Łukasz Sędrowski
Instagram

Łukasz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z przeszłości. Przy okazji wspomniał o swojej byłej narzeczonej!

Łukasz Sędrowski
Instagram

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna szukał w show TVP1 prawdziwej miłości. Wydawało się, że jego marzenie się spełniło. Niestety, niedługo po zakończeniu programu Agata i Łukasz rozstali się, nie ujawniając przy tym powodów swojej decyzji.

Oboje nadal są aktywni w internecie. Chętnie chwalą się nowymi zdjęciami na Instagramie. Łukasz zdecydował się jednak sięgnąć kilka lat wstecz. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie sprzed 4 lat. Przy okazji zebrało mu się na sentymenty i wspomniał o swojej byłej narzeczonej, Agacie...

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" na starym zdjęciu

Łukasz Sędrowski nadal jest singlem. Rolnik nie ukrywa tego przed swoimi obserwatorami. Po rozstaniu z Agatą, którą poznał w "Rolniku" i z którą zdążył się nawet zaręczyć, nie znalazł kolejnej kandydatki na żonę. Mimo wszystko humor mu dopisuje.

Ostatnio Łukaszowi zebrało się na wspominki. Sędrowski opublikował na Instagramie zdjęcie, które zrobiono 4 lata temu w Kielnie. Jedna z obserwatorek zainteresowała się tym, co Łukasz robił w tej miejscowości. 

Wywczas u siostry 😁 ale w Dzierżąrznie miałem narzeczoną o imieniu Agata - pielęgniarka 😷 😁 🤩🤩 - odpowiedział jej rolnik. 

Inna internautka uznała, że to dobry moment, aby wytknąć Łukaszowi jego porażki w miłości.

 Och tych narzeczonych to było 😀i wszystkie uciekły😀 - zakpiła kobieta.

Spójrzcie na zdjęcie, które opublikował Łukasz Sędrowski. Czy rolnik bardzo się zmienił przez te cztery lata?

Uważacie, że tych dwoje powinno do siebie wrócić?

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51