Taniec z Gwiazdami 5. Elżbieta Romanowska, Nikodem Rozbicki, Anna Karczmarczyk, Izu Ugonoh
Ons.pl

Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"? Oto faworyci 5. edycji. Jesteście ciekawi, kto ma największe szanse?

Taniec z Gwiazdami 5. Elżbieta Romanowska, Nikodem Rozbicki, Anna Karczmarczyk, Izu Ugonoh
Ons.pl

Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"? Przed każdą edycją programu pojawiają się typy, kto może trafić do finału, a potem wygrać show. Podobnie jest i w piątej edycji. Przypomnijmy, w programie zatańczą: Joanna Opozda, Katarzyna Stankiewicz, Waldemar Błaszczyk, Dorota Chotecka, Anna Karczmarczyk, Elżbieta Romanowska, Rafał Jonkisz, Julia Wróblewska , Izu Ugonoh, Andrzej Krzywy, Nikodem Rozbicki.

 

Kto ma największe szanse na wygraną? Mówi się, że czarnym koniem programu jest Elżbieta Romanowska, która w "Tańcu z Gwiazdami" tańczy z Rafałem Maserakiem. Romanowska wyznała, że dziewięć lat trenowała taniec towarzyski. Romanowska, co prawda twierdzi, że taniec był tylko epizodem w jej życiu, kiedy była małą dziewczynką, ale z pewnością nawet minimalne doświadczenie w tańcu może jej pomóc w wygraniu show.

 

Kolejnym z faworytów jest Nikodem Rozbicki. Młody aktor tańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. 24-latek podbił już serca młodych fanek m.in. rolą Igora Górskiego, brata Tomasza w serialu "Singielka". Rozbicki ma na swoim koncie również wole w filmach: "Czerwony Pająk", "Listy do M. 2", "Bejbi Blues".

 

Niektórzy, mówiąc o faworytach, wspominają również o Annie Karczmarczyk. Jej partnerem jest Jacek Jeschke. Karczmarczyk jest młodą, zdolną aktorką - znana jest z seriali "Hotel 52" oraz "M jak miłość". Aktorka studiuje w Akademii Teatralnej w Warszawie.

 

Ostatni faworyt, o którym ostatnio zrobiło się głośniej, to Izu Ugonoh. Ugonoh zatańczy z Hanną Żudziewicz. Ugonoh to znany na całym świecie 30-letni bokser pochodzenia nigeryjskiego. Izu jest niemal niepokonany i wygrywa prawie wszystkie walki! Czy sprawność fizyczna ułatwi mu wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

Kto waszym zdaniem ma największe szanse na wygraną?

 

Elżbieta Romanowska jest czarnym koniem programu.

Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak
ONS

Nikodem Rozbicki może podbić serca młodszej części publiczności.

Nikodem Rozbicki
ONS

Anna Karczmarczyk to młoda zdolna aktorka.

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke
ONS.pl

Izu Ugonoh również ma szansę na wygraną, to niepokonany bokser!

Hanna Żudziewicz, Izu Ugonoh
ONS

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48