Emil Biliński o Supermodelkach
Marek Kaźmierczak

Juror programu "Supermodelka Plus Size" o uczestniczkach: "Zaczynają się akceptować"

Emil Biliński o Supermodelkach
Marek Kaźmierczak

Jesienią w Polsacie zobaczymy nowy program dla modelek plus size "Supermodelka Plus Size". Jednym z jurorów show jest Emil Biliński, znany i ceniony fotograf. W rozmowie z "Fleszem" zdradził, że w trakcie nagrywania programu krągłe dziewczyny mocno zmieniały swoje nastawienie do siebie:

Są wdzięczne, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Na planie tworzy się lepsza i weselsza atmosfera niż podczas sesji klasycznych sesji. Kobiety plus size spoza branży uświadamiają sobie wtedy swoje piękno. Dla mnie to satysfakcja. Często obserwuję, jak podczas sesji przyszłe modelki zmieniają nastawienie do siebie, zaczynają się akceptować – mówi Emil.

Zobacz: Jak schudnąć 30 kg w zdrowy sposób?

Kim jest Emil Biliński?

Fotograf wychował się w Austrii. Tam zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w
2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in.: „Harper’s Bazaar”, „ELLE”, „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Sunday Times”. Pracował dla największych marek, takich jak: L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty.

Będziecie oglądać program "Supermodelka Plus Size"?


Zobacz także: „#Supermodelka Plus Size”: Jurorka Ewa Zakrzewka walczy z ciężką chorobą! "Doprowadziłam się do..."

Emil Biliński jest jurorem programu "Supermodelka Plus Size". 

Emil Biliński o Supermodelkach
Marek Kaźmierczak

Program zobaczymy jesienią w Polsacie. 

Jurorzy programu SuperModelka Plus Size

 

Więcej na temat #SUPERMODELKA PLUS SIZE
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49