaje, że każdy dzień spędzony z ukochanym wnosi do ich związku coś nowego. Lubię, jak Waldek mnie zaskakuje. Lubię jego powagę i wyjątkowy humor. Lubię, jak się zmieniamy, jak dojrzewamy przy sobie. Wybraliśmy się lata temu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Mimo lat i doświadczenia nadal potrafimy na siebie patrzeć jak wtedy,...

Magda Gessler o głośnym procesie
Newsy
Magda Gessler będzie walczyć w sądzie?! "Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek"
Kto chce jej zaszkodzić?

  Magda Gessler gotowa do walki w sądzie! O co poszło?  Gwiazda już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że chce otwierać za granicą restauracje sygnowane swoim nazwiskiem . I wszystko było na dobrej drodze. Do czasu... Tym razem zarzuty pod adresem Magdy padły ze strony właścicieli restauracji The Ultimate Hallucination. O co chodzi? Jak czytamy w "Party", w połowie maja, w Brukseli miało odbyć się huczne otwarcie restauracji, której ambasadorką została właśnie Gessler. Restauratorka miała zadbać nie tylko o menu lokalu, ale także o jego wystrój. Okazało się jednak, że właściciele The Ultimate Hallucination zakończyli współpracę z gospodynią "Kuchennych rewolucji" na trzy tygodnie przed planowanym otwarciem! Co więcej, w oficjalnym piśmie opublikowanym na Facebooku napisali, że nie chcą "narażać firmy na straty moralne i finansowe". Co na to Magda Gessler ? Zobacz także: Ile kosztuje słoiczek dżemu od Magdy Gessler? Cena zwala z nóg!   Magda Gessler pójdzie do sądu? Sama Gessler nie zgadza się z tymi oskarżeniami i zapowiada, że nie zostawi tej sprawy.   Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek, a o sprawiedliwość i swoje dobre imię jestem gotowa walczyć w sądzie – mówi Gessler w rozmowie z "Party".   Przeczytaj: Za co płacą właściciele restauracji? Magda Gessler zdradza sekrety "Kuchennych rewolucji".   Jak restauratorka tłumaczy zaistniałą sytuację? Przeczytacie w nowym "Party". Magda Gessler będzie walczyć o dobre imię w sądzie. Restauratorka wspólnie z partnerem Waldemarem Kozerawskim odpoczywają od afery na Karaibach.  

Magda Gessler
East News
Newsy
Magda Gessler znowu schudła! Znamy sekret jej nowej diety
Po zasłużonych wakacjach Magda Gessler wróciła do Polski kilkanaście kilogramów szczuplejsza! Jej nowa sylwetka to nie efekt katorżniczych ćwiczeń, a jedynie kilku modyfikacji w jadłospisie. – Czuję się fantastycznie! – mówi restauratorka. Na jakiej diecie tak schudła?

Z urlopu na Sri Lance Magda Gessler przyjechała prosto na plan 23. sezonu „Kuchennych rewolucji” – pełna pozytywnej energii, humoru i... wyraźnie szczuplejsza! Okazuje się, że słynąca z ratowania upadających restauracji gwiazda sama też po raz kolejny przeszła metamorfozę! W wywiadzie dla "Party" Gessler zdradziła, że jej szczuplejsza figura to zasługa nowego stylu odżywiania się!  Ile dokładnie schudła restauratorka i jak wygląda teraz jej jadłospis? Sekret diety Magdy Gessler Trudno znaleźć w polskim show-biznesie gwiazdę, która dorównuje jej energią. A ta w dużej mierze bierze się również ze sposobu odżywiania i stylu życia. W rozmowie z magazynem "Party" Magda Gessler  przyznała, że trudno jej usiedzieć w miejscu, ale żeby móc przemierzać tysiące kilometrów między kręceniem kolejnych odcinków "Kuchennych rewolucji" i utrzymać efekty diety, musiała wprowadzić zdrowe nawyki i trochę zmodyfikować swoje menu. Już półtora roku temu gwiazda TVN, za namową syna Tadeusza Müllera, podczas pierwszej kwarantanny zupełnie zmieniła sposób odżywania i z diety niemal całkowicie wykluczyła mięso. Pozwalam sobie na nie tylko raz w tygodniu. Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu. Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością mięty i piję werbenę – zdradziła w 2020 roku Magda Gessler. Ograniczyła też pieczywo. Zrezygnowała z białych bułek, chrupiących bagietek i pszennych chlebów. Pozwalała sobie tylko na jedną kromkę chleba pytlowego, przygotowywanego na zakwasie żytnim dziennie. A jak teraz wygląda jej dzienny jadłospis?...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik