Karol z Rolnik szuka żony 4 Karol z Rolnik szuka żony 4 Karol z Rolnik szuka żony 4 Karol z Rolnik szuka żony 4 Karol z Rolnik szuka żony 4
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony
Oglądaliście? Kto jest waszym faworytem?
1/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony

Karol z "Rolnik szuka żony 4" zachwycił fanów programu! W niedzielę wyemitowano pierwszy odcinek nowej edycji reality show o rolnikach. Poznaliśmy Małgosię, Zbyszka, Piotra, Mikołaja i Karola. To właśnie ten ostatni wzbudził najbardziej pozytywne emocje wśród widzów. Na Facebooku programu pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami dla Karola. Wielbiciele programu "Rolnik szuka żony 4" zachwycają się wrażliwością, wdziękiem i uroczą osobowością 33-latka z Lubelszczyzny. Kim jest Karol? Co o nim wiemy?

 

Polecamy: Rusza 4. edycja "Rolnik szuka żony". Będzie ślub Dawida i Kasi, dziecko Roberta i Agnieszki oraz nowi uczestnicy!

 

Internauci nie mają wątpliwości! Karol jest ich faworytem w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Urzekł nie tylko sympatycznym usposobieniem, ale i... wyglądem! Niektórzy porównują go nawet do... znanego aktora! Jakiego? Sprawdź na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Zobacz też: Skuteczne sposoby na poderwanie chłopaka na imprezie

2/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

W  czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" udział biorą Małgorzata, Mikołaj, Piotr, Zbigniew i Karol, którzy w obecności kamer będą szukać miłości swojego życia. W pierwszym odcinku show rolniczka i rolnicy czytali listy od potencjalnych drugich połówek. Wzbudziło to u nich wielkie emocje oraz spontaniczne reakcje, dzięki którym dali się nieco bardziej poznać widzom programu. Widzom bardzo spodobały się urocze komentarze Karola, który na każdy list reagował z dużą wrażliwością. Najbardziej przypadł mu gustu list florystki. Nie bez powodu! Karol sam uwielbia kwiaty. Co jeszcze o nim wiemy?

3/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Karol z programu "Rolnik szuka żony" pochodzi z Lubelszczyzny, gdzie wraz z rodzicami prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo. Uprawia pszenicę, kukurydzę, soję, truskawki i maliny. Ma 33 lata, wykształcenie wyższe. Jest wysokim (183 cm) brunetem, który kocha kwiaty. Dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki. Jednak zanim zdecydował, że chce pracować na gospodarstwie, inne zajęcia nie są mu obce. Czym się zajmował wcześniej?

4/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych. Karol wzbudził ogromną sympatię widzów swoją wrażliwością i serdecznością. Po emisji pierwszego odcinka programu "Rolnik szuka żony" na profilu show posypały się komentarze z komplementami dla Karola! Co piszą widzowie? Sprawdź na następnej stronie!

5/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Na Facebooku programu pojawiły się bardzo pozytywne wpisy na temat Karola.

 

Najfajniejszy uczestnik tej edycji. Nie ma co się dziwić że tyle kobiet do niego napisało, miły sympatyczny, szczery i bije od niego taka dobroć . Ma śliczne oczy. Oby znalazł swoją miłość.

Najlepszy z kandydatów! Uroczy i pozytywny.

Karol będzie bardzo pozytywnym zaskoczeniem w tej edycji.

Przemiły facet. Życzę mu jak najlepszego wyboru i trafnego - piszą internauci.

 

Jednak to nie koniec komplementów. Jedna z fanek porównała Karola do słynnego polskiego aktora. Jakiego? Sprawdź na następnej stronie!

6/6
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

 Trochę podobny do Antoniego Pawlickiego - napisała jedna z wielbicielek Karola.

 

Zgadzacie się? ;)

Więcej na temat Rolnik szuka żony