Łukasz Sędrowski
Instagram
TV-Show

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z przeszłości. Przy okazji wspomniał o swojej byłej narzeczonej!

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z przeszłości. Przy okazji wspomniał o swojej byłej narzeczonej!

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna szukał w show TVP1 prawdziwej miłości. Wydawało się, że jego marzenie się spełniło. Niestety, niedługo po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się, nie ujawniając przy tym powodów swojej decyzji.

Oboje nadal są aktywni w internecie. Chętnie chwalą się nowymi zdjęciami na Instagramie. Łukasz zdecydował się jednak sięgnąć kilka lat wstecz. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie sprzed 4 lat. Przy okazji zebrało mu się na sentymenty i wspomniał o swojej byłej narzeczonej, Agacie...

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" na starym zdjęciu

Łukasz Sędrowski nadal jest singlem. Rolnik nie ukrywa tego przed swoimi obserwatorami. Po rozstaniu z Agatą, którą poznał w "Rolniku" i z którą zdążył się nawet zaręczyć, nie znalazł kolejnej kandydatki na żonę. Mimo wszystko humor mu dopisuje.

Ostatnio Łukaszowi zebrało się na wspominki. Sędrowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które zrobiono 4 lata temu w Kielnie. Jedna z obserwatorek zainteresowała się tym, co Łukasz robił w tej miejscowości. 

Wywczas u siostry 😁 ale w Dzierżąrznie miałem narzeczoną o imieniu Agata - pielęgniarka 😷 😁 🤩🤩 - odpowiedział jej rolnik. 

Inna internautka uznała, że to dobry moment, aby wytknąć Łukaszowi jego porażki w miłości.

 Och tych narzeczonych to było 😀i wszystkie uciekły😀 - zakpiła kobieta.

Spójrzcie na zdjęcie, które opublikował Łukasz Sędrowski. Czy rolnik bardzo się zmienił przez te cztery lata?

Uważacie, że tych dwoje powinno do siebie wrócić?

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
instagram

 

Rolnik szuka żony, Face App
Party.pl
TV-Show
Babcie Agata i Jessika, dziadek Grzegorz... Jak zestarzeją się najpopularniejsi uczestnicy "Rolnik szuka żony"?
Babcie Agata i Jessika, dziadek Grzegorz... Jak zestarzeją się najpopularniejsi uczestnicy "Rolnik szuka żony"?

Czas leci, przed nami już 6. seria „Rolnik szuka żony” . Uwierzycie, że pierwszy odcinek oglądaliśmy 5 lat temu? A co będzie za kolejne kilkadziesiąt lat? Jak będą wyglądali rolnicy z ostatniego sezonu przebojowego show. Korzystając z popularnej ostatnio aplikacji postarzyliśmy rolników i ich kandydatki. Jakimi dziadkami będą Łukasz i Grzegorz Bardowski ? Jak będzie wyglądała babcia Agata czy babcia Jessika? Zobaczcie, co nam wyszło.  Zobacz także:  Adam Kraśko pokazał zdjęcia z wesela Kasi i Piotra! Są gorące pocałunki, ale… kto siedzi z Grzegorzem?

Łukasz z Martą Manowską na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi prawnikami! Ktoś próbował zrobić mu głupi żart
Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi prawnikami! Ktoś próbował zrobić mu głupi żart

Łukasz Sędrowski to bohater 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Mężczyzna znalazł miłość w show TVP1. Jego wybranką została Agata. Rolnik postanowił nawet oświadczyć się jej na wizji. Przy okazji Łukasz złamał serce Paulinie, którą zwodził niemal do samego końca. Jego zachowanie sprawiło, że dorobił się sporej grupy hejterów. Czy to jeden z nich próbował zrobić mu ostatnio głupi żart? Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi prawnikami Łukasz Sędrowski stał się ostatnio wyjątkowo aktywny w sieci. Rolnik pochwalił się niedawno swoim sukcesem. Okazało się bowiem, że udało mu się zrzucić już 10 kg. Z kolei w Prima Aprilis Łukasz opublikował zdjęcie testów ciążowych z pozytywnym wynikiem. Niektórzy dali się nabrać na ten żart. Jednak Agata szybko zdementowała te plotki. Być może te żarty sprowadziły na Łukasza kłopoty... Okazuje się, że Łukasz Sędrowski omal nie stracił swojego konta na Facebooku. Ktoś bowiem próbował się na nie włamać. Rolnik podzielił się tym ze swoimi fanami na Instagramie. Przy okazji zagroził wszystkim, którzy mogą mieć z tym coś wspólnego.  Osoba, która logowała się na moje konta społecznościowe, poniesie prawne konsekwencje!!!! - napisał rozwścieczony rolnik. Myślicie, że Łukaszowi uda się dotrzeć do osoby, która chciała zrobić mu głupi żart?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Osoba która logowała się na moje konta społecznościowe poniesie prawne konsekwencje!!!! Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) Kwi 2, 2019 o 4:28 PDT Łukasz i...

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe
TV-Show
Łukasz i Agata z "Rolnika" wrócili do siebie?! Jest komentarz dziewczyny
Łukasz i Agata z "Rolnika" wrócili do siebie?! Jest komentarz dziewczyny

Łukasz i Agata stworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w programie "Rolnik szuka żony" . Wszystko za sprawą incydentu, do którego doszło jeszcze na planie show. Przypomnijmy, że Łukasz przez długi czas zwodził Paulinę, która była w nim zakochana. Rolnik nie chciał jej wprost powiedzieć, że jego serce jest już zajęte przez Agatę. Gdy w końcu przyznał się do tego, dziewczyna urządziła mu karczemną awanturę. Zobacz także:  Paulina zrobi awanturę Łukaszowi! W zwiastunie finałowego odcinka "Rolnika" padły mocne słowa! Chwilę później Agata i Łukasz zaręczyli się na oczach widzów. Niestety, jak już wiemy, ten związek nie przetrwał. Jednak najnowsze zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie Łukasz, dało internautom do myślenia. Czyżby rolnik pozował na nim z byłą narzeczoną? Zobaczcie, jak skomentowała te doniesienia sama Agata. Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" wrócili do siebie? Łukasz i Agata do tej pory nie skomentowali swojego rozstania. Nikt nie wie, dlaczego ich miłość wygasła. Każde z nich poszło w swoją stronę. Agata spędzała wakacje między innymi z uczestnikami innych edycji "Rolnika", w tym  ze Zbyszkiem Kraskowskim . Z kolei Łukasz pojawił się na ślubie Kasi i Piotra z tajemniczą dziewczyną . Rolnik nie zdradził jednak, czy to jego nowa ukochana. Zobacz także:  Kandydatki Łukasza z "Rolnika" szukają miłości na Instagramie! Już za nim nie tęsknią? Co ciekawe, Łukasz Sędrowski opublikował niedawno na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczą brunetką. Dziewczyna stoi na nim tyłem, dlatego trudno stwierdzić, kim jest. Jednak internauci zaczęli przypuszczać, że jest to... Agata! - a może to Agata 😉 - też mi się tak właśnie wydaje że to może być Agata :)) - Kolor...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner