Wojciech Łuszczykiewicz, lider zespołu VIDEO, opowiada o swojej studniówce! A ponieważ wokalista ma ogromne poczucie humoru, jest inteligentny, a przy tym nieco złośliwy, jego historia naprawdę jest zabawna! Posłuchajcie sami. 

 

Kim jest Wojciech Łuszczykiewicz?

Wojciech urodził się w 1979 roku w Łodzi. Jest polskim piosenkarzem, autorem tekstów oraz kompozytorem, liderem zespołu Video, którego współzałożycielem jest Tomasz Lubert (dziś ponownie gra z Virgin i Dodą). Nowy juror "Idola" jest synem dziennikarza, Włodzimierza Łuszczykiewicza. Z wykształcenia jest polonistą. 

 

W 2001 roku wziął udział w reality show "Dwa światy". Pojawiał się gościnnie w serialach „Świat według Kiepskich” czy „Fala Zbrodni”. Od 2007 roku gra w zespole Video, który wylansował mnóstwo hitów: „Soft” z Anną Wyszkoni, „Szminki róż”, „Środa czwartek”, „Papieros” czy „Wszystko jedno”. 

 

Zobacz: Lider Video atakuje Skrzynecką za obronę Joanny L.: Łoiła do późna w nocy!

 

 

 

Rodzina Wojciecha Łuszczykiewicza

 

Wojciech ma żonę, Żanetę, która jest menadżerką jego zespołu. Wychowują dwie córki: Lilię oraz Kalinę. Artysta rzadko pokazuje publicznie swoją rodzinę. 

 

Wojtek zawsze mówi to co myśli, a więc na pewno w roli jurora "Idola" wypadnie doskonale. Niektórzy mówią, że będzie drugim Kubą Wojewódzkim. Czy tak będzie naprawdę, przekonamy się już 15 lutego, kiedy program "Idol" pojawi się na antenie Polsatu.

 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała zdjęcie z planu "Idola"! Jurorka pozuje w koszulce z podobizną... ZDJĘCIE

 

Wojciech z żoną i córką. 

Rodzina Wojciecha Łuszczykiewicza

 

Wojciech w jury Idola. 

Kim jest Wojciech Łuszczykiewicz?

 

Wojciech Łuszczykiewicz z rodziną. 

Rodzina Wojciecha Łuszczykiewicza

Wojciech Łuszczykiewicz na scenie. 

Wojtek Łuszczykiewicz w koszulce

 

Więcej na temat Idol Wojciech Łuszczykiewicz